Opinie o Promar s.c. w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Promar s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Promar s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promar s.c. w Konin

Widmo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Zero organizacji . Pracuje kilka miesięcy - porażka . Wieczne pretensje , wiecznie mało . Praca fizyczna jak w (usunięte przez administratora) a zarobki śmieszne jak na taką fizyczną pracę . Żeby długo tam pracować trzeba kablować na innych i przymilać się braciom .atmosfera w pracy ? To u nich nie istnieje . Czasem na stypie jest weselej niż tam . Na 12 godzin pracy jedna przerwa 30 minut . Inspekcja pracy wskazana. NIE POLECAM !

Adik76 Nowy wpis

Po wielu perypetiach dostaliśmy wyrok sądu na naszą korzyść trwało to 2 lata .Wygraliśmy z tymi (usunięte przez administratora)i krętaczami teraz Do KOMORNIKA. Masz z nimi problem to tylko sąd Krętacze nigdy ci nie oddają pieniędzy

DON kichot Nowy wpis

WItam firma ogołem spoko.(usunięte przez administratora)

Dzik śmierdzący Nowy wpis

Czy w firmie jest dział erotyczny bo w takim dziale chciałbym pracować i bić rekord ginessa

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Promar s.c.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
INTERNAUTA

To co jest lepsze Virtu zawierciańskie czy promar bo nie mogę się zdecydować

Firma (usunięte przez administratora) pracowników. Nie wypłaca należytej kasy i mataczy z umowami o prace. Obiecuje dużo a daje najniższą krajową i darmowe nadgodziny.

Staszek

Firma ma generalnie dobrą opinię jako pracodawca ale nie każdemu można dopasować. Ostatecznie można zmienić pracę

lecewa

Pytam sie gdzie się podziały Opinie????? czy Może ktoś zgłosił z tej marnej Firmy te opinie??? bo Tam nie ma nic pozytywnego w tej firmie. kierownicy wyzywaja, szantażują pracowników dyrektorka= dyktatorka , Nie polecam bo bedziecie traktowani jak zwierzęta

Konfiturka vel Leszczyk
@lecewa

Opinie, opinie znajdują się na profilu Łomianek. Widocznie jesteś jednym z tych Matołów co nie wie co pisze i gdzie. Jak czytam te wszystkie bzdury na temat tej firmy to aż mi Was żal. Do wszystkich zainteresowanych: 1. Jeżeli ktoś ma zabrane 30 zeta za jedno zero to ma zajefajną premię, o pensji już nie wspomnę ( aby 0 było tyle warte to trzeba mieć pensji ponad 3 tyś.). Bardzo prosty rachunek 30zł x średnio 21 dni roboczych. Ciekawe ile Zawierciańskich firm oferuje takie premie? 2. Jeżeli ktoś ma 10-15 zer to jest bezmyślnym debilem i tyle. 3. Od kiedy 2800 brutto na dzień dobry w nowej firmie to najniższa krajowa (+ premia ) 4. Kierownictwo jest ok, dyrekcja również. 5. Praca jak wszędzie jeszcze świat nie widział, żeby za leżenie płacili chyba, że uprawiasz najstarszy zawód świata ale i w tym przypadku musisz się nieźle nagimastykować. Za darmo to już dawno umarło. 6. Stara kadra pracuje po kilka lat więc chyba nie jest tak źle? 7. Ogłoszenia wiecznie wiszą, ponieważ przyjmuje się do pracy cała Zawierciańska i okoliczna śmietanka (czyt. jeden gorszy alkoholik od drugiego). Przerobi taki jeden z drugim do pierwszej wypłaty i tyle go widzieli lub jak tylko dostanie umowę to l-4 do jej końca, a potem durne opinie wypisuje. Nic więc dziwnego, że bez przerwy pojawiają się ogłoszenia biorąc dodatkowo pod uwagę, że zakład cały czas się rozbudowuje. 8. Poza tym ciekawe, który z panów znajdzie pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku za takie pieniądze? 9. Co do nadgodzin to nikt za darmo nie zostaje tylko za odpowiednie wynagrodzenie. WNIOSKI: Jeżeli jesteś fajnym człowiekiem lubiącym fajnych ludzi, nie boisz się pracy, lubisz wyzwania to aplikuj - zapraszamy do zespołu. Zobaczysz, że w pracy może być całkiem fajnie. Wszystkim pijakom i obibokom dziękujemy.

