Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

Pawel

Dlaczego w tej firmie jest tak, że jak się pracuje na jednym projekcie (np. TMobile) i ma się przerwę np. dwa miesiące bądź więcej to nie można ponownie wejść na ten sam projekt, tylko trzeba już na inny??

Mieczysław

Ogólnie w Holiconie jest straszna atmosfera na projekcie CP. Totalnie dużo standardów, brak jakiegokolwiek docenienia przez kogoś wyżej. Aż szkoda pisać. Jak ktoś chcę dłużej posiedzieć na słuchawkach to nie na tym projekcie, nie ma sensu się starać.

Jupi

Nic nie masz odciągane, jeśli rezygnujesz masz NN, które decydują o ewentualnym systemie premiowym. Podstawa jest stała i niezmienna niezależnie od ewentualnych NN/rezygnacji

x

NN i brak premii jeśli jest to w systemie premiowym.

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Facet

Czy ktoś odchodził z Holiconu i nie spełnił warunków wypowiedzenia ? Np nie przyszedł w dni które miał w grafiku wypełnione i teoretycznie przez 7 dni po złozeniu wypowiedzenia powinien jeszcze przychodzic do pracy a nie przyszedł? Czy z tego powodu byly nałozone jakieś kary finansowe odciągane od wypłaty itp? Czy tylko NN? Czytając uowe w holi nie widzę jakiegoś zapisu który by to reguował jasno a nie chce miec odciagniete np 100 zł które ciezko wpracowalem na sluchawkach.

AGA

A netia w Ostrowie jeszcze działa???

gość

@BamBam pisałam o Netii Tech, tam jest 6-24, co do fin - była ostatnio obcięta i to dosyć sporo, także nie mam pojęcia jak tam jest teraz co do dosprzedaży na Netii ogółem - 100% racji, ostatni znany mi news to target 1 umowa na 100 połączeń ale to już też może nie być aktualne jeśli chodzi o CP, faktycznie po kilku dniach pracy widzę minusy, czyli sztywne zmiany (ciężko jednak coś dobrać ponad te 7, a 14 trochę długo), a testy faktycznie chore; masa szczegółowych pytań o rzeczy, które żadnego klienta nie interesują i wysoki próg zaliczenia (mój ostatni od 85%), odpytki dosyć częste, telefony sprawdzające też; póki co na szczęście nie wiem co jest jak się nie zda

BamBam

(usunięte przez administratotra) @gość - Netia Fin pracuje 7-23, - 80godz na obu projektach też jest bajką, można pracować i po 40-50h, grunt poinformować wcześniej o np sesji, wyjeździe itp - tak przez 3 miechy byłem po około 40h ;-) - na obu projektach jeśli zostanie Ci zagrafikowane coś co jest niezgodne z twoją dyspozycyjnością (ponad ją) możesz się odwołać i zostanie anulowane - kwestia tylko mieć odwagę i postawić na swoim, oczywiście od obcięca godzin nie jesteś wstanie się odwołać , możesz ewentualnie przyjmować od innych. - ogólnie grafik jest gigantycznym plusem jeśli chodzi o te projekty i połączenia ich ze studiami dziennymi. - CP ma w porównaniu do Netii chore metody grafikowania/testów, aczkolwiek jest o wiele mniej połączeń. - pamiętajcie, że pracujecie na umowa zlecenie = mogą was wyrzucić w każdej chwili, nie radzę planować długodystansowo, wiele osób się na tym przejechało ;), jednak i tu warto dodać, że z własnej winy/ nie spełniając limitów jakościowych/wciskając kit. - na obu projektach Netii jest gigantyczne ciśnienie na sprzedaż, ale za przedłużenie umów nie ma siana - wiele innych call center daje grosze ale zawsze coś, plus jakim jest dyspozycyjność pod studentów przeobraża się w minus jakim jest faktyczny brak możliwości awansu, jesli nawet awansujesz na \'multiskilla\' to i tak dalej siedzisz na słuchawkach, ewentualnie gdzieś tam są maile, ale brak możliwości zejścia z słuchawek.

Leo why?

Dlaczego Holicon daje ogłoszenia, że prowadzi rekrutację na stanowisko "Specjalista ds. Obsługi Klienta", podczas gdy taki tytuł mają starsi specjaliści? (usunięte przez administratora)

gość

że test trudny? veni, vidi, vici dopiero za trzecim podejściem...

