Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.

3X 2016-05-15 08:56:12
Firma szuka co parę miesięcy nowych handlowców. Byłem na rozmowie 8-9 miesięcy temu, szef obiecał, że się odezwie za 2-3 dni i ... koniec kontaktu. Teraz robią rekrutacje ukryte, i wydzwaniają ponownie do mnie i znowu zapraszają na rozmowę nie pamiętając, że już u nich byłem. W ciągu tych 8-9 miesięcy szukają już 2 czy 3 raz. Przypominam o rozmowie sprzed 8-9 miesięcy lecz chyba Panie w biurze też się zmieniają i już nikt nie pamięta, kto był na rozmowach a kto nie...
Amigo 2016-05-16 10:04:49
Po wstępnej selekcji kandydatów, do wybranych dzwoni Pani z biura firmy i umawia spotkania z Dyrektorem. Oczywiście Szanowny Pan Dyrektor nie może dotrzeć na czas (czyli na 8 rano), za pierwszym razem zadzwonił do mnie, żebym spod firmy przyjechał pod Mc Donalda, bo on ma tam bliżej, a do firmy nie będzie jechał bo zajmie mu to za dużo czasu... No cóż przypadki chodzą po ludziach, podjechałem. Obiecał, że się dogadamy i że się odezwie i ustalimy szczegóły. No i cisza przez ponad pół roku.
Kolejna rekrutacja tym razem ukryta, po pół roku telefon, że zapraszają mnie na rozmowę z Dyrektorem, o poprzedniej chyba zapomnieli. Umówiłem się na 8 rano, o 7:45 telefon z biura, że Pan Dyrektor dopiero o 8:30 przyjedzie. Czy to ma być poważna osoba do rozmów? Czy taka osoba będzie słowna w przyszłości? Czy taka osoba nie spóźni się z innymi rzeczami i spotkaniami?
debo 2016-08-05 21:54:47
czy mają jakieś aktualne oferty pracy wie ktoś może
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.