Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Poznań

Opinie o Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kinia 2015-11-27 22:45:34
Witam serdecznie. Widziałam, że w październiku poszukiwali kogoś na stanowisko menadżera HR i asystenta ds administracji. Zastanawiam się jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie, jeśli ktoś ma jakieś informacje to proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.
Kata 2016-11-23 21:53:43
Atmosfera pracy jest fatalna. Awansują tylko tzw znajomi krolika, reszte traktuje się jak niewolników do roboty. Szwedzki właściciel skąpi na wszystkim, nawet nie ma szafek dla pracowników, które gwarantuje przeciez prawo pracy. Jak kiedys wpadnie tam PIP to sie nie pozbierają
dex 2016-11-23 21:55:39
Ta firma to bankrut, właśnie wszystkich zwalniają. W pierwszej kolejności tych najlepszych, co najlepiej zarabiają
Zostaw swoją opinię o Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością