Opinie o Teknosell Global Operations Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teknosell Global Operations Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teknosell Global Operations Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknosell Global Operations Sp. z o.o. w Poznań

Rogi Nowy wpis

O jakości firmy mówi dużo ich strona. Jakby za stówkę zrobił ją szwagier. A na FB social media z 2020 roku. Chyba im się dobrze wiedzie, jak nie trzeba robić marketingu. Szukałem u nich pracy, znam 3 języki. Ale coś jest nie tak. Jako mężczyzna czułem się dziwnie w procesie rekrutacji. Jakby chciały zatrudniać tylko kobiety.

Agnessi Nowy wpis
@Rogi

Cześć. Zacznę od tego że znam tę firmę oraz ludzi tam pracujących. Przestrzegam absolutnie przed aplikowaniem tam - szkoda czasu i nerwów. Panie managerki które de facto świecą słomą ze wschodniej polski są bardzo złośliwe, uwaga!! (usunięte przez administratora) Uważać!!!!!! Niby pod płaszczem praw kobiet ale tam jest smród, (usunięte przez administratora) kolesiostwo i zjadliwość.

Nikola Nowy wpis

Szukali kogoś z językiem niemieckim. Ale czytam i wyjadje mi sie, że nie ma sensu. Jak firma bankrutuje i potem znów bankrutuje, to ja nie chcę pracować w takiej firmie,

Sosna jodła świerk Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Niedawno dostałem wypowiedzenie,bo koronawirus. Mądry zarząd odkłada na czarną godzinę. Nie przepala czasu i pieniędzy na bezsensowne rzeczy. No i sprzedaje. (usunięte przez administratora). To jest mistrzostwo świata!

To jeszcze żyje? Ciekawe skąd pieniądze po zwolnieniu wszystkich? Jak nie ma ludzi, to nie ma komu pracować. Czyli nie ma kasy. Nie polecam pracy w firmie - bankrucie.

@Michał

Owszem - firma Teknosell Global Operations nadal normalnie funkcjonuje. Sprawdziłam to i nigdzie nie ma informacji, która by potwierdzała, że przedsiębiorstwo zbankrutowało. Ale Twoje doniesienia są bardzo alarmujące, pewnie tam kiedyś pracowałeś. A kiedy postanowiłeś odejść?

Kamila

Nie mam pojęcia, czym kierowałeś się, pisząc powyższy komentarz. Nie ma on bowiem nic wspólnego z wyrażaniem opinii na temat specyfiki pracy w Teknosell Global Operations. Pokuszę się jednak o stwierdzenie, że jesteś tam zatrudniony, stąd Twoja aktywność na tym wątku. Powiedz zatem, czy macie tam dobrą atmosferę, czy raczej nie określiłbyś jej w ten sposób?

Zbychu
@Kamila

Atmosfera fatalna. Co pare miesiecy zwalniaja ludzi, a jak sie znajdzie nowy sponsor to dzwonia do nich i namawiaja na powrot. Ta firma nie ma klientow ani regularnych przychodow.

@Zbychu

Dziękuję Ci rzetelną odpowiedź. Według Ciebie atmosfera w firmie Teknosell Global Operations nie jest idealna. Ale może pracodawca ten posiada jakieś inne atuty, dzięki którym warto byłoby tam spróbować swoich sił i aplikować? Może jest to na przykład wysokość wynagrodzenia? Proszę, abyś opisał Nam tę kwestię w kolejnym poście.

zorientowany 2
@Michał

Firma istnieje i nie zbankrutowała. Owszem przechodziła trudności, jak to niestety czasami w startupach bywa ( a tę firmę właśnie w takiej kategorii należy rozważać). Obecnie firma znalazła inwestorów, którzy włączyli się operacyjnie w jej działalność i tym samym firma rozpoczęła nowy rozdział w swojej historii, a jak się ta historia potoczy… to czas pokaże. Czy prawdą jest, że wcześniej zmuszona była zredukować zespół? Niestety tak, ale żaden z pracowników nie został pozostawiony bez należnych mu świadczeń wynikających z zaistniałej sytuacji i umowy. Oczywiście było to bardzo przykre, bo nie ma chyba trudniejszej sytuacji, kiedy niestety trzeba pożegnać tak zdolnych i fantastycznych ludzi. Dzięki inwestorom udało się jednak reaktywować część zespołu, który w tej chwili ciężko pracuje nad nową strategią i planami dla firmy.

