Opinie o Inbap Terminal Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inbap Terminal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inbap Terminal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inbap Terminal Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Marek Pracownik

UWAGA(usunięte przez administratora) nie płacą pieniędzy(usunięte przez administratora)podwykonawców wymyślają głupoty firma spawajaca cysterny na paliwo MIDROK szfecka firma (usunięte przez administratora) na tyle kasy Elektrycy niepamientam nazwy (usunięte przez administratora) na ponad milion firma od torów tyle kasy ponad milion Na sidorskiej imperium za cudze pieniądze Górnicy oszukani sprawa w internecie Pan Paczuski Bartłomiej jednym słowem kupa drani kto mondry tam nie pujdzie robić kto ich nie zna pójdzie dlatego to ostrzeżenie uwaga byłem ich pracownikiem

Anna.z.s
@Marek Pracownik

Nie zgadzam się . Współpracuję z firmą Inbap łącznie ok 5 lat jako dostawca w różnych branżach . Nie zdarzyło mi się, żebym nie została rozliczona w należyty sposób . Współpracowałam bezpośrednio z podwykonawcą o którym mowa powyżej i mam tu wiele do zarzucenia. Podwykonawca, którego znam nie wywiązywał się z umowy, pomimo tego Inbap i Właściciel wiele razy wyciągali do niego rękę . Polecam Inbap zarówno jako Pracodawcę jak i Kontrahenta.

Jest jakiś pakiet medyczny? Ja wszedłem tu zapytać o tą pracę geodety w Małaszewiczach, konkretnie to o auto służbowe i aktualnie planowane inwestycje - potrzebuję, żeby oszacować, jak duży jest teren działania. O pakiecie medycznym w ogłoszeniu nic nie ma, więc też pytam was.

Jak jest z pakietem medycznym w Inbap Terminal Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Honorata

I poważnie ortografia najbardziej Cię porusza w tej opinii? Co z merytoryką, bo raczej nie brzmi za dobrze?

Anna.z.s Nowy wpis
@Marek Pracownik

Co można rozumieć poprzez stwierdzenie, że wszystko jest na swoim miejscu? raczej chęci do pracy mam, ale nie wiem na ile byłaby ona dla mnie ciężka? pojawiło się zapytanie o to w jaki sposób traktowani są pracownicy i jakoś nie widzę przy tym odpowiedzi. Jakich umiejętności nie może komuś zabraknąć by moc przyjść na rozmowę?

Rozmowę kwalifikacyjną w Inbap Terminal Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik budowy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Biała Podlaska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biała Podlaska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Zdzisław M.

Rzetelna Firma. Jezeli ktoś ma chęci do pracy i uczciwie pracuję, wszystko jest na swoim miejscu.

Jak w tej firmie są traktowani pracownicy?

Czy są przy tym jakieś przykłady do podania? Mam na myśli to właśnie wspomniane zrozumienie. Jakieś konkretne okoliczności występowały w ostatnim czasie, że było ono konieczne? Występują jakieś najczęstsze problemy o których warto wiedzieć?

JankoMuzykant

Czy firma przypadkiem nie kupiła terminala w Łosośnie?

Katarzyna

Wypłata terminowa, stabilna umowa o pracę lub inną - do wybory przez pracownika. Nie mam zastrzeżeń. Staż pracy: 10 lat

Łucja
@Katarzyna

Oo 10 lat to dużo. Czy można było przez te lata poczuć docenienie od strony pracodawcy? I czy jakieś podwyżki pensji przez ten czas się zdarzały?

Powiedzcie czy firma normalnie prowadzi działalność? W Białej Podlaskiej to chyba sa rożne firmy z tej grupy?

@Michał

Lepiej nie idź

Maria

Ktoś podpowie z Was, po co pracownicy biurowej prawo jazdy? W sensie, gdzie będzie się przemieszczać służbowym samochodem?

aa

unikają płatności podwykonawcom!!!

Paulina

@Jadwiga, pracujesz w INBAP już kilka lat. Wspomniałaś również, że jesteś zatrudniona w oparciu o umowę o pracę. Mogłabyś przedstawić krótko pozostałe warunki w oparciu, o które współpracujesz z tym pracodawcą? Zainteresujesz swoim wpisem innych użytkowników forum, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do INBAP.

pytulina

jezeli chcecie stracic killka dni "na probe" ZA DARMOWĄ PRACE to skladajcie cv.... pozniej nawet nie zadzwonią ze nie wybrali nikogo (nawet jak obiecali ze zadzwonia tak czy siak) tylko dadzą nowe ogłoszenie i tak w kolko po 10 osob PORAZKA. T(usunięte przez administratora)NIE polecam. ps. z tego co wiem dają najniższą na kazdym stanowisku.

Jadwiga
@pytulina

Pracuję już od kilku lat w tej firmie, kazdy jest zatrudniony na umowę o prace , to nie rozumiem o jakiej darmowej pracy ktoś wyżej pisze. Może chodzi o rozmowy kwalifikacyjne...? to chyba jest zrozumiale, że pracodawca może powtarzać ogłoszenia, jeśli nie trafił się nikt odpowiedni na poszukiwane stanowisko.

Kic

uciekac jak najdalej... mowie powaznie.

Ktoś

Jak najdalej od nich

Mariusz

Rzetelny pracodawca, dynamicznie rozwijającą się firma. Umowa o pracę, wypłata zawsze w terminie .

Zostaw merytoryczną opinię o Inbap Terminal Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Inbap Terminal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inbap Terminal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inbap Terminal Sp. z o.o.?

Inbap Terminal Sp. z o.o.
  • Sidorska 83
    21-500 Biała Podlaska

Inbap Terminal Sp. z o.o.