Celtic Royal Hotel

Caernarfon

Opinie o Celtic Royal Hotel

Biały 2009-03-12 17:56:09
Praca jak praca, nigdzie chyba nie ma łatwo, ale managerowie hotelu niedość że mają wszystko w nosie to potrafią zbesztać człowieka i zmieszać z błotem przy gościach. Za każdym razem jak tylko robi się tłocznie w hotelu i trzeba kogoś do posterowania wszystkimi, managerowie dostają głupawki i nerwicy, wyzywają [usunięte przez moderatora] i każdy każe robić coś innego, od jednego słyszysz jedno a za 5 sekund ktoś cię bluzga że robisz coś niewłaściwie. Ogólnie parodia i nie polecam
anonim 2009-05-30 23:39:18
zgadzam się, pracowałem prawie rok,generalnie managment do bani i nie kompetentny [usunięte przez moderatora]jak jest [usunięte przez moderatora] to managerki trzęsawki dostają jakby królowa angielska przyjechała.acha i zmieniają większość staffu średnio co rok, więc też nie polecam
e--- 2016-04-28 22:43:01
a wiecie moŻe jak wygląda taka organizacja wyjazdu z nimi do Caernarfon od czysto technicznej strony?
Zostaw swoją opinię o Celtic Royal Hotel - Caernarfon
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celtic Royal Hotel