Opinie o Vital Plus Ewa Lechowska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vital Plus Ewa Lechowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vital Plus Ewa Lechowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vital Plus Ewa Lechowska w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w Vital Plus Ewa Lachowska?

Xxx Nowy wpis

A o jaki Awans pytasz? Chodzi Ci o coś w rodzaju podwyżki?

WAWA Nowy wpis

MOIM ZDANIEM FIRMA VITAL JEST NAJLEPSZĄ AGENCJĄ ZATRUDNIAJĄCĄ OPIEKUNKI PANIE KOORDYNATORKI SĄ PRZEWSPANIAŁE ZAWSZE POMOCNE O KAŻDEJ PORZE, A CO NAJWAŻNIEJSZE WSPIERAJĄ OPIEKUNKI POMAGAJĄ ROZWIĄZAĆ PROBLEM JEŚLI ZAISTNIEJE, POLECAM POLECAM POLECAM NAJLEPSZA ATMOSFERA NAJLEPSZE ZAROBKI NAJLEPSZE KOORDYNATORKI CUDOWNA DYREKCJA 6GWIAZDEK

WAWA Nowy wpis

Zioe

Polecam przeczytac strone CUS warunki przetargu.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vital Plus Ewa Lechowska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko rehabilitant / fizjoterapeuta Żoliborz, Ursynów.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zioe

Stawka normalna.przy odpowiedniej liczbie godzin minimum 9-10 godzin dziennie razy 7 lub 6 to Miesiecznie 4- 5 tys. Wiecej niz w sklepie na kasie. A jesli ktos chce pracowac 3 godz to zarobi mniej. CUS okresla stawke maksymalna i pracodawca musi sie podporzadkowac.A to praca w domu to tez jest inaczej. Sprzatanie tak ale nie jak serwis sprzatajacy . Na spacer wyjsc .jakos poplanowac prace by sil starczylo na wszystkich pacjentow dziennie. przeciez pacjenci maja rodziny ktore tez maja obowiazek wobec nich ,wiec niech te rodziny nie wymagaja od was cudow. Jestescie dla pacjenta w pierwszej kolejnosci a nie do sprzatania generalnego zakupy tez do 2kg i nikt was nie zmusi do targania 20 kg.wieksze zakupy rodzina niech robi.zreszta ile pacjent zje dziennie ? Niewiele.Problem stanowi nieznajomsc przepisow i warunkow przetargu jakim sie musi podporzadkowac pracodawca przez przyszle i obecne opiekunki oraz brak wiedzy w wykonaniu pracy przy osobach w podeszlym wieku i niepelnosprawnych. Opieka wyznacza obowiazki pracy opiekunki u pacjenta po wywiadzie z pacjentem co nie oznacza zrobienia wszystkiego naraz jak napisano lecz w miare mozliwosci i czasu .

katarzyna

Ciężka praca za głodowe wynagrodzenie. Na studiach pracowałam w sklepie z ubraniami i miałam wyższą stawkę. Praca w domach dzieci, więc doliczając koszt dojazdu i czas poświęcony na to, wychodzi stawka za godzinę wystarczająca na zakup bułki i wody. Ogromna rotacja pracowników. Stawka za godzinę dla osoby po studiach, z doświadczeniem, za tak odpowiedzialną i trudną pracę jest wręcz bezczelna.

Zostaw merytoryczną opinię o Vital Plus Ewa Lechowska - Warszawa

Vital Plus Ewa Lechowska