Rozbawiony
@Konfiturka vel Leszczyk

Haha,gościu tak się usmialem, że musiałem Ci odpisać, jesteś zapewne z zarządu jak piszesz takie brednie? Szefostwo w tej firmie to dno,zadufani w sobie snoby,za nic mają człowieka, liczy się tylko norma, a na koniec i tak ci za coś odbija żeby mieli na firmowy wyjazd, 2800zł haha pokaż mi to uwierzę każdy dostaje 2500 zł brutto a to jest ok 1800 netto jak łatwo policzyć, z tym możesz mieć problem bo tam nawet kierownik szkoły nie ma to z czym do ludzi, śmieszne zarobki, śmieszna firma, przeszedłem do Cmc i mam 2600zł na rękę a nie 1700zł jak w tej firmie zwanej promar Zawiercie, nie polecam nikomu tak pracy

Zdziwiony
@Konfiturka vel Leszczyk

Ciekawe ktora Pani z biura to pisala, w punktach i wszystko pod zmiane opini o firmie. Jest tak jak pisza nic co mozna pochwalic.

DOPanaven
@Konfiturka vel Leszczyk

Promar praca wygląda tak zaczynająć od tego że w umowie jest napisane 6-14 14-22 a wygląda to rzeczywiscie tak 6-14 7-15 8-16 10-18-12-20 tu są 2 zmiany?nadgodziny? nie ZAPŁACĄ WAM!!! każa odbierać i nie kiedy ty chcesz a kiedy kierownictwu pasuje. Kolejna sprawa Pani Iw... Jeżeli pracujesz w tej firmie xxx czasu przychodzi ktoś nowy . Przykład z życia firmy:przyszła Pani umówiłą się przyjdzie do pracy jeżeli dostanie wolne w sierpniu owszem dostała a stary pracownik bije sie o urlop.Ty nie ustalasz kiedy urlop tylko kierownik czy mu twój termin spasuje.Kolejna sprawa Wynagrodzenie 2500zł brutto daje 1808zł netto Premia? Co miesiac premia jest Inna. Jeżeli pijesz alkohol to kierownicy takich pracownikó lubią i dyrektorka 2 przykłady: Pacownika nie było tydzień przyjeli na nowo, opił się na zmiane przyjęty na nowo. chcesz pracować wywalą cię:):) kierownicy? opiszę przykład i starczy Pan ł... Stosuje wobec pracownikow mobbing wyzwiska przykład?przychodzi nowy pracownik na "Maveta" zaczyna się naśmiewać wyzywać go przy innych:/ Kolejny siedzi na górze nawet zejść mu się nie chce zapytać czy wszystko ok. Dwóch Braci który jeden mowi tak drugi tak zero zrozumienia. Dyrektorka=Dyktatorka wystarczy... Kto pracował w Virtu zna tą pANIĄ i wie jak sie zachowuje... przykład: Pan który jest chory odezwał się kiedyś na zebraniu Pani miło powiedziała że "zaraz może w zakładzie nie być osób niepełnosprawnych" miłe słowa:)Ogłoszenia nie wiszą dlatego że firma się rozwija tylko dlatego że mądre osoby odchodzą z tego obozu... mówisz o pracownikach którzy pracują lata? chyba nie mową o tych którzy podpierniczają bo już przyładow nie bede pisał i bardziej was pogrążął.Ludzie po 10 latach pracy odeszli jak to ANTY kierownictwo weszło w rządy.Kolejna sprawa Urlopy? przyjmujesz się do Promaru powiedz Pani I.. kiedy chcesz urlop Pa pani załątwi ci od ręki.przykład przyszła Pani nowa do pracy dostała urlop w sierpniu 2 tyg bo miała wyjazd. Pracownicy którzy z nią w grupie pracowali takiego urlopu nie dostali dziwne? wątpie. Prezes spoko. "2. Jeżeli ktoś ma 10-15 zer to jest bezmyślnym debilem i tyle." Naprawde słowa jak przystały na kierownika Pana ł... który te zera daję od tak a potem jak chodzili się pytać za co to nie pamiętał.Morał omijać z daleka A JAK pANIE Ven chcesz podyskutować to raczej nie mamy o czym bo poziom wypowiedzi pana świadczy o tym że siedzi pan/pani na górze i (usunięte przez administratora) widzi co dzieje sie na dole.