zorientowany 2
@Zbychu

Firma redukowała zespół, bo niestety negocjacje z nowymi klientami znacznie się wydłużyły, co spowodowało przestój, o czym zakładam, że wiesz, jeśli tu pracowałeś. Była to trudna lekcja dla firmy, z której zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski i myślę, że wiesz również, że gdyby tylko firma mogła zatrzymać zespół, to nigdy by nikogo nie zwolniła. Oczywiście, że każdy chciałby, aby firma odnosiła tylko i wyłącznie sukcesy, ale niestety nie zawsze tak się dzieje i żadna firma, zwłaszcza start-up, nie zagwarantuje na 100%, że nigdy nie będzie borykała się z żadnymi trudnościami.

Łysek z pokładu Idy
@zorientowany 2

Pytanie do zorientowanego. Rozważałem aplikowanie o pracę, ale najpierw zobaczyłem na stronie www, że firma istnieje od 1987, a teraz widzę, że to jednak startup i za bardzo nie wiem czy złożyć te papiery czy też zgłosić Was do Księgi Guinnessa na najstarszy startup świata?

Kmicic
@Łysek z pokładu Idy

(usunięte przez administratora)zamiast pozyskiwać nowych klientów wolał wydawać pieniądze na hipoalergicznego pudla i bezcelowe wycieczki po świecie za firmowe pieniądze. Z zespołem nie miał czasu się spotykać bo wolał testować Teslę. W momencie w którym firma kulała i była na skraju (usunięte przez administratora) karmił wszystkich bajeczkami o fantastycznej przyszłości pokazując kolorowe wykresy, które nie miały żadnego odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zarówno CEO jak i dyrektorka oddziału w Polsce to osoby, które nie dość, że nie mają pojęcia co robią to są skrajnie niekompetentne.

Miki
@Kmicic

Chciałabym wszystkim mężczyznom odradzić aplikowanie do tej firmy. Już tam nie pracuję. Na szczęście. Pracowałam tam przez jakiś czas, widziałam tylko fałszywą poprawność i szukanie powodów, aby się przyczepić. Żal było kolegów. Wydaje mi się, że tam najchętniej zrobili by z tej firmy miejsce tylko dla kobiet, bo facetów tam nie nawidzą. Jeśli chcesz uczestniczyć w wojenkach kobiet, to aplikuj. Wynagrodzenie wcale nie jest super i musisz być sztywny jak polski management albo dziecinny jak CEO.

Zorientowany 2
@Zbychu

(usunięte przez administratora)Nie przyjmuje krytyki. Jak trzeba to zrobi bałagan, żeby odwrócić uwagę. Zarządzająca firmą jest zupełnie nietechniczna. Udaje, że wie o czym mówi albo że ma o czymś pojęcie. Pisze o wysokich standardach, używa mądrych słów robiąc przy tym błędy ortograficzne zarówno w języku angielskim jak (niestety) również i polskim. Umie tylko węszyć i szukać spisków. Jak trzeba było coś zrobić samemu, bo wszyscy poszli na urlop, to mało co nie zwariowała z powodu obawy, że wyjdzie na jaw, że nie umie. (usunięte przez administratora)

Zabson
@Kamila

LOL, jaka sprytna pruba. Nikt się nie domyślił dlaczego pytasz kiedy odszedł :P

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Teknosell Global Operations Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Grzegorz

Powiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jak to przebiega i jakie są szanse na pracę?

Pani Wołodyjowska

Tak, dostaniesz poczucie winy i zmarnowanych lat życia.

