VISAGE-GROUP Sp z o.o.

Wysogotowo

Opinie o VISAGE-GROUP Sp z o.o.

Łukasz 2016-09-14 22:35
Straszna atmosfera w firmie, głównie wprowadzona przez pana maćka ( celowo z małej litery ). Facet mając gorszy dzień potrafi za nic wyżywać się na pracownikach, obrażać oraz terroryzować. Praca w firmie po 12 godzin, łącznie z sobotą i niedzielą, nigdy nie wiadomo kiedy będzie można zjechać do domu. Kolejny minus to brak umowy, prawie wszyscy robią tam na czarno... Chyba jedynym plusem są dość spore zarobki, jednak nie są chyba one warte takiego poświęcenia.
dobrzesprwadzić 2016-10-02 19:48
a już miałam aplikować!
Dawid 2016-10-13 17:50
trzeba było być w Koeln to był dopiero hardcore panu M odbijało na maxa bo czuł sie nietykalny w PL sie uspokoił bo za bramą moga stać sie rózne rzeczy ....:)
MICHH 2017-01-31 12:02
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie czy zostały wypłacone pieniądze za targi w kolonii podjelem prace 11 grudnia mamy ostatni styczeń a ja nic nie wiem
Łukasz 2017-03-19 17:59
no właśnie, jak spotkasz go w netto albo gdzieś w okolicy to on tylko wzrok w ziemię i się oddala
Artur 2017-05-08 13:02
Przyjdzie czas Maciuś
Zostaw swoją opinię o VISAGE-GROUP Sp z o.o. - Wysogotowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISAGE-GROUP Sp z o.o.