Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

Czy w firmie Holicon sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

BRUNO Nowy wpis

JAK MASZ MOŻLIOWOŚĆ TO SZUKAJ INNEJ PRACY . SZCZERZE NIE OSZUKUJĄC NIKOGO , DOPIERO NIEDAWNO PO PONAD 5 LATACH ODZYSKAŁAM PENSJĘ ZALEGŁĄ TYLKO ZA 3 MIEŚIĄCE, I TO TYLKO DLATEGO ŻE MIAŁAM UMOWĘ O PRACĘ , WYPŁACIŁ MI FUNDUSZ, SPÓŁKA WINNA MI JEST JESZCZE KARNE ODSETKI, ODSZKODOWANIE ZA ZERWANIE UMOWY, A GRO LUDZI TAK OK. 200 OSÓB NIE ZOBACZY SWOICH PIENIEDZY BO BYŁO NA SMIECIÓWKACH. O PREZESIE NIE BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAĆ BO TO ŻENADA. ŻE ZA TO SIĘ JESZCZE PROKURATURA NIE WZI,ĘŁA TO SIĘ DZIWIĘ. ODSETKI MOJE TEŻ ODZYSKAM PRĘDZEJ CZY PÓŻNIEJ JUŻ SKIEROWAŁAM SPRAWĘ DO SĄDU . UCIEKAJJJJJJ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE BYLE NIE Z NIMI.

Michał Nowy wpis

@HN są tam jakieś premie ?

HN Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś, śmieszna firma. Jak tylko się zaczęli spóźniać z wynagrodzeniem to się zwolniłem od nich. Chwilę po tym firma przestała istnieć, później zmienili nazwę itd. Jakiś pajac pracował tam i nic nie robił a i tak mu placili. Michał czy jakoś tak, poza tym jakiś Żurek i krzyczący koordynatorzy.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Holicon sp. z o.o.?

słoneczny człowiek

Holicon już nie istnieje. Wyszukaj Via Vox :) To powstało na jego miejsce.

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
zzz

szkoda

...a ja bym chciał wreszcie moje pieniądze otrzymać, które kilka lat temu miałem sądownie zasądzone od Holiconu. Teraz to już okolice 10 tys. zł. będą.

xxx

szkoda

M.S.

Pracowałam w Firmie Holicon, minął rok a ja nadal walczę o pieniądze za swoją pracę, nie dajcie się nabić w butelkę, to nie jest poważna firma.

bnś

A ja tam kocham Viavox, Holicon i Add

trader

Witam, poszukuję pracowników, którzy pracowali w Holiconie na tzw "utrzymaniu". Oferuje umowę o pracę, solidne wynagrodzenie, prowizje, opiekę medyczną i pracę dla dużej spółki akcyjnej. Proszę o kontakt mailowy : agnieszka.sobieraj@trader.pl

Odradzam Via Vox

Jeśli chodzi o wypłaty - wypłacają tylko i wyłącznie na czas pracującym tam osobom, a osoby, które się zwolniły - czekają za wypłatą dłużej, niż powinny. Strasznie nierówne traktowanie pracowników - skandal! Absolutnie zgadzam się z opinią A.P. Ta firma to wielkie nieporozumienie, gdzie trzeba się prosić o należną wypłatę. Jeżeli ktoś kiedyś pracował w Holiconie i zastanawia się nad pracą w Via Vox, to musi mieć świadomość, że to jedno i to samo, tyle że pod inną nazwą. Nie polecam i odradzam.

HabaBaba

Nie ma żadnych ofert bo firmy też nie ma. Teraz firma nazywa się ViaVox i ogólnie nie polecam, no chyba, że lubisz sprzedawać prąd i gaz i nie dostawać wynagrodzenia na czas.

odradzam

w ogóle nie ma co aplikować do tej firmy. ja zgłosiłam swoją aplikację na konsultanta infolinii przychodzącej LuxMed. przyszłam na szkolenie, które trwało 3 dni. 4 dnia dowiedziałam się, że szkoleniowiec się rozchorował i poinformują nas kiedy możliwe będzie przeprowadzenie dalszej części szkolenia. do tej pory się nie odezwali (mija 2 tydzień) więc zapraszanie na 3 dni szkolenia i zajmowanie cennego czasu innych ludzi nie jest w dobrym guście. nie wierzcie w stabilne zatrudnienie, skoro nawet porządnie szkolenia nie umieją przeprowadzić. bardzo duże rozczarowanie, bo praca zapowiadała się całkiem ciekawie. OGÓLNA OPINIA: szkoda czasu, na każdym możliwym poziomie będę odradzała, zwłaszcza, że już wrzucają nowe ogłoszenia z kłamstwami. i dajcie sobie spokój z komentarzami "jeśli się nie podpisujesz, jesteś niewiarygodna/y" ja tylko ostrzegam przed rozczarowaniem i traceniem cennego czasu na oferty firmy Via Vox. pozdrawiam.

