Opinie o Polsling Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polsling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polsling Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsling Sp. z o.o. w Mikołów

Czy pracownicy Polsling Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czy firma Polsling Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nora Nowy wpis

Tak. Mam to samo na koncie, co jak kolega na tym samym stanowisku.

Arkadiusz

W firmie polsling przepracowalem niespełna rok. Atmosfera w pracy nie należała do najlepszych. Współpracownicy którzy pracują tam najdłużej nie wykazywali chęci jakiejkolwiek pomocy.

Arkadiusz Nowy wpis
@Arkadiusz

może nie szukałeś pomocy, bo uważałeś, że wszystko wiesz najlepiej?

Tomasz

czy to prawda, że znów szukacie ludzi?

@Tomasz

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiamy

@Polsling Sp. z o.o.

Czyli ostatnie ogłoszenie na pracuj.pl " było "po nic". Ciekawe. Witamy w gronie firm szukających tak, żeby nikogo nie znaleźć.

@Michał

Po nic? Ale chyba widzisz, że oni to pisali w 2020, prawda?

Artur
@Michał

Firma zatrudnia najlepszych, w sierpniu skład zasiliły trzy osoby:-)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polsling Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 35
Inwork Sp. z o.o.
Czarek

Może mi podpowiecie czy firma teraz rekrutuje i jak to przebiega?

Kuba

W Polsling pracuję już cztery lata. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z wyrobami najwyższej jakości, co doceniają klienci. Bardzo dobre warunki pracy, świetne relacje z przełożonymi. Zdrowy klimat, niedużej, ale wyspecjalizowanej firmy, gdzie można się wiele nauczyć.Polecam

Andrzej D.

Pracuję w firmie Polsling już od jakiegoś czasu i muszę pochwalić zakład pod wieloma względami: dobra atmosfera, zarobki, zarząd, stałe godziny pracy i największy plus- kompetentna załoga, która wie co robi i potrafi dopiąć wszystko na ostatni guzik nawet w najbardziej zabiegany dzień. Przyznam, że poszczęściło mi się kiedy tu trafiłem- krótko mówiąc polecam.

Mania D.

Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat na stanowisku kierowniczym. Jestem bardzo zadowolona. Rodzinna atmosfera, dobre zarobki, wypłata na czas, normalne godziny pracy, wyrozumiały szef. Firma dba o pracownika, owoce, multisport, spotkania integracyjne, służbowy samochód, nowoczesne urządzenia, bezproblemowe urlopy. Znalazłam wszystko, czego potrzebuję. Nie szukam nowej pracy. Polecam z czystym sumieniem!

Firma wypracowała sobie dobre opinie, ciągle się rozwija więc spokojnie polecam pracę.

marti

super firma, super szefostwo, polecam

Iza

Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy w Polsling na stanowisku Pracownik Produkcji. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Waszej pracy. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają nad przesłaniem swojego CV? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Wojtek
@Iza

Unikać !!!! Szkoda czasu i nerwów...

@Wojtek

Rozumiem, że każdy może mieć różne doświadczenia związane z pracą w Polsling. Chciałabym jednak, żebyś konkretnie napisał, jakie są przyczyny Twojej? Użytkownicy forum będą wdzięczni za konkretne przykłady.

xoxo

Pewnie, że znaleźć zatrudnienie u nich jest zawsze możliwe @alek, ale najlepiej dowiadywac się bezpośrednio u nich o nowych ofertach. A są teraz? Dzięki

POLSLING SP. Z O.O.

Obowiązki i opis stanowiska, jak w ogłoszeniu. Baristów nie potrzebujemy, wszyscy członkowie zespołu są samoobsługowi, a nie mamy na razie w planach poszerzenia zakresu działalności o gastronomię. Ogłoszenie jest już nieaktualne. Cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i dość szybko udało nam się wyłonić kandydata na to stanowisko, spełniającego nasze oczekiwania w zakresie kwalifikacji i doświadczenia. Pozdrawiamy

Monika P.

W firmie Polsing pracowałam rok i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Wbrew temu co tu czytam, zostałam zatrudniona mimo, że nie znam 8 języków i nie ukończyłam 17 fakultetów. Nie zarabiałam też najniższej krajowej. Trafiłam na wspaniały zespół, szefostwo, które zawsze było dla mnie pomocne i świetnych współpracowników. Jest to jedna z bardzo niewielu firm, która praktykantowi nie tylko płaci, ale także wysyła go na szkolenia, które w realny sposób podnoszą jego kompetencje a nie tylko poleca robić ksero i parzyć kawę. Co do opinii związanych z wywyższaniem się szefostwa, to również kompletna bzdura. Wydaje mi się, że to, że właścicielom się powodzi świadczy raczej pozytywnie o firmie, a od ludzi, którym się powiodło należy się uczyć, a nie wylewać na nich żółć, no ale z każdego wylewa się to czego ma najwięcej... Ja na podstawie moich doświadczeń każdemu szczerze polecam Polsling, zarówno jeśli chodzi o stałą współpracę jak również praktykę !