@DOPanaven

Panie konfiturka vel czy coś takiego, jeżeli pani dyrektor na spotkaniu informuje pracowników że to jest niemiecka firma i nie musi podnosić najniższej krajowej to o czym pan chce pisać. Wystarczy zmienić dyrektorke i atmosfera będzie inna. Dlaczego 90% opini jest negatywna, tylko dwa pana wpisy i to pod innym nickiem są pozytywne, ano bo jest pan jednym z tych kierowników. I nie obrażaj pan ludzi. Jeszcze raz, zmienić «dyrektorke» i będzie ok.

Zainteresowana

A jak jest z dniami wolnymi. Czasem jest coś do załatwienia, w urzędzie, sprawa w sądzie. Idą na rękę?

Krystyna
@Zainteresowana

A o jakie stanowisko chcesz się ubiegać? Ja się zastanawiam, jak jest w Promar w administracji. Jakieś opinie o warunkach zatrudnienia w tym dziale?

Henry

Słyszałem, że to dobry pracodawca i pewnie dlatego nikomu nie zależy na pisaniu . Szkoda ludzie szukają takich opinii.

Zagubiony
@Henry

Praca spoko dla wszystkich tych którzy chcą pracować i nie są filozofami tylko normalnymi ludźmi. A źle opinie sieją buraki którym się robić niechce i myślą że się samo zrobi jak i mają 2 lewe ręce.

Roxana

Jakie wynagrodzenia na produkcji? Jest sens sie tam wybierać?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Promar? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

provirt

Firma Promar to w mojej ocenie firma FIRE PLAY , jeśli oceniamy rynek zawierciański. Wiadomo praca, pracy nie równa. Stanowisko, stanowisku również, dlatego sądzę ,że negatywne opinie wywodzą się jedynie od pracowników najmniej wykwalifikowanych, tym samym najmniej zarabiających. Ich praca tak "na zewnątrz " jest najgorsza i po prostu ta grupa kadry zmienia ją najczęściej szukając swego "szczęścia" - stąd pewnie negatywne opinie- oczekiwania nie sprostały wymaganiom... Fakt pierwsza umowa na zlecenie, bynajmniej i na moim stanowisku pracy... - warunkują ją "wymagające" warunki pracy - zapach, uczulenia - to są indywidualne predyspozycje, na które pracodawca nie ma wpływu. Nie wytwarza się tu środków szkodliwych - po prostu nie każdy może (chce) pachnieć mieszanką przypraw. Poza tym co ważne dla potencjalnego przyszłego pracownika ( szczególnie współmałżonka :-) ) - wynagrodzenie płacone w terminie - na konto - w dwóch transzach (podstawa + nadgodziny + premia). Kwota wynagrodzenia podstawowa zgodna z ustaloną przy zawieraniu umowy. Po okresie próbnym tzw podwyżka w formie premii. Nadgodziny płatne według Kodeksy Pracy. Pakiet socjalny. Dodatki funkcyjne. Imprezy firmowe - okolicznościowe i integracyjne. Co do wysokości wynagrodzenia - zawierciańskie stawki , pewnie na każdym stanowisku - nie znam wszystkich oceniam własne, ale dla niezdecydowanych ja POLECAM :-) PO PROSTU OCEŃ SAM.

Z.....

