Real Kredyt SPJ

Opinie o Real Kredyt SPJ

Greg 2015-12-06 15:48:33
Jeśli ktoś chce pracować w firmie Real Kredyt to musi się liczyć z tym, że będzie musiał przy podpisywaniu umowy o pracę (umowa zlecenie) podpisac również weksel in blanco o czym na wstępie nikt nie informuje. Jakie to niesie ryzyko nie muszę chyba mówić. Poza tym jeśli ktoś nie ma specjalnych uprzedzeń czy skrupułów żeby pracować w firmie udzielającej pożyczek chwilówek, to proszę bardzo.
artur 2016-02-08 12:02:58
widziałem ostatnio ogłoszenie z tej firmy. jakie są główne powody zwolnień pracowników?
real_kredyt 2016-02-15 11:33:57
Aplikowalem tam jakis czas temu. Na samym koncu daja weksel inblanco do podpisania.Jezdzisz jakims zuzytym gratem fiatem. Nie wiem jak mozna podpisac weksel in blanco i cieszyc sie "praca". Ale ludziska podpisuja a pozniej placza po TVN ze ich oszukano. Nie twierdze iz real kredyt oszukuje ale zabezpieczenie w postaci weksla in blanco do podpisu jest odrazajace. A szanowna Pani Romana wciska Ci jeszcze kit ze to normalna sprawa. Ze wszyscy podpisuja i zebym nie zartowal. Powodzenia w real kredyt:)
xxx 2016-04-05 14:06:52
niestety ale kiepsko to wszystko wygląda. przedstawicielki to starsze Panie, które pracują na czarno za marne grosze i dostają 4% prowizji od zbiórek. Żadnej podstawy, niczego. Z tego co mi wiadomo zaczęto zatrudniać przedstawicieli na zlecenia ale nie wiem jak to dokładnie wygląda. Obstawiam, że zatrudniają studentów i płacą im jakieś 2000 zł żeby robili zbiórki od rana do nocy jeżdżąc rozwalającym się samochodem, który cały czas się psuje. Ta firma to życiowa porażka.
dawcio 2016-07-03 17:26:01
@iza łódź mają zlikwidować firmę, bo nie chcieli Ci zaproponować większego kredytu? ;) Czy ktoś się orientuje - kiedy może pojawić się oferta dla przedstawiciela ds. obsługi klienta?
Zostaw swoją opinię o Real Kredyt SPJ - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real Kredyt SPJ