logo DREAMCOMMERCE S.A.

DREAMCOMMERCE S.A.

Kraków

Opinie o DREAMCOMMERCE S.A.

notdream/real 2016-08-30 13:25:21
Ta firma tak naprawdę poszukuje ludzi z doświadczeniem, a tylko w ogłoszeniu podaje inaczej.
Zapewniają w ogłoszeniu, że wszystkiego nauczą! a na rozmowę oczekują przygotowania z konkretnych zagadnień - sami siebie ośmieszają taką ofertą. Ponadto pieniądze które proponują na okresie próbnym to minimalna krajowa! czyli 1350 zł. na rękę. Rekrutacja tam przypomina rozmowę specjalistyczną, a osoby z którymi rozmawiasz sprawiają wrażenie zarozumiałych i wszystko wiedzących, mają stanowczo za duże ego a za mało doświadczenia i wiedzy. Nie polecam! Od miesięcy szukają na to samo stanowisko. Mają za duże mniemanie i wymagania, jak na taką pracę za taką płacę i kłamią, że wszystkiego uczą.. Jeśli chodzi o ludzi, to niektórzy spoko, niektórzy nie, aczkolwiek zdaję tam dominować typ człowieka homo egocentr z zadartym nosem i małej objętości mózgiem.
pozdro
DC 2016-09-16 13:16:11
Witam
W odniesieniu do informacji, które są podane w wiadomości od notdream/real muszę stwierdzić , że są one nieprawdziwe. Firma nigdy nie płaciła najniższego wynagrodzenia. Jest to ewidentne kłamstwo. Na niektóre stanowiska szukamy ludzi cały rok, ze względu na intensywny rozwój i każdego miesiąca zatrudniamy coraz więcej ludzi, nie sądzę że był Pan /i wtajemniczony w proces rekrutacji aby ponownie podawać nieprawdziwe informacje. Co do pozostałych informacji to myślę że nie będę się podejmować ich komentowania, bo nie są tego warte.
Pozdrawiam
Ajzol 2016-09-16 13:38:35
A jakie płacicie takie średnie wynagrodzenie na miesiąc?
Zostaw swoją opinię o DREAMCOMMERCE S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREAMCOMMERCE S.A.