Provirt.... dobrze napisane i popieram ,zgadzam się z Tobą w 100%

Tolek
@provirt

Fosforany, karageny, sorbiniany, glutaminiany sodu, wodorowęglany, maltodekstryna i mnustwo innej chemii, a przypraw naturalnych jest tam może 20%! System pracy jak w Auschwitz ( typowo niemiecki), tylko że ludzi nie zabijają, ale presja i wymagania ogromne, premia której nigdy nie zobaczysz, bo za byle co jest zabierana! Kadra jest dobierana po rodzinie, albo wśród znajomków, np. Zastępcą kierownika produkcji jest jego rodzony brat, a siostra pracuje w biurze, przypadek? Jest paru konfidentów którzy mają tam dobrze, ale na pewno nie zwykli pracownicy. Ogólnie, nie polecam!

Była
@Tolek

Która to siostra ?

@provirt

Może byłaby fajna firma gdyby miała inną dyrektorke. Wcześniej pracowała w Virtu skąd wyleciała. Teraz sieje zamęt w Promarze. Nie szanuje pracowników wręcz szydzi z nich, dlatego szukają pracowników bez przerwy. Dziwię się że nikt z wyższych władz się tym nie zainteresował.

NORB78

Jeżeli chodzi o ludzi którzy tam pracują to zależy jedni są okej inni niestety nie. Jak w każdym zakładzie zawsze coś się znajdzie . Najgorzej jest z zapyleniem tam człowiek nawdycha się tego świństwa i problem gotowy. Wynagrodzenie miesięczne pozostawia wiele do życzenia nawet jeżeli człowiek się stara i daje z siebie wszystko o podwyżce może zapomnieć. Według mnie ktoś kto chce się podjąć tam pracy musi mieć silne nerwy i zdrowie nie do zdarcia.

@NORB78

Dziękuję za informację . Jestem ciekawy magazynu ? Jeśli może ktoś coś opisać będę wdzięczny..

Stefan Brown
@Pikuś

Pracowałem tam na magazynie i nie polecam, wiecznie im mało i ta dyrektorka kanalia. Co byś nie zrobił, to mało i mało.

@Stefan Brown

Dawno temu tam pracowałeś??

Daniel

Nikt nie mówi, że w firmie będzie super idealnie. Ważne, że ma opinię dobrego pracodawcy.

Agnieszka
@Daniel

Daniel ile czasu pracujesz w firmie ?

Pikuś

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca na magazynie? Opisana jest tylko produkcja. Z góry dziękuję za informację.

Aga

Masakra . nie polecam .

ona

A myślałam o wysłaniu CV dzięki za opinie na pewno zrezygnuje .

Rozczarowana

Jedno wielkie przekłamanie, obiecują że po zleceniu bedzie umowa, a potem oferują następne jeszcze dluższe zlecenie. Nie polecam bo tak naprawde nie wiesz co bedzie jutro w tej firmie.

oleja
@Rozczarowana

Pracuje jeszcze Tam Pani M na produkcji co stanowisko zdobyła obiecującym sposobem?

Krystyna

@Szukający pracy, jaką ostatecznie podjąłeś decyzje? Niekiedy trzeba zdać się na własną intuicje i nie przejmować się opiniami innych. @Kable, musisz mieć świadomość, że nasze forum jest dostępne publicznie. Czy w ogólnym rozrachunku polecasz pracę w tej firmie? @Libero, jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w Promar? Zapraszam do zamieszczania swoich opinii. Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Kable

Witam wszystkich, chcialbym sie odniesc do zle odebranego mojego wpisu dot. Liderow w firmie promar zawiercie, nie tak mialo tak zabrzmiec , serdecznie polecam tam wszystkim prace a wszystkich urazonych szczegonosci liderow i kierownictwo p.dyrektor serdecznie przepraszam za zle ujete slowa, w zadnym wypadku nie chcialem zaszkodzic wizerunkowi firmy. Przepraszam raz jeszcze.

Zostaw merytoryczną opinię o Promar s.c. - Konin

• Jak się pracuje w Promar s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Promar s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Promar s.c.
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Okólna 59
    62-510 Konin