Pani Wołodyjowska

Boguś Linda prosił o zasygnalizowanie problemu i brak hejtu. Oto problemy tej firmy. 1. Seksizm. Faworyzowane są tylko kobiety i mniejszości. Mężczyźni są traktowani jako zło konieczne, bo czasem nie można znaleźć kobiety z odpowiednimi umiejętnościami. Oficjalnie walczy się o prawa kobiet. Nieoficjalnie to czysty seksizm. Pisze to kobieta. Widzę ten fałsz. 2. Fałsz. Osoby z polskiego oddziału są oficjalnie otwarte na krytykę. Jak ktoś zgłasza pomysł zmiany, to jest przyjmowany i zaraz znika w pamięci managerów. Manegerowie pozornie przyjmują pomysły. Nie można ich skrytykować, bo opinia jest zmieniana w zarzuty braku team spirit albo mobbing lub przykrywana przez polityczną poprawność. Najwyżej postawione osoby mówią o dostępności, że zawsze można im powiedzieć co się myśli. Jak to ludzie robią, to i tak nic się nie zmienia, bo automatycznie jest się oskarżaną o szkodzenie. Gdy się zgłasza uwagę, to często odpowiedzią jest atak. To dlatego, że każdy manager tam nie jest pewny swoich umiejętności i woli zachować pozory niż przyjąć krytykę. CEO mówi: yes, yes, go go go! The future is bright, millions of euro. Nikt jeszcze tego nie widział. Bo nie wiedzą co robić i żyją od kryzysu do kryzysu, bo nie mają planu. 3. Brak planu CEO mówi co spotkanie, ze zaraz będzie pięknie. Pracuje się bez ładu i składu. Pieniądze są wydawane na podróże CEO po świecie, sprzedaży nie ma, bo nikt tam nie umie sprzedawać. Doszło do sytuacji, gdy firma otarła się o bankructwo z powodu niegospodarności. Chcesz pracować w firmie, gdzie ukrywa się problemy, mówi się, że wszystko jest w porządku?

Igor

Bardzo różne opinie bo i pracownicy różni. Jedni zaangażowani inni robią ponieważ muszą. Generalnie to dobry pracodawca.

Mariusz

@A Bardzo mi przykro z tego powodu. Szukałem informacji o Teknosell Global Operations ale nigdzie nie natknąłem się na taką, która by mówiła o bankructwie firmy. Możesz nam zatem to w szczegółach wyjaśnić? Bardzo Cię o to proszę i myślę, iż inni użytkownicy też z chęcią dowiedzą się czegoś więcej na ten temat.

A

I w (usunięte przez administratora) zbankrutowali. Zwolnili dzis wszystkich na raz.

zorientowany

pakiet socjalny z możliwością wyboru opcji dla siebie raczej nie standardem w średniej wielkości firmach - wystarczy przejrzeć ogłoszenia w sieci (a przecież ta firma to nie korpo). Z drugiej strony złożenie CV nie jest jednoznaczne z dostaniem pracy, więc dlaczego nie spróbować i zobaczyć, jak będzie na rozmowie? Firma cały czas rekrutuje, więc chyba nie świadczy to o bankructwie, ale każdy ma prawo do własnego zdania . p.s. warto zastanowić się na rzetelnością opinii dodanych tego samego dnia, w odstępie dwóch minut ;)

XD

Wszystkim, którzy planują złożyć Cv do tej firmy, stanowczo odradzam. Pakiety medyczne, dofinansowanie posiłków, ponadprzeciętne wynagrodzenie - to już standard na rynku w dobrze prosperujących firmach.

Ktoś wie jak jest teraz? Nie chciałam tam składać CV, bo przeczytałam opinie od Kini i dexa. Chyba nie zwolnili wszystkich, bo widać, że szukają nowych. Dowiedziałam się, ze dają niezły pakiet socjalny, Luxmed i coś teraz zmieniają, żeby było ciekawiej. Chyba nie zbankrutowali.

dex

Ta firma to bankrut, właśnie wszystkich zwalniają. W pierwszej kolejności tych najlepszych, co najlepiej zarabiają

Kinia

Witam serdecznie. Widziałam, że w październiku poszukiwali kogoś na stanowisko menadżera HR i asystenta ds administracji. Zastanawiam się jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie, jeśli ktoś ma jakieś informacje to proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Kata
@Kinia

Atmosfera pracy jest fatalna. Awansują tylko tzw znajomi krolika, reszte traktuje się jak niewolników do roboty. Szwedzki właściciel skąpi na wszystkim, nawet nie ma szafek dla pracowników, które gwarantuje przeciez prawo pracy. Jak kiedys wpadnie tam PIP to sie nie pozbierają

Zostaw merytoryczną opinię o Teknosell Global Operations Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Teknosell Global Operations Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknosell Global Operations Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Teknosell Global Operations Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 27 Grudnia 3
    61-737 Poznań

Teknosell Global Operations Sp. z o.o.