Powiernik SA

Biała Podlaska

Opinie o Powiernik SA

admin 2015-10-10 22:36:54
Pracowałeś w firmie Powiernik Sp. z o.o.? Wiesz czy firma oferuje dodatki pozapłacowe? Czekamy na Twoją wypowiedź!
Michał 2016-01-21 14:13:40
Szukają przedstawicieli na całą Polskę, więc rzucili takie ogłoszenie. Nie bardzo wiem o co chodzi mixowi z tym, że muszą być zdesperowani...
Jak ktoś chce coś sprzedawać w całym kraju to dziwne żeby miał przedstawicieli tylko w jednym mieście :D To tak jak byś miał agenta PZU tylko w Warszawie.
Złożyłem CV i czekam na odpowiedź z warunkami i wiadomościami jak ta praca ma wyglądać.
rum 2016-02-24 09:28:44
Mają do sprzedaży bardzo unikalny produkt dla trochę zamozniejszych klientow.
Bylem na rozmowie rekrutacyjnej.Umowa o wspolpracy (sprzedajesz - zarabiasz) Warunki finansowe przyzwoite.Ogólne wrażenie (firma, produkt,ludzie) OK.
Czy 2016-09-19 12:27:16
Śmierdzi mlm
sde 2016-10-03 13:15:23
@ALICJA a na jakie stanowiso do nich wyslyalas to cV? no pewnie ze warto wiadomo ze przecież nic tak na prawde się przez to nie traci taka prawda jest :D
Zostaw swoją opinię o Powiernik SA - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiernik SA