Starbroker Sp. z o.o.

Opinie o Starbroker Sp. z o.o.

zico 2016-04-08 20:47
mid
gdzie ta oferta sie pojawiła tzn, na jakim portalu ?
zico 2016-04-08 20:51
"Prowizja od nieruchomości jest wysoka ale rzadko ją się dostaje "

możesz napisać jakiej wysokości jest prowizja?

oraz jak to rozumieć że rzadko ją się dostaje ?? co to znaczy ?
firma się nie rozlicza z prowizji ??
maadlene 2016-04-20 16:57
Wiem, że jeszcze rekrutują. Pracuje mój znajomy, który kiedyś pracował ze mną w Maxonie.
Warunki niezłe, on jest bardzo zadowolony. Płacą w terminie, dają dużą swobodę, nie ma pracy w biurze tylko w terenie.
Justysia 2016-06-22 22:35
firemka beznadziejna, te 2000 to pic na wode fotomontaz, dostaniesz jak wyrobisz 10000 przychodu, jak nie to dostaniesz 0 zl! Ciagle rekrutuja, bo ludzie masowo rezygnuja z tej smiesznej firmy. Nie daja zadnych kontaktow, 0 bazy a chca pobierac 50 % w zamian, tylko za co??? Wszystko musisz zapewnic sobie sam, swoj laptop, swoja kom, to lepiej zalozyc wlasna firme i miec 100 % z zysku
staszek 2016-06-23 11:19
słuchajcie, a jak wygląda u nich oferta pracy jako Specjalista ds. Obsługi i Utrzymania Klienta? Na pewno można zarobić tutaj dobrą kase na tym stanowisku.
Alicja 2017-06-07 10:58
Zauważyłam, że ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak przez ten czas zmieniła się firma? Jakie zmiany zaszły? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.
JUSIA 2017-06-17 16:55
jest to zenujaca firma, niczego nie oferuja a chca 50 % zysku, nie wiadomo za co? teraz w kazdej normalnej agencji jest podstawa gwarantowana przy jakichs czynnosciach a tu tylko jak wyrobisz 10000 targetu, czyli zapomnij o tej podstawie, DNO I WODOROSTY
JUSIA 2017-06-17 16:56
Alicja 2017-09-05 00:14
@JUSIA dlaczego tak uważasz? Każde stanowisko różni się od siebie. Czy nie próbowałaś aplikować na inne skoro takie Ci nie odpowiada? Pozostawiając wszelkie informacje pomagacie tym osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do Starbroker Sp. z o.o.
Zostaw swoją opinię o Starbroker Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starbroker Sp. z o.o.