Skelia Poland

Kraków

Opinie o Skelia Poland

jacezar 2016-02-29 14:23:15
Pośrednik wydmuszka. Zamiast dymać w delegacjach lepiej zatrudnić sie bezpośrednio bez pijawek. Niskich lotów oferty
radical 2016-10-11 19:55:36
Niestety nie mam dobrych informacji dla tych co rozważają zatrudnienie w firmie Skelia. Co prawda na stanowiskach programistycznych płacą jeszcze (podobno) nie najgorzej, ale na innych jest już dużo poniżej oczekiwań. Generalnie firma biedna i próbująca oszczędzać na wszystkim – na socjalu, na biurze, na wyposażeniu, itd. Management to jest jakaś kpina w żywe oczy. Przez jakieś dziwne akcje w rodzaju nieuzasadnionych zwolnień, niedotrzymywanie umów i kłamstwa kierownictwa atmosfera popsuła się bardzo i raczej nie ma nadzieji że będzie lepiej. Ot kolejna zagraniczna firemka której właściciele myślą że mają do czynienia z tanią i bezrozumną siłą roboczą.
romek 2016-10-12 11:39:30
właśnie zastnawiam sie nad praca u nich w it - jak tam jest?
adblock 2016-11-01 18:35:07
Firma niestety mocno odstaje od konkurencji pod względem benefitów, wynagradzania i szeroko rozumianej etyki. Niedotrzymywanie umów i obietnic jest nagminne, tak samo jak oszczędzanie na wszystkim co tylko się da. Widac kierownictwo nie zauważa zmian, jakie mają miejsce na rynku pracy i gwałtownie rosnącej konkurencji w branży outsourcingu IT. Z takim nastawieniem i zapleczem nie wróżę firmie Skelia sukcesów na polskim rynku a potencjalnym chętnym do zatrudnienia doradzałbym zdecydowanie innych pracodawców.
Zostaw swoją opinię o Skelia Poland - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skelia Poland