Smart Mobile House

Kraków

Opinie o Smart Mobile House

200 2016-05-03 15:00
w dalszym ciagu widze ze jest oferta na stanowisku programsity Android w Krakowie chodzi o tworzenie aplikacji dla urządzeń z systemem operacyjnym Android czynny udział w pracach nad każdym z etapów cyklu życia aplikacji
Więc jak to z wami jest 2017-03-13 18:00
Nie wiem czy to ciągle ta sama oferta ale teraz prawie rok później dalej jest i to od jakoś 2 miesięcy. Więc albo zatrudnili kogoś na bardzo krótki czas albo do teraz nie znaleźli. Więc już pierwszy wniosek że możliwe że jest spora rotacja. Będąc na rozmowie trochę się zawiodłem. Teoretycznie szukają osobę początkującą i tutaj fajnie bo można samemu sobie wyszkolić osobę i wychodzą do młodych, natomiast na rozmowie dowiedziałem się że osoba zatrudniona będzie jedynym Android Developerem czyli jesteś początkujący bez doświadczenia(albo z mizernym) a okazuje się że masz być odpowiedzialny za wszystko. Z rozmowy wywnioskowałem że mają zespół zajmujący się iOSem więc kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] logic że do iOSa jest zespół a na androida chcą kogoś początkującego.
Można z tego wywnioskować że to kolejna mało poważna firma która weźmie projekt na ileś set tysięcy a zrobić to ma student za 2000 zł miesięcznie. A potem po 2 latach okazuje się że taka osoba myśli że jest już zaawansowana bo ma 2 lata doświadczenia na stanowisku a pisze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o którym nikt mu nie powie bo przecież jest jedyną osoba na tym stanowisku. Tyle ile wywnioskowałem z samej rozmowy kwalifikacyjnej będąc na niej kilkanaście tygodni temu.
Zostaw swoją opinię o Smart Mobile House - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Mobile House