Toruńskie Wódki Gatunkowe

Śląskie

Opinie o Toruńskie Wódki Gatunkowe

bolus 2016-04-04 01:20:12

będziesz dojeżdżamy(a) przez p. dyrektora M. który nie jednego "wykończył" na stanowisku działu exportu (ta osoba także pod niego podlega)- tutaj się już wyspecjalizował...jest arcymistrzem w rotacji na tym stanowisku pracy. jeśli nie czytasz w myślach przełożonego i nie ogarniasz np: danego województwa w pojedynkę to szukaj pracy u innego (lepszego) pracodawcy. a zarobki ? w biedronce płacą podobnie wiec temat do rozważenia.
wiem co mówię bo było bardzo dużo osób na to stanowisko i albo sami rezygnowali albo po prostu dostawali wypowiedzenia (choć czasami super export rozkręcili).

kross 2016-04-04 01:31:10
wizja odległej przyszłości bo praca polega na organizowaniu wycieczek i ich oprowadzaniu po zakładzie. ale zakład jest nieprzystosowany to takich rzeczy bo nie ma gdzie ugościć ludzi a gdzie zaprowadzić do łazienki które są w opłakanym stanie.
ogólnie praca baaaaardzo nudna, typowo sezonowa bo przecież nikt Ci nie przyjedzie zimą na wycieczkę. płacą w terminie. prowizje od czego? o premii zapomnij - taki wabik.
karma 2016-05-21 11:33:34
tak a walizka sama po peronie zapie..la, dyrektor zwolniony, kierownik ds. detalu tez i to z P, ph rotacja jak w piekarni , a pomysłów jakoś nima...
kamil 2016-06-28 10:40:59
Njalepiej ma chyba przedstawiciel handlowy, ponieważ w aklohol zaopatrują sie wszystkie prawie branże wieć i na premie można jakis wieksze liczyć,mysle ze nic trudnego
Nick 2016-11-02 10:43:57
nie polecam. no chyba że lubicie pracować około 1,5 etatu, albo i więcej, za stawkę jednego średniego etatu.
Zostaw swoją opinię o Toruńskie Wódki Gatunkowe - Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Wódki Gatunkowe