WroMedica s.c.

Wrocław

Opinie o WroMedica s.c.

cytryn 2016-04-05 16:46
Czy podzieli się ktoś informacjami na temat stażu? czy jest to żmudne wklepywanie danych do komputera, czy robi się coś więcej?pozdrawiam
prank 2016-04-24 15:18
kumpel mi mówił, że na stażu jest całkiem spoko, poneważ rzucają się na różne działy że też jesteś w stanie zaobserwować pracę ludzi z różnych dziedzin i uważam to za duży plus, a ponadto można tam coś zarobić już może nie wiadomo jak dużo, ale zawsze
Wiosna 2016-11-12 00:13
Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie polecam, rozmowa została przeprowadzona w atmosferze mobbingu, mój wiek odgrywał dużą rolę i między innymi zostałam zapytana o plany rodzinne... Ponadto P. Irena Bielicka powiedziała mi, że wolałaby zatrudniać mężczyzn, ale niestety żądają większego wynagrodzenia (a to zostało powiedziane przed rozpatrzeniem kwestii finansowych). Całkowity brak profesjonalizmu w tej sprawie. Atmosfera ogólnie niezbyt pozytywna, jakby w powietrzu wieczne napięcie i stres spowodowany prawdopodobnie odpowiednim traktowaniem szefostwa. Jeszcze raz - NIE POLECAM.
whitey 2017-02-17 10:36
Nie polecam ze względu na słabą organizację. Pomylone terminy, zapomnienie o rozmowie ze strony personelu...
Mika 2017-04-28 11:24
Czytając powyższe mam wrażenie, że byłam w zupełnie innym miejscu!

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!

Byłam tam na praktykach wakacyjnych i uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Mała firma, miła, rodzinna atmosfera, nawet jeżeli coś mi nie wyszło to nikt nie przychodził z pretensjami tylko tłumaczą co i jak powinno być...

Staż polegał głównie na wpisywaniu danych, ale można się bardzo bardzo dużo nauczyć obserwując pracę koordynatorów. Jeżeli ktoś chce związać przyszłość z badaniami klinicznymi to powinien zgłosić się jak najszybciej.
Zostaw swoją opinię o WroMedica s.c. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WroMedica s.c.