Platinium Wellness Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Platinium Wellness Sp. z o.o.

iksik 2015-11-20 04:17
Cześć, mam doświadczenie i myślałem o zostaniu managerem klubu fitness. Widziałem ofertę platinium wellness że szukają kogoś takiego w Krakowie. Ciekaw jestem waszych doświadczeń w pracy z tą firmą. Ja wiem, że jest umowa o pracę, są premie uznaniowe, komputer i telefon służbowy i szkolenia. Poważnie się nad tym zastanawiam.
walkan 2015-11-22 11:59
Firma świetnie prosperuje, więc nie widzę żadnych przeciwwskazań do podjęcia pracy. Trzeba tylko o stawkę wynagrodzenia się dowiedzieć.
kwiat 2016-03-01 07:44
Często się pojawiają oferty na samodzielnego księgowego. Jakieś doświadczenia ktoś ma, miał w tej firmie w dziale księgowym ?
Margaret 2016-12-09 20:14
Na studiach pracowałam na recepcji w jednym z klubów - dzięki czemu zdobyłam duże doświadczenie w kontaktach z Klientem.
jessica 171717 2017-04-06 09:43
a możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w fitness platinium jako pracownik administracyjno biurowy?
Polcia 2017-04-06 17:32
Hej,
Pracowałam tam ponad rok i musze powiedziec, ze bylo spoko. w sumie jestem zdziwiona komentarzami o rotacji, itd- moze to po prostu chodzi o kluby? Bo w biurze sie z czyms takim nie spotkalam. Kasa tez calkiem okej, takze ja moge polecic.
jessica 171717 2017-04-10 10:34
jak możesz powiedz mi proszę jaka kasa? i co dokładnie należało do twoich obowiązków?
Zostaw swoją opinię o Platinium Wellness Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinium Wellness Sp. z o.o.