Polsling Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o Polsling Sp. z o.o.

admin 2015-09-05 09:43:56
Masz wiedzę na temat firmy Polsling Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.
POLSLING SP. Z O.O. 2016-09-15 21:41:30
W związku z wpisem osoby podpisującej się jako Kamil informujemy, iż jesteśmy zdziwieni i zbulwersowani treścią tego wpisu. W naszej firmie nigdy nie pracowała osoba o imieniu Kamil. Kategorycznie wskazujemy, iż ktoś podszywa się pod naszego obecnego lub byłego pracownika wskazując świadomie okoliczności nieprawdziwe, które stanowią pomówienie naszej firmy. Zapewne dlatego osoba ta nie ujawnia swego prawdziwego imienia i nazwiska. W związku z czym musimy uprzedzić rzekomego „Kamila”, iż jeżeli podobne, nieprawdziwe wpisy będą się ponownie pojawiać w internecie zmuszeni będziemy wdrożyć przewidziane przez prawo postępowania zmierzające do ochrony naszej spółki i jej pracowników przed tego rodzaju pomówieniami. W tym miejscu przypomnieć należy pomawiającym, iż tego rodzaju wpisy mimo pozornej anonimowości nie pozostają bez śladu w zakresie tego kto i gdzie wpisu dokonał. Osoby, które chcą przekonać się jak w rzeczywistości funkcjonuje nasza firma i jak traktowane są osoby dla nas najważniejsze (oczywiście poza klientami) czyli nasi pracownicy zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w Mikołowie. Warto zobaczyć chociażby stanowiska pracy. Zapraszamy jednocześnie do współpracy: Zarząd POLSLING Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie.
POLSLING SP. Z O.O. 2016-09-15 21:58:30
Obecnie poszukujemy handlowców z doświadczeniem w naszym środowisku branżowym. Szczegóły w naszym serwisie w zakładce KARIERA. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym z uwagi na to, że nasi dostawcy to przede wszystkim firmy zagraniczne. Jesteśmy również exporterem. Korespondencja i rozmowy handlowe, szkolenia czy spotkania w czasie wyjazdów zagranicznych, targów, konferencji odbywają się w języku angielskim. Poziom do rozmowy kwalifikacyjnej B2 lub C1, pracownicy szkolą dodatkowo język w trakcie kursu na koszt pracodawcy. Zajęcia prowadzi native speaker. W celu uzyskania innych informacji, proszę o kontakt mailowy rekrutacja@plg.pl. Pozdrawiam
POLSLING SP. Z O.O. 2016-09-15 22:31:48
Praktyki proponujemy dla studentów w okresie wakacyjnym. Jest to praktyka odpłatna, na umowę o dzieło lub zlecenie z możliwością przekształcenia w umowę o pracę dla praktykantów rekomendowanych przez swoich bezpośrednich przełożonych. Dla osób ubiegających się o pracę realizujemy standardowy schemat umowa na okres próbny 3 m-ce, a następnie umowa o pracę na okres nieokreślony. W razie dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu mailowego rekrutacja@plg.pl lub telefonicznego. Pozdrawiamy.
POLSLING SP. Z O.O. 2016-09-15 22:45:27
Najniższa krajowa może być zaproponowana praktykantowi bez kwalifikacji i doświadczenia, który uzyskał rekomendację bezpośredniego przełożonego nadzorującego przebieg praktyki i otrzymał od firmy propozycję dalszej współpracy na podstawie pierwszej umowy o pracę. Stan prawny spółki można sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym. Schemat organizacyjny dostępny w firmowej Księdze Jakości ISO oraz w serwisie internetowym w zakładce ZESPÓŁ. Wszelkie pytania można kierować mailowo rekrutacja@plg.pl lub bezpośrednio odwiedzając siedzibę spółki w Mikołowie. Pozdrawiamy
POLSLING SP. Z O.O. 2016-09-16 08:46:48
Oczywiście. Na portalu, na którym w tej chwili jest ogłoszenie można w systemie wstępnie określić swoje oczekiwania. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej ustalana jest wspólnie z kandydatem stawka w dwóch wariantach na okres próbny i po okresie próbnym. Zarobki na poziomie stawek dla tego stanowiska w woj. śląskim. Do tego szereg świadczeń dodatkowych.
Monika P. 2016-09-23 18:38:36
W firmie Polsing pracowałam rok i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Wbrew temu co tu czytam, zostałam zatrudniona mimo, że nie znam 8 języków i nie ukończyłam 17 fakultetów. Nie zarabiałam też najniższej krajowej. Trafiłam na wspaniały zespół, szefostwo, które zawsze było dla mnie pomocne i świetnych współpracowników. Jest to jedna z bardzo niewielu firm, która praktykantowi nie tylko płaci, ale także wysyła go na szkolenia, które w realny sposób podnoszą jego kompetencje a nie tylko poleca robić ksero i parzyć kawę. Co do opinii związanych z wywyższaniem się szefostwa, to również kompletna bzdura. Wydaje mi się, że to, że właścicielom się powodzi świadczy raczej pozytywnie o firmie, a od ludzi, którym się powiodło należy się uczyć, a nie wylewać na nich żółć, no ale z każdego wylewa się to czego ma najwięcej...
Ja na podstawie moich doświadczeń każdemu szczerze polecam Polsling, zarówno jeśli chodzi o stałą współpracę jak również praktykę !
POLSLING SP. Z O.O. 2016-09-30 11:29:33
Obowiązki i opis stanowiska, jak w ogłoszeniu. Baristów nie potrzebujemy, wszyscy członkowie zespołu są samoobsługowi, a nie mamy na razie w planach poszerzenia zakresu działalności o gastronomię. Ogłoszenie jest już nieaktualne. Cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i dość szybko udało nam się wyłonić kandydata na to stanowisko, spełniającego nasze oczekiwania w zakresie kwalifikacji i doświadczenia. Pozdrawiamy
xoxo 2016-10-02 12:01:16
Pewnie, że znaleźć zatrudnienie u nich jest zawsze możliwe @alek, ale najlepiej dowiadywac się bezpośrednio u nich o nowych ofertach. A są teraz? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Polsling Sp. z o.o. - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsling Sp. z o.o.