Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Niemcy

Opinie o Stegmann Personaldienstleistung GmbH

maciek 2016-01-03 10:00
Pracowałem w tym Dziadostwie i okradli mnie jak mogli, lepiej niech sami podwiną rękawy , a nie szukają idiotów !!!!!!
annia2017.06.26 2017-06-27 16:27
Bardzo prosze nie pracowac dla tej firmy a zwłaszcza jak pisza na produkcje bez jezyka Niemieckiego i opłata za mieszkanie przed wyjazdem bo gdy Panstwo wpłacicie te 75 euro to jusz nikt nie odbierze telefonu ostrzegam naciagacze
Wer 2017-06-28 17:17
Można prosić więcej szczegółów? Zastanawiam się nad wyjazdem z nimi? To normalna agencja czy jakaś ściema?
Pat 2017-06-28 17:58
Jestem również zainteresowana współpracą z nimi, czy można im zaufać ? Wer, a jak to u Ciebie wygląda?
igor1291 2017-06-28 19:29
Widzę że świeży post. Coś więcej? Zależy mi na tym, bo również jestem zainteresowany. Pozdrawiam
konrad 2017-06-28 22:08
ktos cos jeszcze sie wypowie bo też jestem zainteresowany
Katia 2017-06-29 11:30
Proszę o więcej szczegółów też bym chciała się dowiedzieć o tej firmie. Dostaliśmy propozycje pracy na produkcji i każą wpłacić 75€ od osoby za mieszkanie pieniądze mam wysłać do jutra do godz 18:00. A wyjazd 6.07 w nocy.Mam obawy dla tego proszę o opinię osób które mały styczność z tą firmą.????
KasiaiKrzysiek 2017-06-29 15:21
Witam. Ja również z moim chłopakami dostalam propozycje pracy. Wyjazd w ten sam dzień. I też musimy wpłacić 75€. Proszę o kontakt 697871567
Dyrektor biura w Monachium EU-Recruiting Stegmann 2017-06-29 21:24
Szanowni Panstwo,
Drodzy uzytkownicy i autorzy wpisow o naszej firmie Stegmann Personaldienstleistung GmbH.
Pragne Panstwa przestrzec przed tymi ogloszeniami, gdyz ktos podszywa sie pod nasza agencje pracy, poslugujac sie naszym logo i podajac adres jednego z naszych oddzialow firmy Stegmann w Bonn.
Pragne Panstwa zapewnic, ze jestesmy solidna agencja pracy od ponad 37 lat na rynku niemieckim. Nie pobieramy zadnych oplat zwizanych z kwatera cza znalezieniem pracy. nasze uslugi sa calkowicie bezplatne. Nie mamy zadnych oddzialow w Polsce ani zadni rekruterzy dla naszej firmy w Polsce nie pracuja.
Ktos podszywa sie pod nasza firme probujac wyludzic od Panstwa 75 euro tytulem kosztow za noclegi.
prosze absolutnie nie wplacac zadnych pieniedzy na konto tylko zglosic do najblizszego posterunku policji.
W przypadku pytan, prosze pisac bezposrednio do naszegj komorki zajmujacej sie rekrutacja polskich pracownikow do Niemiec: eu-recruiting@stegmann-personal.de

Z wyrazami szacunku
Zespol Stegmann Personaldienstleistung GmbH w Niemczech
paula25 2017-06-29 23:41
Witam,
ja również dostałam takiego maila i nie wiem co mam robić.... a już myślałam że udało mi się znaleźć pracę :-) niby nie naciskają na wpłatę... piszą że można samemu ogarnąc sobie mieszkanie... Jaką decyzję podejmujecie? wpłacacie czy nie?
igor1291 2017-06-30 08:56
A czytałaś uważnie jeden post wyżej????
Odnoszę wrażenie że jednak nie czytałaś...
tony. 2017-07-01 00:39
Czy w waszych wiadomościach też były nazwiska? Dostałem nr ponoć do polskiego koordynatora, bez problemu się dodzwoniłem i dostałem informacje nt rzekomego wyjazdu. Zastanawia mnie że podają swoje dane
maxym 2017-07-01 21:24
Ja również dostałam nazwiska i dane do przelewu itp.
Mógłby Pan podać mi dane jakie Pan otrzymał od nich?
pit 2017-07-02 12:02
ja napisalem ze nie mam lokum, to dostalem odpowiedz ze czekaja na mnie w tym miejscu, w tych godzinach. Lezeli to by byla przycina, to po co by dalej w to brnal, a nie poprostu mnie olal?
Lala 2017-07-04 16:32
Nic nie wysyłajcie ja też miałem w czwartek w nocy wyjechać
Jakisll 2017-07-05 10:31
Proszę zgłaszać to na policję.. ja już zgłosiłam ponieważ po wysłaniu pieniędzy nie ma żadnego odzewu z ich strony i telefon do polskiego koordynatora nie działa ( sekretarka mówi że jest za krótki) zwykli naciągacze. Im więcej nas to zgłosi tym szybciej może ich złapią....
Pawel 2017-08-11 15:10
Witam ogólnie to prawdziwy Stegmann istniejący w niemczech też aniołem pracy nie jest więc też trzeba uważać zwłaszcza na oddział w Wilhelmshaven i polke tam pracująca słyszy co chce mówi bzdury ogólnie trzeba być ostrożnym pilnować każdej godziny i sprawdzać abrechnug, bo im zawsze się zgadza . Ogólnie upominac się o wszystko bo i tak jak pracy nie ma to cie zwolnia i to z twojej winny... szefowa tego oddziału zna przepisy tylko te co pracownik ma przestrzegać a nie te co oni też. jednym słowem masz pracować i się nie odzywać można to zaliczyć pod" rasizm Niemki wobedz Polaków" i na tym wózku jadą.... z poważaniem wasz były pracowni ;)
Zostaw swoją opinię o Stegmann Personaldienstleistung GmbH - Niemcy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stegmann Personaldienstleistung GmbH