Opinie o Tomasz Szprengier Sport Service w Gdów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Szprengier Sport Service. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Szprengier Sport Service o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Szprengier Sport Service w Gdów

Czy tutaj pracownicy są zwykle stali, rzadko kiedy szukani są nowi? Natrafiłem na ofertę specjalisty ds. sprzedaży, ale sprzed 8 lat, a pozostały okres cisza i mnie to zastanawia. Tak swoją drogą ile miesięcznie może tu zarobić taki specjalista? Jak duże teraz wymagacie doświadczenie, kilka lat ? Od samego początku jest to samodzielna praca czy w pierwszych miesiącach ma się jakieś wsparcie?

Danuta Nowy wpis

Ale jak to? Od razu poszedłeś do kancelarii? Co z procesem reklamacji i zwrotem?

rysiek Nowy wpis
@Danuta

kancelaria przeprowadziła bo dogadac sie z nimi nie dało

Lula

Witam, jakie trzeba spełniać warunki by zostać przyjętym do pracy na magazyn? Ile zarabia się na magazynie ?

Sylwek

@Normalnyyyyy a to większość osób ma 1900 na rękę ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Szprengier Sport Service? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Niedoszły

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej gdyż miałem tak zły okres w życiu że szukałem obojętnie czego. Grubszy Pan w okularach nawet się nie przedstawił. Rozmowa ogólnie o niczym. Na pytanie ile chciałbym zarabiać odpowiedziałem że 2200 zł na co od ww Pana otrzymałem odpowiedź: bardzo wysoko się pan ceni :D żałosne... Mieli dać znać jakąkolwiek podjęliby decyzję. Oczywiście nikt nie zadzwonił. I dobrze. Za takie pieniądze i tak bym nie poszedł

Normalnyyyyy
@Niedoszły

Haaa 2200 to jest za dużo dla nich 1900 to jest ok i biorą z pocałowaniem rączki. Minimalna przy tych kosztach życia to 3000 na rękę a nie 2000 i dlatego szukają jeleni szkoda gadać

Klient

Po prostu tragedia. Terminy dostaw nigdy nie były dotrzymane, trzeba się upominać wielokrotnie o zamówiony towar. Nagminne mylenie adresów różnych oddziałów klienta. Kiedy już towar przychodzi, jego jakość jest.... lepiej nie mówić. Wciąż obiecanki poprawy, naprawy, zmiany, ale jest coraz gorzej. My zakończyliśmy współpracę i Wam radzę omijać z daleka!

Tymek

Firma zasłużyła sobie na dobrą opinię jako pracodawca więc spokojnie mogę polecić pracę.

Szukam pracy

Czy ktoś z Was wie coś na temat czy jeden z magazynów tej firmy znajduje się w Skawinie?? Bo ogłoszenie na olx jest jako Skawina a z tego co się orientuje magazyn jest w Kłaju...

Ok

Ja jestem zadowolony, fajni ludzie w pracy. Czasami jest kociol, są okresy ze trzeba bardziej zasuwać, ale to lchyba jak w wielu miejscach

Lemon

Mi pracuje się całkiem niezle. Kasa zawsze na czas, ostatnio jeszcze multisport się pojawił. Widać tez ze firma nie stoi w miejscu, dużo zmian które świadczą o rozwoju. Jedyny minus za kiepski dojazd dla osób bez auta ale poza tym nie ma na co narzekac.

Helmut

@Normalny Dziwna jest ta opinia bo można sprawdzić w internecie, że firm ma opinię dobrego pracodawcy!!

Normalny

Firma dno wszystkie negatywne komentarze są usunięte zostawili kilka żeby nie było że są zbyt wspaniali co tam się dzieje to szkoda gadać byłem tam chwilę i wystarczy teraz Ukrainę chcą zatrudniać na umowę o dzieło PIP musi tam wejść

Witam, ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko dyrektora Handlowego. Może ktoś udzielić więcej info na ten temat?

@Michał

Widzę, że jesteś poważnie zainteresowany tą posadą. Co skłoniło Cię do tego, aby brać firmę Tomasz Szprengier Sport Service pod uwagę jako swojego potencjalnego pracodawcę? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu, a ja trzymam kciuki, aby zostały Ci udzielone ciekawe odpowiedzi na forum!

pociotek MPK
@Michał

szefostwo kasuje komentarze wiec tutaj wiarygodnej opini nie przeczytasz ale we wsi ludzie duza wiedza polecam pytac na miejscu

ffdsfasf

To dziwnym trafem zniknęły stąd prawie wszystkie negatywne komentarze na temat firmy. Przypadek? Nie sądzę...

Normalny

Żaden powaznie czytalem na necie że pracodawcy wam płacą, za usuwanie postów i z tego żyjecie więc nie kłam

PracownikB.

Ogólnie: Nieustanna rotacja pracowników na każdym możliwym stanowisku ( od biur po magazyn)zarobki przeciętne. Brak ciepłej wody. Dodatkowo koszmarna współpraca między księgowością a szefostwem.(usunięte przez administratora)

Mieczysław

@Biro, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Tomasz Szprengier Sport Service? Poruszyłeś tylko kwestie szefostwa i wynagrodzenia. Jak oceniasz atmosferę pracy? Czy w Sport Service jest możliwość rozwoju?

Biro

Najniższa krajowa, szefostwo na niskim poziomie

Mieczysław

@abc, nie masz racji. Akceptowane są komentarze - zarówno pozytywne jak i negatywne, natomiast muszą być zgodne z regulaminem, który obowiązuje na forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli pracujesz w Tomasz Szprengier Sport Service to może mógłbyś powiedzieć czy firma poszukuje obecnie pracowników? Zaglądają tu osoby zainteresowane pracą, więc będzie to dla nich cenna informacja.

Stach

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

abc

wszystkie negatywne opinie skasowane. :) ale to i tak niczego nie zmienia. odradzam.

Mieczysław

@Grzegorz, w takim razie zdążyłeś już poznać firmę. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Tomasz Szprengier Sport Service? Jak oceniasz atmosferę pracy i warunki zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Szprengier Sport Service - Gdów

• Jak się pracuje w Tomasz Szprengier Sport Service?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Szprengier Sport Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tomasz Szprengier Sport Service

Tomasz Szprengier Sport Service