Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

KarolQ

Na aliorze jest teraz spoko bo zaczeli placic jak ludziom

Pat19

To prawda. Na Alior jest 8,5 na łapkę z podstawy. A można dobić do 12. Jestem od lutego,wypłata na czas a już w pierwszym m-cu miałam 10,5 za h. Fajni ludzie, spoko robota. Budynek jak budynek, w środku nawet wygląda. Polecam

Kas

byłam u nich na rozmowie wczoraj i powiedzieli mi, że jest jakiś nowy projekt Alior na którym płacą 8,50. podobno netto. czy ktoś coś wie na ten temat, czy to ściema? bo widzę, ze piszecie o 7,50. dajcie znac, pls..

StaryDKowiec;)
@Kas

Prawda. Stawka min to 8,5 netto. Z premią do 12. Idź śmiało, jest git.

Ola

ej, ale jakiś remont robią, więc chyba będzie ładniej, bo tam na tym pierwszym piętrze przecież coś robią. Może nas przeniosą? Wiecie coś o tym?

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Haka

Moze i wrócili do płacenia na czas ale ten budynek odstrasza :/

mmac

ależ pierdo**cie :) aż nie wiadomo czy płakać czy może śmiać się wypada:) w umowie mam napisane, ze kasa wjeżdża na konto w ciągu 10 dni od podpisania rachunku, pracuję dwa i pół roku w Holi i 3 może 4 razy się spóźnili, czyli 3/30 wypłat, to chyba nie jest tragiczny wynik;) ja tam polecam tę pracę, nie wiem jak w Ostrowie, ale w Poznaniu jest dobrze i takich ludzi nigdzie nie znajdziecie! Praca idealna na studiach, chociaż są też tacy, którym się noga w życiu powinęła i nawet po 50tce przychodzą pracować i są zadowoleni. Polecam nowo otwarty projekt alior, gdzie zarobić można całkiem nieźle, bo nawet 11,50 na godzinę co nie jest chyba złym wynikiem (na budowie chłopaki tyle mają i w deszczu cegły targają a Ty siedzisz w dresiku na (usunięte przez administratora) i bawisz się w doradcę klienta)

DK
@mmac

Popieram przedmówcę! Faktycznie ze dwa, czy trzy razy się zdarzyło z tymi wypłatami. Nie pierwsza i nie ostatnia firma, która nie wypłaciła w terminie. A jeśli chodzi o atmosferę w Ostrowie- bo ja z Ostrowa jestem, to tak samo jak w Poznaniu - nigdzie więcej nie spotkacie takich ludzi i nigdzie więcej nie będziecie mieć takiej atmosfery pracy, jak tutaj. A i kasa jest dobra. Jak się komuś chce oczywiście pracować. Bo jak się jedzie pół miesiąca na NN, to trudno oczekiwać, że Ci na konto spłynie fortuna. Ja polecam tę pracę. Nie tylko dla studentów. Ludzie się normalnie z tego utrzymują.

Alejaja

Ale jaja... Zapłacili w tym miesiącu na czas! Moze dramat sie skonczyl?

Nefesz

czesc obecnie w Ostrowie wlkp jest projekt nc. ogolnie super praca. takie moje zdanie. placa 7.5 na godzine poza tym jak jestes na szkoleniu to rowniez masz placone. jesli zdobywasz jakosc rozmow 2,4 to masz gwarance prowizji od ilosci przedluzonych umow. naprawde plecam. bylam w galerii na probe i wiecie ile mi proponowali ? 600zl na miesiac i stoje 12 godzin na girach a tutaj ? siedze sobie elegancko na tyleczku i pracuje ile chce i oczywiscie za przerwy tez jest placone wiec naprawde polecam a tepe dzidy niech sie nie wypowiadaja bo jak na realia ostrowa to to jest naprawde super sprawa, !! skoro pracuja u nas osoby ktore normalnie utrzymuja sie za ta wyplate to powiedzcie sami... nie warto ?? tylko trzeba powaznie podejsc do tego a nie miec wyrabane , z nieba nic nie spadnie . ZAPRASZAMY!! nie bojcie sie nikt wam nozek nie pourywa ;)

witold

hejka czytam to i zastanawiam sie ....ponieważ to już mój któryś dzień pracy w holiconie i obawiam sie bo nie mam jeszcze umowy ma być pod koniec miesiąca dopiero co mnie bardzo dziwi. Prosze jeśli ma ktoś informacje czy holicon wypłaca pensje studentom ?

dk-osw

nie czaję o co takie wielkie halo. jakieś legendy krążą już po ostrowie o holi. niedługo to zaczną gadać, że ludzie tam poszli i już nie wrócili. masakra jakaś. a prawda jest taka, że praca jest fajna. pracowałam w galerii za 5 zł za godzinę. sorry, ale wole holi. placa wiecej. wolne niedziele i niektore soboty też. pracujesz tyle godzin ile chcesz. ludziska się szanują, nikt się nie nosi. i kase tez wyplacaja. mowie, bo ostatnia kumpela sie mnie pytala, czy dostaje wyplate. tak. placa. calkiem niezle. za spokojna prace na siedzaco, a nie jak perszing po sklepie za klientem z jezykiem na brodzie i jeszcze patrz, czy czegos nie ukradnie, bo jak ukradnie gacie za 10 zeta, to ci kierownik z pensji potrąci.

jennifer lopez

A wypłata jest nadal po 20 czy coś się zmieniło i wypłacają na czas?

dk5***

W Ostrowie na chwile obecna dziala NC+ , T-Mobile oraz Tauron. Na co oplaca sie iść hmm NC+ pod warunkiem ze nie dasz sie zbyc klientowi ;D T-Mobile tego nie polece nikomu :) Tauron jak najbardziej tak jesli masz spokojna nature :)

nowy

Czy ktoś wie coś więcej na temat jutrzejszego szkolenia na Projekt Skoda w Poznaniu? Ile ma trwać, na czym polega, jakie wynagrodzenie, jak to wygląda? Z góry dziękuje.

ola

Cześć. Napiszcie proszę jakie projekty realizowane są obecnie w Ostrowie? Na ich stronie szukają konsultantów ds. sprzedaży, a na www w opisach lokalizacji piszą, że w Ostrowie obsługują tylko infolinie - jak jest faktycznie?

Teraz realizują projekt wykupienia Call Center Poland, ponoć.

kasia

Jakie teraz są realizowane projekty? Jest coś ciekawego - dobrze płatnego?

ryzykować?

hej:) zagląda tu ktoś kto pracuje aktualnie w Holi przy projekcie NC+? niech sie ktoś wypowie czy warto tam iść do pracy. pozdrawiam

error

NC+ jest na maya? jak podstawowa stawka dla początkujących? w ogloszeniach widże że 8netto. kiedyś na Netii w tym miejscu było 7,5netto. podwyżka czy może po spełnieniu jakiś wytycznych? wiem że CP nie polecają, a jak z tym NC+? bo nie wiem czy NC+ czy może do Playa iść?

dkxxxx

kiedyś firma była ok. teraz to firma krzak

ciekawska

hej;) mam pytanie jak teraz wygląda praca w tej firmie w Ostrowie wkp. ?? jak z kasą, jaki grafik?

johny
@ciekawska

słabo wygląda ta praca

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.