Toruńskie Wódki Gatunkowe

Śląskie

Opinie o Toruńskie Wódki Gatunkowe

bolus 2016-04-04 01:20

będziesz dojeżdżamy(a) przez p. dyrektora M. który nie jednego "wykończył" na stanowisku działu exportu (ta osoba także pod niego podlega)- tutaj się już wyspecjalizował...jest arcymistrzem w rotacji na tym stanowisku pracy. jeśli nie czytasz w myślach przełożonego i nie ogarniasz np: danego województwa w pojedynkę to szukaj pracy u innego (lepszego) pracodawcy. a zarobki ? w biedronce płacą podobnie wiec temat do rozważenia.
wiem co mówię bo było bardzo dużo osób na to stanowisko i albo sami rezygnowali albo po prostu dostawali wypowiedzenia (choć czasami super export rozkręcili).

kross 2016-04-04 01:31
wizja odległej przyszłości bo praca polega na organizowaniu wycieczek i ich oprowadzaniu po zakładzie. ale zakład jest nieprzystosowany to takich rzeczy bo nie ma gdzie ugościć ludzi a gdzie zaprowadzić do łazienki które są w opłakanym stanie.
ogólnie praca baaaaardzo nudna, typowo sezonowa bo przecież nikt Ci nie przyjedzie zimą na wycieczkę. płacą w terminie. prowizje od czego? o premii zapomnij - taki wabik.
karma 2016-05-21 11:33
tak a walizka sama po peronie zapie..la, dyrektor zwolniony, kierownik ds. detalu tez i to z P, ph rotacja jak w piekarni , a pomysłów jakoś nima...
kamil 2016-06-28 10:40
Njalepiej ma chyba przedstawiciel handlowy, ponieważ w aklohol zaopatrują sie wszystkie prawie branże wieć i na premie można jakis wieksze liczyć,mysle ze nic trudnego
Nick 2016-11-02 10:43
nie polecam. no chyba że lubicie pracować około 1,5 etatu, albo i więcej, za stawkę jednego średniego etatu.
Mateusz 2017-04-11 10:51
NIE POLECAM!!!!!!

Brałem udział w procesie na stanowisko Krajowego Kierownika Sprzedaży - przeszedłem wszystkie procesy, otrzymałem maila o zatrudnieniu przez dyrektora Pana Grzegorza, po spotkaniu zarządu Pan prezes stwierdził,że to jego projekt i bedzie sam rekrutował osobe na to stanowisko. Przez dwa tygodnie mydlono mi oczy, gdzie mógłbym już pracować w innej firmie. Odrzucałem oferty, gdyż został wskazany konkretny termin zatrudnienia.

Warunki płacowe zresztą jak na takie stanowisko tez bez rewelacji na poziomie średniej krajowej, przy takich obowiązakch szalu nie rob
Zostaw swoją opinię o Toruńskie Wódki Gatunkowe - Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Wódki Gatunkowe