PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom.

Radzionków

Opinie o PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom.

konrad 2015-11-24 20:04:58
To jest firma Pośrednictwo ? czy Bankowa ?
kol 2015-11-27 21:27:16
Chyba sobie żarty robicie jakie wynagrodzenie dobre ?
nie polecam
mar.. 2015-12-03 22:14:50
kto pracował ten wie... "naprawdę dobre pieniądze w Pro Marksie" dobre hahahahahaaaaa dobre :-) Żarty sobie robią Państwo Wąsowicz.
akary 2015-12-15 07:13:31
"wydaje mi się " - motto Pana Krzysztofie WYDAJE MI SIĘ , dobre pieniądze - buhaaaaaaaa, buahhaaaa na prawdę dobry żart, dziękuje za poprawę nastroju na początek dnia.

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań hahahahahaaaaaaa.
Pora 2016-09-02 12:47:49
Witam

Podzielę się swoimi spostrzeżeniami w firmie PRO-MAKS Sp z o.o. Państwo W. , bardzo mnie bawią]cie wystawianymi przez Was komentarzami pozytywnymi, nie wszystkie mają sens bo pisanie "Zazwyczaj co 3-4 miesiące poszukują nowych pracowników na stanowisko bankowego doradcy klienta @irminka. Warto poczekać, dostajesz umowę o pracę i masz nawet ubezpieczenie" POKAZUJE ŻE DUŻO MIEJSCA NIKT TAM NIE ZAGRZEJE. radze bardziej przemyślane komentarze. Tak nowość umowa i ubezpieczenie ludzie gdzie tego nie ma to żaden atutu, a obowiązek pracodawcy - dalej na tym samym poziomie.

Piszecie o szkoleniach wdrożeniowych - robi bank, nie firma PRO-MAKS, bo nie robili byście gdyby to kosztowało, jednakże praca jest nie miła, traktowanie pracowników jest mobbingowe, może dlatego szukacie co 3-4 miesiące ja osobiście NIE POLECAM !!!!!!

Pozdrwaiam Panią i Panów.

KOR 2016-09-05 22:58:17
NIE ZNOWU WY, TAK NIE TRZEBA BYŁO CZEKAĆ NA ODPOWIEDŹ, TYLKO U WAS TAKIE KOMENTARZE:-)

ZALETY:
- WYPŁATY W TERMINIE (POWTARZAM WSZĘDZIE TAK JEST, TO WASZ OBOWIĄZEK A NIE ZALETA PRACODAWCY)
- UBEZPIECZENIE - UMOWA O PRACĘ ,(POWTARZAM WSZĘDZIE TAK JEST, TO WASZ OBOWIĄZEK A NIE ZALETA PRACODAWCY)
- STABILNE ZATRUDNIENIE - TAK CO 3,4 MIESIĄCE KOGOŚ SZUKAJĄ,
- PRZYJACIELSKIE STOSUNKI - CIEKAWE JAKIE STOSUNKI ?, KTO MA TE STOSUNKI PRZYJACIELSKIE, CHYBA PRACOWNICY Z PRACOWNIKAMI JAK SIĘ ŻALĄ JAK SĄ TRAKTOWANI.

NIE POLECAM I PISZĄ NIEPRAWDĘ W TYCH KOMENTARZACH, PLUSÓW CIĘŻKO ZNALEŻĆ,
mon 2016-09-07 16:37:39
Dajcie spokój z tą żenadą, nigdzie nie znajdziecie takich komentarzy jak tu, "zdecydowany plus bo wynagrodzenie na czas", "będę aplikować", "ubezpieczenie", szkoda pisać, byle zwabić, chyba ze już wyciągnięte zostały wnioski z przeszłości i teraz jest wypłata na czas, ubezpieczenie, tak w tej firmie to duża zaleta i może zmiana, bo wcześniej nie było i nie wierzę za bardzo, że już tak jest.

Ja przerabiałam i nie polecam, zgadzam się z komentarzem od PORA
frghr 2016-09-14 14:13:01
@ggf na 100% tak, tam są zawsze wolne miejsca, mało kto wytrzymuje nie polecam.
Idźcie na samą rekrutacje to już wyczujecie klimat tej firmy.
kar....@@ 2016-09-26 15:09:32
Witam

Zgadzam się z opinią @frghr, a osoba pod nickiem @shhh (doskonale wiem kto to pisze :-) ), kłamie tak jak w tej firmie wystarczy wpisać Alior Doradca Radzionków (dotyczy to wszystkich Waszych firm ) i można się przekonać czy nie szukacie nikogo do pracy, ogłoszenia są cały czas, a wpis pokazuje obłudę "bo widocznie każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie jak i to, że relacje między pracownikami odpowiadały każdemu teraz" jest dużym nadużyciem prawdy i to jest odpowiedź czy warto wejść w tą firmę....

P.s. przy wpisie " każdemu teraz"... , otóż widać że to samo co było.

Ja osobiście jak moi przedmówcy nie polecam.
as 2016-10-01 21:55:43
@maja nie wiaodmo jezeli Ci bardzo zalezy na pracy u nich to ja bym na Twoim miejsiu sie jakos osoboiscie z nimi skontaktował moze chociaz na jakis staz szukaja
Zostaw swoją opinię o PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom. - Radzionków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom.