brak logo

Toruńskie Wódki Gatunkowe

Śląskie

Opinie o Toruńskie Wódki Gatunkowe

bolus 2016-04-04 01:20

będziesz dojeżdżamy(a) przez p. dyrektora M. który nie jednego "wykończył" na stanowisku działu exportu (ta osoba także pod niego podlega)- tutaj się już wyspecjalizował...jest arcymistrzem w rotacji na tym stanowisku pracy. jeśli nie czytasz w myślach przełożonego i nie ogarniasz np: danego województwa w pojedynkę to szukaj pracy u innego (lepszego) pracodawcy. a zarobki ? w biedronce płacą podobnie wiec temat do rozważenia.
wiem co mówię bo było bardzo dużo osób na to stanowisko i albo sami rezygnowali albo po prostu dostawali wypowiedzenia (choć czasami super export rozkręcili).


1
kross 2016-04-04 01:31
wizja odległej przyszłości bo praca polega na organizowaniu wycieczek i ich oprowadzaniu po zakładzie. ale zakład jest nieprzystosowany to takich rzeczy bo nie ma gdzie ugościć ludzi a gdzie zaprowadzić do łazienki które są w opłakanym stanie.
ogólnie praca baaaaardzo nudna, typowo sezonowa bo przecież nikt Ci nie przyjedzie zimą na wycieczkę. płacą w terminie. prowizje od czego? o premii zapomnij - taki wabik.
1
karma 2016-05-21 11:33
tak a walizka sama po peronie zapie..la, dyrektor zwolniony, kierownik ds. detalu tez i to z P, ph rotacja jak w piekarni , a pomysłów jakoś nima...
1
kamil 2016-06-28 10:40
Njalepiej ma chyba przedstawiciel handlowy, ponieważ w aklohol zaopatrują sie wszystkie prawie branże wieć i na premie można jakis wieksze liczyć,mysle ze nic trudnego
Nick 2016-11-02 10:43
nie polecam. no chyba że lubicie pracować około 1,5 etatu, albo i więcej, za stawkę jednego średniego etatu.
1
Mateusz 2017-04-11 10:51
NIE POLECAM!!!!!!

Brałem udział w procesie na stanowisko Krajowego Kierownika Sprzedaży - przeszedłem wszystkie procesy, otrzymałem maila o zatrudnieniu przez dyrektora Pana Grzegorza, po spotkaniu zarządu Pan prezes stwierdził,że to jego projekt i bedzie sam rekrutował osobe na to stanowisko. Przez dwa tygodnie mydlono mi oczy, gdzie mógłbym już pracować w innej firmie. Odrzucałem oferty, gdyż został wskazany konkretny termin zatrudnienia.

Warunki płacowe zresztą jak na takie stanowisko tez bez rewelacji na poziomie średniej krajowej, przy takich obowiązakch szalu nie rob
1
Dominika 2017-07-21 19:25
@Mateusz, czy został Ci podany okres zatrudnienia o tej stawce? Być może tak wygląda początek? Może później istnieją szanse na awans czy podwyżkę? Jak przebiega sama rozmowa kwalifikacyjne trzeba jakoś specjalnie być przygotowanym?
Zostaw swoją opinię o Toruńskie Wódki Gatunkowe - Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Wódki Gatunkowe