Wonga.pl Sp. z o.o.

Opinie o Wonga.pl Sp. z o.o.

swwee 2015-12-09 12:07
a jak płaca w call center ktoś coś wie???
asia 2016-04-01 16:24
wlasnie chciałam zapytac o prace w call center, bo to musi byc fajna praca dla tej firmy w dziale sprzedaży, jaka stawka i umowa?
curious 2016-10-14 11:08
Proszę o informację jakie mniej więcej zarobki oferują dla stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta, czy są jakieś premie realne do wyrobienia. Ponadto praca w centrum miasta - wie ktoś gdzie dokładnie bo kiedyś mieli biuro w okolicach Okęcia. Z góry dziękuję za pomoc.
drozd 2016-10-14 11:31
No właśnie też mnie zastanawia, gdzie teraz dokładniej ma swoje biuro w Warszawie Wonga.pl... Oferty są zachęcające.
neeet 2016-12-08 10:24
Po rozmowie o pracę, informują, że będą dzwonić do kandydata zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego wyniku owego spotkania, a tu rekrutacja się zakończyła jakiś czas temu i odpowiedzi brak, chyba tak nie powinno być!!!! Po takim zachowaniu stwierdzam, że nie warto kandydować na stanowisko do nich skoro nie potrafią dotrzymać słowa.
rudziabis 2017-03-21 22:31
oj, ktoś tu chyba z kimś sypia... tępa panna zostaje managerem korespo-podpieprzała kolegów, korzystała z pomocy excelowej kolegów, którzy wypadli przez nią z roboty, oj nie dzieje się dobrze... wonga - profeska:)

kto z pracownikow pogratulował rudej?

i tyle w tym temacie
była i widziała 2017-03-30 08:52
Niestety takich gwiazd i gwiazdorów jest tam więcej.
Wonga.pl 2017-03-30 14:54
W trakcie wewnętrznych rekrutacji w naszej firmie weryfikujemy zarówno kwalifikacje kandydatów do objęcia danego stanowiska, a także ich zaangażowanie i podejście do wykonywanych zadań. Dokonując wyboru finalnego kandydata przyglądamy się również dotychczasowym wynikom jej/ jego pracy. Wyżej wymienione aspekty były analizowane również w kontekście wspomnianej rekrutacji. Wonga jest spółką, dla której szczególne znaczenie ma przestrzeganie takich wartości jak: wzajemny szacunek, etyka i partnerstwo w działaniu, czego wielokrotnie wyraz dawali nasi Pracownicy, dlatego jeśli w ocenie Pani/ Pana wskazany proces rekrutacyjny budzi zastrzeżenia zapraszam do kontaktu z mną i podzielenia się swoimi wątpliwościami.
Anna Fiejko, Dyrektor ds. Personalnych w Wonga.pl
cs 2017-03-30 20:20
Samo to ile osób odeszło mówi samo za siebie...weryfikowanie taaaak jasne...Na chwilę można wpaść popracować ale wyliczanie czasu, robienie kilku rzeczy równocześnie, ocenianie, podwyżki to jest śmiech na sali. Również zwalnianie osób pokazało nam jakie są układy układziki i szacunku próżno tam szukać. Ale praca na słuchawce jest ważna!! Jesteście niezastąpieni (yhymmm) i należą wam się podziękowania...Tak za to nic nie kupię, nie opłacę a satysfakcji zero jak się słucha kto tam awansował i jak...
Rozczarowana 2017-03-30 20:29
Firma dużo obiecuję i na początku wygląda to super. Ale po 6 mc zaczynają się schody. Obiecana podwyżka niestety nie została przyznana mimo że było to obiecywane na rozmowie wstępnej. Podobna sytuację miało kilka osób z działu windykacji i działu obsługi. Podwyżki są raz na rok ale dla osób które umieją się podlizywac kierownictwu. Jeśli ktoś ma własne zdanie i wyraża je głośno niestety jest tępiony. Zarobki 3000 brutto na stanowisku specjalisty na początek. Później podwyżka po około 1.5 roku ale marna w granicach 90 do 300 złotych. Ale oczywiście tylko dla pupilkow którzy nie mają własnego zdania. Przełożeni uwielbiają obiecywac awans jako motywację ale niestety niewiele osób dostępuje tego zaszczytu. Szefowa działu obsługi potrafi być bardzo złosliwa w stosunku do swoich pracowników i jeśli ktoś jej czymś podpadnie to szybko wylatuje z pracy. Co do Rudej to też jestem w szoku że ktoś z takim słownictwem i o takim niskim poziomie intelektualnym mógł zostać liderem. Ale cóż dziwne rzeczy dzieją się na świecie xD
Arbuz 2017-03-30 21:19
"Wyżej wymienione aspekty były analizowane również w kontekście wspomnianej rekrutacji. "

Czy w trakcie rekrutacji było weryfikowane kto z kim sypia ?
były pracownik 2017-03-30 21:52
W końcu wyszla kultura pracy, poszanowanie dla pracownika i mnogość frazesów stosowanych w tej firmie. 'Odpowiedzialny pożyczkodawca' w dupie mający swoich pracowników. W obsłudze rządzi Pani której słowo niewiele znaczy a uszy się zepsuly. Nie ma sie co dziwić że takie decyzje są podejmowane. Szkoda tylko dobrych ludzi. Omijać i nie dać się omamić przyrostem formy nad treścią.
Kc 2017-03-30 22:32
Pani Anno, rozumiemy, że ktoś to Pani kazał napisać, żeby zamieść pod dywan brudy, żyjemy wszyscy w hipokryzji, ale my staramy się żyć tak aby móc nie tylko spojrzeć w lustro, ale również spojrzeć w oczy kolegom z pracy, ale tu również jesteśmy wyrozumiali, intratne stanowisko, ludzie w końcu modlą się za pieniądze. Etyka, piękna gałąź filozofii z której wyciągamy wartości i zasady moralne, także przykro nam ale z definicji etyki dajemy ocenę niedostateczną, odsyłamy do encyklopedii, bo widocznie ukończenie szkoły, życie, doświadczenie, nic nie dadzą skoro ktoś nadal potrafi tylko używać sloganów, nie mając pojęcia o tym co znaczą. Idąc tą drogą, szacunek, o osobie, która okazuje najwięcej szacunku swoim podwładnym w tej firmie napisano już piosenkę , w jej tytule można usłyszeć 'buc, buc, buc', zatem rozumiemy, że szacunkiem nazywamy tu poniżanie oraz deprecjonawanie pracowników. No naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. A donoszenie na kolegów z pracy to nie partnerstwo w działaniu, to nadal donoszenie w celu osiągnięcia korzyści. Zatem aby otrzymać awans należy postępować w taki sposób. Gratulujemy.
kasopa 2017-04-11 21:19
W jaki sposób mogłabym złożyć CV ?
Zonk 2017-04-28 21:45
Rozumiem, że pytanie Kasopy nie jest tak porywające jak zagadnienie kto z kim sypia, ale mi też zależy na odpowiedzi na pytanie jak aplikować. Swoją drogą patrzę, że wonga jest jak wielka rodzina z mody na sukces- każdy z każdym??
edi554 2017-05-15 22:25
Ja tam polecam netpozyczka24.pl dla mnie to wiarygodna i godna polecenia firma.
Dżizas 2017-05-21 15:49
A jak to się ma do wątku? Jako pracodawcę polecasz czy robisz na siłę kiepską reklamę, którą i tak każdy ma gdzieś?
Zostaw swoją opinię o Wonga.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wonga.pl Sp. z o.o.