brak logo

Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.

zUK 2016-04-15 13:18
Chcesz spędzić wiele miesięcy w dalekich krajach, na kompletnych zadupiach, pracując po 300 godzin w miesiącu? Nie masz przyjaciół, rodziny, nic cię w domu nie trzyma, nie masz do kogo wracać? Nie są ci potrzebne żadne szkolenia czy awanse? Lubisz być traktowany jak tanie mięso armatnie, jak kierownictwo miesza cię z błotem? Nie zamierzasz pracować tam dłużej niż wynosi średnia dla programisty - 2 lata? Ta robota jest idealna dla ciebie!
7
NickMick 2016-05-05 15:40
8,5 h/h = 1445 EURO na miesiąc = około 6000 PLN nie za wiele...
Będąc oddelegowanym do pacy w Primetals np. w Raichu,mając jakieś doświadczenie, (3 - 5 lat) dostaje się:
6 do 7 tys PLN pensji zasadniczej, czasem trochę mniej, czasem trochę więcej, 10 do 15 tysięcy premii rocznej, może więcej, raczej nie mniej.W zależności od projektu kolejne kila tysięcy brutto nadgodzin (czasem nawet 2 pensja i więcej). 1400 EURO NETTO diety lub oddelegowanie, tzw. COLI. Dodatek rozruchowy 8 EURO Brutto na każdą przepracowaną godzinę (kolejne 800 EURO brutto). Opiekę medyczną, ubezpieczenie nażycie, opłacony hotel lub mieszkanie - tu też można czasem zarobić trochę kasy, przejazdy / przeloty wszystko opłacone. W sumie nawet bardziej opłaca się jak pracować bezpośrednio dla Niemca w Niemczech...


7
Byly 2016-10-28 03:06
Kolego chyba trochę źle trafiłeś w tej firmie, bo miałeś pecha albo byłeś słabym automatykiem:/ Ja jako były pracownik, mogę powiedzieć że najbardziej wkurzające były długie wyjazdy oraz nie pewność co będzie jutro. Jako młoda osoba mogłem zarobić naprawdę dobre pieniądze w VAI, które przeznaczyłem na otwarcie swojego biznesu.

Jesteś młodą osobą, ambitną, z dobrym angielskim...
7
Do NickMick 2017-02-20 04:51
Teraz tak sobie przeczytałem odpowiedź od "NickMick", troszkę jest prawdy co kolega pisze, ale:
1) Czy kończyłeś studia, aby procować 300 godzin w miesiącu lub więcej?
2) Przebywać za granicą 80% czasu pracy
3) Pracować z ludźmi, którzy nie wiedzą jak wygląda technologia produkcji

Generalnie fajnie pracować w tej firmie, ale:
1) Fajnie wyglądają pierwsze wypłaty w roku, później wpadasz II próg podatku (po 3-4 miesiącu pracy na delegacji, bo wszystko jest wliczane)
2) Podróżujesz na delegację w weekendy za free
3) Ciężko coś wynegocjować z kierownikiem
4) Wpadasz w standard Siroll i tylko w nim programujesz
5) Wypłaty trzeba sprawdzać bo często są pomyłki na niekorzyść pracownika (oczywiście wszystko jest wypłacone później, ale tak nie powinno być)
3
NickMick 2017-03-01 15:52
Nie prawda!
Nie jest wliczany hotel, nie jest wliczany bilet, tylko to co jest płacone w gotówce!
3
Zostaw swoją opinię o Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.