Wonga.pl Sp. z o.o.

Opinie o Wonga.pl Sp. z o.o.

swwee 2015-12-09 12:07:10
a jak płaca w call center ktoś coś wie???
asia 2016-04-01 16:24:17
wlasnie chciałam zapytac o prace w call center, bo to musi byc fajna praca dla tej firmy w dziale sprzedaży, jaka stawka i umowa?
curious 2016-10-14 11:08:24
Proszę o informację jakie mniej więcej zarobki oferują dla stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta, czy są jakieś premie realne do wyrobienia. Ponadto praca w centrum miasta - wie ktoś gdzie dokładnie bo kiedyś mieli biuro w okolicach Okęcia. Z góry dziękuję za pomoc.
drozd 2016-10-14 11:31:16
No właśnie też mnie zastanawia, gdzie teraz dokładniej ma swoje biuro w Warszawie Wonga.pl... Oferty są zachęcające.
neeet 2016-12-08 10:24:20
Po rozmowie o pracę, informują, że będą dzwonić do kandydata zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego wyniku owego spotkania, a tu rekrutacja się zakończyła jakiś czas temu i odpowiedzi brak, chyba tak nie powinno być!!!! Po takim zachowaniu stwierdzam, że nie warto kandydować na stanowisko do nich skoro nie potrafią dotrzymać słowa.
Zostaw swoją opinię o Wonga.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wonga.pl Sp. z o.o.