POLSLING SP. Z O.O.

Oczywiście. Na portalu, na którym w tej chwili jest ogłoszenie można w systemie wstępnie określić swoje oczekiwania. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej ustalana jest wspólnie z kandydatem stawka w dwóch wariantach na okres próbny i po okresie próbnym. Zarobki na poziomie stawek dla tego stanowiska w woj. śląskim. Do tego szereg świadczeń dodatkowych.

POLSLING SP. Z O.O.

Obecnie poszukujemy handlowców z doświadczeniem w naszym środowisku branżowym. Szczegóły w naszym serwisie w zakładce KARIERA. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym z uwagi na to, że nasi dostawcy to przede wszystkim firmy zagraniczne. Jesteśmy również exporterem. Korespondencja i rozmowy handlowe, szkolenia czy spotkania w czasie wyjazdów zagranicznych, targów, konferencji odbywają się w języku angielskim. Poziom do rozmowy kwalifikacyjnej B2 lub C1, pracownicy szkolą dodatkowo język w trakcie kursu na koszt pracodawcy. Zajęcia prowadzi native speaker. W celu uzyskania innych informacji, proszę o kontakt mailowy rekrutacja@plg.pl. Pozdrawiam

POLSLING SP. Z O.O.

Najniższa krajowa może być zaproponowana praktykantowi bez kwalifikacji i doświadczenia, który uzyskał rekomendację bezpośredniego przełożonego nadzorującego przebieg praktyki i otrzymał od firmy propozycję dalszej współpracy na podstawie pierwszej umowy o pracę. Stan prawny spółki można sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym. Schemat organizacyjny dostępny w firmowej Księdze Jakości ISO oraz w serwisie internetowym w zakładce ZESPÓŁ. Wszelkie pytania można kierować mailowo rekrutacja@plg.pl lub bezpośrednio odwiedzając siedzibę spółki w Mikołowie. Pozdrawiamy

POLSLING SP. Z O.O.

Praktyki proponujemy dla studentów w okresie wakacyjnym. Jest to praktyka odpłatna, na umowę o dzieło lub zlecenie z możliwością przekształcenia w umowę o pracę dla praktykantów rekomendowanych przez swoich bezpośrednich przełożonych. Dla osób ubiegających się o pracę realizujemy standardowy schemat umowa na okres próbny 3 m-ce, a następnie umowa o pracę na okres nieokreślony. W razie dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu mailowego rekrutacja@plg.pl lub telefonicznego. Pozdrawiamy.

admin

Masz wiedzę na temat firmy Polsling Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

POLSLING SP. Z O.O.

W związku z wpisem osoby podpisującej się jako Kamil informujemy, iż jesteśmy zdziwieni i zbulwersowani treścią tego wpisu. W naszej firmie nigdy nie pracowała osoba o imieniu Kamil. Kategorycznie wskazujemy, iż ktoś podszywa się pod naszego obecnego lub byłego pracownika wskazując świadomie okoliczności nieprawdziwe, które stanowią pomówienie naszej firmy. Zapewne dlatego osoba ta nie ujawnia swego prawdziwego imienia i nazwiska. W związku z czym musimy uprzedzić rzekomego „Kamila”, iż jeżeli podobne, nieprawdziwe wpisy będą się ponownie pojawiać w internecie zmuszeni będziemy wdrożyć przewidziane przez prawo postępowania zmierzające do ochrony naszej spółki i jej pracowników przed tego rodzaju pomówieniami. W tym miejscu przypomnieć należy pomawiającym, iż tego rodzaju wpisy mimo pozornej anonimowości nie pozostają bez śladu w zakresie tego kto i gdzie wpisu dokonał. Osoby, które chcą przekonać się jak w rzeczywistości funkcjonuje nasza firma i jak traktowane są osoby dla nas najważniejsze (oczywiście poza klientami) czyli nasi pracownicy zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w Mikołowie. Warto zobaczyć chociażby stanowiska pracy. Zapraszamy jednocześnie do współpracy: Zarząd POLSLING Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsling Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Polsling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsling Sp. z o.o.?

Polsling Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 13 ocen.

Polsling Sp. z o.o.