Semstorm Sp. z o.o.

Opinie o Semstorm Sp. z o.o.

Ania Garwolińska 2015-11-24 10:11:17
Ja pracuję w SEMSTORM od 2013 r. i naprawdę, szczerze polecam :) Jest wiele wyzwań, dzięki czemu można się wiele nauczyć, a pracodawca ma profesjonalne podejście do pracownika. Atmosfera super, więc wysyłajcie swoje cv i przekonajcie się sami ;)
były pracownik 2016-01-11 13:32:13
haha stabilne warunki zatrudnienia. Ludzie co wy piszecie. Tej firmy już nie ma a jedynymi programistami są prezes i dyrektor. Każdy szanujący się programista nie będzie tam pracował i robił projektu w technologi, której nie używa żadna szanująca się firma (Drupal 7). Słowo podwyżka nie istnieje a praca po godzinach to norma. Trzymajcie się zdala od Semstorm i semtec to to jeden i ten sam syf
takie fakty 2016-04-15 20:50:01
po najnowszym updacie ahrefsa wasze narzędzie traci sens... agrefs ma większą bazę polskich słów kluczowych + analizuje linki a kosztuje w przeliczeniu niewiele drożej niz semstorm.
były pracownik 2016-09-12 16:09:59
5 tysięcy? Chyba rubli. 5 tysięcy to tam prezes nie zarabia nawet.
Miki 2016-11-23 16:42:57
Ta wasza aktualizacja to jakiś żart. Widzieliście jak teraz wygląda i działa Ahrefs?
kuba grupowski 2016-11-23 16:47:32
ale ahrefs jest po angielsku a semstorm jest przyjazny Polakom więc nie porównujmy dwoch różnych narzędzi ok?
Zostaw swoją opinię o Semstorm Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semstorm Sp. z o.o.