WroMedica s.c.

Wrocław

Opinie o WroMedica s.c.

cytryn 2016-04-05 16:46:28
Czy podzieli się ktoś informacjami na temat stażu? czy jest to żmudne wklepywanie danych do komputera, czy robi się coś więcej?pozdrawiam
prank 2016-04-24 15:18:49
kumpel mi mówił, że na stażu jest całkiem spoko, poneważ rzucają się na różne działy że też jesteś w stanie zaobserwować pracę ludzi z różnych dziedzin i uważam to za duży plus, a ponadto można tam coś zarobić już może nie wiadomo jak dużo, ale zawsze
Wiosna 2016-11-12 00:13:52
Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie polecam, rozmowa została przeprowadzona w atmosferze mobbingu, mój wiek odgrywał dużą rolę i między innymi zostałam zapytana o plany rodzinne... Ponadto P. Irena Bielicka powiedziała mi, że wolałaby zatrudniać mężczyzn, ale niestety żądają większego wynagrodzenia (a to zostało powiedziane przed rozpatrzeniem kwestii finansowych). Całkowity brak profesjonalizmu w tej sprawie. Atmosfera ogólnie niezbyt pozytywna, jakby w powietrzu wieczne napięcie i stres spowodowany prawdopodobnie odpowiednim traktowaniem szefostwa. Jeszcze raz - NIE POLECAM.
Zostaw swoją opinię o WroMedica s.c. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WroMedica s.c.