Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

nowa

witam, chciałabym zapytać jak się tam trzeba ubrać na szkolenie ?? czy ktoś może mi powiedzieć? czy to ma być strój oficjalny czy bez stresu mogę ubrać się normalnie?? help..

bambam

A się pozmieniało! Karna salka patrzcie ino, na którym projekcie? A właściwie w której lokalizacji?

Zapomnialem tez dodac ze istnieje inne \"mniejsze projekty\" np wychodza sprzedazowa, ale z tego co sie orientuje, to biora tam tylko pracownikow z okreslonym stazem pracy.

Projekty: Cyfrowy polsat Techniczna Netia OGolna (finansowa) netia Ktos sie pytal co sie dzieje jak nie wyrobisz dosprzedazy: Jak raz po raz, to nic sie nie stanie. Jak notorycznie, to trafiasz do salki nazwanej "karna sala" gdzie siedzi kilka osob ( okolo 20 stanowisk) i siedzisz tak dlugo, az nie sprzedaz czegos. Nikt nie stoi nad glowa i nie cisnie Ciebie. Napewno nie ucinaja wyplaty. Co najwyzej premii nie dostaniesz.

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Mógłby ktoś wymienić wszystkie projekty jakie są w Holiconie?

Mateoo

Jak tam ktoś się wybiera na szkolenie 9 lipca o godzinę 9 na starołęcką 42 :D?. Projekt: infolinia Cyfrowego Polsatu :)

hmniak

A co jeśli nie wyrobie normy tzw. dosprzedaży? Podobno przenooszą gdzie indziej, ale co z pieniędzmi? dostaje całą pensję???

Jose Armando

Jak tam klima u konsultantów? U szlachty (czytaj administracji i zarządu) na pewno klima wieje idealnie. A u was konsultanci?

axidus

CHoćta do axidusa. Najlepsza praca w Holandii. byłem miesiąc i nie mam co z pieniędzmi robić. Holicon słabe je.

olkaa

mam pytanie co do szkolen, za ktore trzeba placic samemu ? czy kazdy z was musiał za nie placic, a dopiero gdy zostal zatrudniony otrzymał te pieniadze z powrotem ? szkolenia te trwaja 4 dni ?

Co tam teraz slychac w Holiconie :)?

sdffsdf

Ogólna = finansówka.

ha!

A infolinia ''ogólna'' - co to jest? :)

Olivia

Czy pracując na umowe o dzieło należy samemu opłacać składki Zus czy poprostu nie jest to wymagane?

x

Podatki są normalnie odprowadzane więc i zwrot też jest.

cp

Witam, mam pytanie - czy pracując w Holicon na umowie zlecenie dostałeś pit11 do skarbówki? Zwrot w skarbówce z tytułu pracy w Holicon odebrałeś, czy nie odprowadzili podatku?

marina

Ja ogólnie na infolini ogólnej pracuje od 4 mies. Dopiero teraz zaczełam czuć tak naprawde swobodnie w rozmowach. 3 tyg szkolenia to dużo??? wcale ze nie po miesiącu pracy nie wiesz jeszcze podstawowych rzeczy! Praca ogólnie zła ze wzgledu na dosprzedaz a reszta ok. Przeciez nie ma pracy idealnej. najwiekszy plus to grafik. Nawet jeśli zapiszesz sobie godziny a chcesz je zmienic to bez wiekszych problemów można godziny pracy skorygować.

korzeń kwiatka

Jakie nieusprawiedliwione dni przy umowie o dzieło.Dzieło wykonujesz kiedy możesz.

jo nikt cię nie prosił o głupie komentarze tylko o odpowiedzi na pytanie, jak nie wiesz to nie pisz proste!

jo

anonim - 2012-03-29 21:34:08 Hejka, mam pytanie powiedzcie mi proszę czy test po szkoleniu jest bardzo trudny, czy w miarę ok? Czy np. w trakcie jego pisania można się z kimś porozumieć, żeby ktoś coś komuś podpowiedział??? Chodzi o konsultanta ds. obsługi infolinii w Poznaniu;)test ma sprawdzać Twoją wiedzę a nie kolegi obok.

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.