Madame

Nie zostałam do nich dopuszczona ;(, choć precyzując podczas szkolenia zostałam wybrana do projektu sprzedażowego, opierającego się na innych zasadach

Delfina

Gdyby było - tak jak mówisz, że (cytuję) "nie starałam się" lub w wypełnianiu obowiązków pojawiły się uchybienia - po prostu takie byłoby uzasadnienie, tłumaczące niemożność podjęcia ze mną współpracy. Takie zarzuty w moim przypadku nie padły. Co więcej, zaryzykuję przekornie stwierdzenie, że moje doświadczenie plus bagaż pewnych umiejętności są na przyzwoitym poziomie. Odnoszę po prostu wrażenie, że taka koncepcja - uczestniczysz w szkoleniu za friko, bez umowy - jest na starcie PODEJRZANA. Uczciwy pracodawca czegoś takiego nie robi. Po prostu. Dlaczego przez cały czas szkolenia nie uprzedzono mnie, że nawet jednodniowa nieobecność wyklucza możliwość podjęcia pracy, bo rzekomo takie wytyczne ma Luxmed, mogę jedynie snuć przypuszczenia, np. takie, że za mój udział w szkoleniu firma otrzymuje jakąś kasę. W każdym razie poinformowanie uczestnika szkolenia o zasadach, na jakich opiera się szkolenie byłoby uczciwym postawieniem sprawy.

habababa

Viavox nie jest taki zły. Jeśli chodzi o umowy po szkoleniu bez problemu są dostępne w kadrach. Przychodzisz poprosisz i dostajesz umowę za szkolenie i na nowy miesiąc-jeśli umowa o dzieło.

Do Małgorzata

i Coś w tej sprawie się zadziało ? Nie pracuję już w addconnect (holicon) czy ja teraz ta firma się nazywa ? Flexy coś tam ^^ od 3.2014. Jedyne co chce dopowiedzieć to współczuje ostatnim pracownikom, którzy nie otrzymali nawet tego ochłapu który oferowała firma jako WYNAGRODZENIE.

emas

Holicon, Addconnect, ViaVox firmy ktore sa zalezne od siebie i od żadnej z nich nie zobaczycie za szybko wypłat pracowalem w addconnect i nadal czekam na wyplate z marca. Ludzie z Holiconu podobnie. Jeśli chodzi o ViaVox to nowo powstala firma w celu pokrycia holiconu i addconnectu by wierzyciel nie usiadl na firme. Więc tam tez bym nie spodziewal sie wyplat

Poirytowana

Przecież to ogłoszenie z lutego. Jak to się ma do czerwca?

Małgorzata

Jak z kasą nie ma problemów to dlaczego za miesiąc styczeń nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia?. Może jak już nie pracuję to nie należy mi się za przepracowany styczeń. Jak robiono tak w HOLICONIE to następnych firmach prezesa też tak będzie - kwestia czasu. Czy ktoś ma już termin rozprawy w Sądzie Pracy? Poza odzyskaniem pieniędzy można również zmienić status umowy z umowy o dzieło na umowę o pracę. Sąd wydaje wyrok i firma ma do uzupełnienia ZUSy + kara a dla nas plus bo liczy nam się staż pracy i chronieni jesteśmy zdrowotnie. Jeśli wykonuję się prace na umowie o dzieło lub zlecenie a inni pracownicy wykonywali taką sama prace na umowie o pracę to jest to nie zgodne z prawem i Sąd nakazuje zamieć taką umowę na umowę o pracę. Nie dajmy się oszukiwać przez pracodawce który nie w porządku do pracowników nie wypłacając im wynagrodzenia za pracę. Pozdrawiam ciepło wszystkich czekających na zaległe wynagrodzenia

bruno

Tak tylko jest instytucja jak urząd skarbowy który może sprawdzić nową firmę i przelewy za jaki okres wpłynęły , jeśli okaże się że alior i ING przelał za styczeń luty marzec na nowe konta a nowa firma była zarejestrowana pod koniec lutego , jest to poważne wykroczenie. A banki to za poważne firmy by potwierdzać nieprawdę. By pieniądze odzyskać poza wyrokami muszą być jeszcze środki na koncie. A urząd skarbowy jest dokładny przy takich kontrolą

j.

Konto bankowe Via Vox a konto bankowe Holiconu to dwie różne sprawy dlatego to nie jest przestępstwo. Po to właśnie ta druga spolka byla zakladana żeby komornik nie mogl się do niej dobrać, bo nie moze wejść na konto innej spółki ktora z długami holiconu nie ma nic wspólnego. Najważniejsze to zająć sie tym, czym mozna sie zająć czyli zwrotem wynagrodzeń. Mozna to uzyskać na dwa sposoby. Albo w sadzie cywilnym albo w sadzie pracy prosząc sie jednocześnie o ustalenie stosunku pracy i zapłatę zaległego wynagrodzenia. Wtedy staracie sie o zmianę swoich umów na umowy o prace, bo macie takie prawo a firma, jesli wygracie musi wam zaplacic zalegle składki i oddać wszelkie zalegle wynagrodzenia. Na pewno nie powinno sie pozwolić żeby pozostali bezkarni. Oni na to właśnie liczą. Ze zamkniecie gęby i nic z tym nie zrobicie bo po co, bo za dlugo, bo za kosztownie. Byc może i dlugo, może dla wielu kosztownie ale mnie bardziej by bolalo ze dalam się tak porobic i nic z tym nie zrobiłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.