Po czym wychodzisz z takiego zalozenia?

gość

aha, no i szkolenie na netię do niedawna trwało 10 dni i kończyło się egzaminem praktycznym - prowadzący udawał klienta i prowadziłeś rozmowę, raczej większość zdawała na cp jest 5 dni i na koniec jest cholernie trudny test z całości

gość

cóż, jeśli chodzi o godziny to jest min. 80 na miesiąc, a jak tygodniowo wyjdzie to już Twoja sprawa co do grafiku: - netia działa w godz. 6-24, więc dobierasz baaardzo dowolnie, jednego dnia 5h, drugiego 10, potem może Cię nie być przez tydzień itp., niektórzy trochę narzekali ale raczej w moim przypadku grafik nie odbiegał mocno od tego co proponowałam (podajesz swój \"wymarzony\" grafik na następny miesiąc z góry a potem grafikowiec publikuje ostateczną wersję); jeśli coś wypada i nie możesz danego dnia przyjść pytasz czy jest opcja żeby mieć wolne, jeśli nie ma to możesz przez forum znaleźć chętną/-ego i się zamienić na cyfrowym polsacie siedzą 8-22 i są tylko 2 zmiany, rano 8-15 i popo 15-22, elastyczność polega na tym, że możesz zagrafikować np. 8-15 i \"dobrać\" 2h od kogoś kto wolałby przyjść na 17 a nie na 15, oczywiście to przykład, wszelkie kombinacje dozwolone;) nie wiem jak na t-mobile ogólnie niezależnie od projektu wymagane są 2-3 dni weekendowe/m-c i 60% godzin popołudniowych (na cp wiadomo, na netii takie które kończą się od 21 w górę), problematycznie robi się ok. różnych świąt i dni wolnych - musi być obsada, więc np. na weekend majowy były obowiązkowe dni w grafiku, trzeba było przyjść albo 1go albo 3go w praktyce na netii nigdy mi się nie zdarzyło nie dostać wolnego (ew. nie znaleźć zastępstwa), na CP dopiero zaczynam więc zobaczymy jak to wyjdzie ja zaczęłam pracę pod koniec I roku studiów (dzienne), czyli rozkręcanie się przypadło akurat na zaliczenia i sesję, da się - kwestia organizacji; generalnie 90% jeśli nie więcej to studenci, więc wydaje mi się że nie jest to jakoś szczególnie trudne; osobiście jak dotąd nie znalazłam nic innego co by można pogodzić ze studiami nie pracując we wszystkie weekendy

znak zapytania

Tak, chodzi o Poznań.

gość

@znak zapytania chodzi o poznań?

optiogalb

Witam, w 2011 r. pracowałam ok 3 miesięcy w Ostrowie Wlkp na infolinii przychodzącej CP. Szkolenia ok 2 tygodni, egzamin zdałam za pierwszym podejściem. Pracowałam ok 20 dni w miesiącu, nigdy nie brałam nadgodzin-tylko minimalne 7 godz/dzień, ponieważ po tych godzinach już byłam na prawdę zmęczona. Na pierwszej zmianie było ok - druga już trochę gorzej, szkoda że 3/4 miesiąca trzeba było chodzić na drugą zmianę. Najgorsze dla mnie były ciągłe nowości i testy z tym związane. Zrezygnowałam, ponieważ miałam przerwe 2 tygodnie i musiałam przystępować ponownie do dużego testu. Nie chciało mi się znów uczyć tego wszystkiego plus nowości, a zmienia się cos ciągle. Miałam już dość i zrezygnowałam. Jednak teraz miło wspominam ten czas. Nigdy nie miałam więcej takiej pracy, że mogłam mieć NN, zwalniać się, ustalać grafik, do szefostwa mówić cześć... Dzięki temu że średnia wieku to może ok 22 lata - praca inna niż wszystkie. Teraz chętnie spróbuje tam swoich sił jeszcze raz, już z większym luzem (nie trzeba się tak każdym zwróceniem uwagi przejmować) i z dystansem. Jak tylko skończy mi się macierzyńskie :) Pozdrawiam! PS może ktoś z ostrowa wlkp napisze kto jest teraz koordynatorem z holiconu i kto przyjechał z wawy z cp. :D

Jajecznica

Infolinia Netii nie służy do pomocy klientom. Infolinia służy do spławiania ludzi oczekujących pomocy i sprzedaży im przy okazji jakiejs usługi.

bambam - 2012-07-31 00:38:15 A się pozmieniało! Karna salka patrzcie ino, na którym projekcie? A właściwie w której lokalizacji?Romana Maya 1/2. Ale tam jest tylko techniczna. Nie liczac pojedynczych osob ktore siedza na innym projekcie, albo multi ktorzy moga siedziec na finansowej.

nowa

dzięki:D już się miałam szykować cudacznie żeby nie było..;D ale jak normalnie to normalnie:) pozdrawiam:D

x

Normalnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.