Piab Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Piab Polska Sp. z o.o.

admin 2015-11-11 17:26
Firma Piab Polska Sp. z o.o. była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.
+++ :) 2015-11-25 20:14
Witam ;) ja mam jakąś nową informację, takie mam wrażenie, bo właśnie na terenie województwa śląskiego szukają kogoś do zatrudnienia na stanowisko inżyniera sprzedaży, warunki pracy całkiem niezłe i po okresie próbnym pewnie można starać się u umowę o pracę, a o to w dzisiejszych czasach raczej ciężko więc + dla firmy
Bartek J. 2017-03-06 23:11
Przez 3 miesiące negocjowaliśmy warunki , kiedy w końcu się zgodziłem ( odrzucając pierwsze oferty) okazało się , ze popełniłem wielki błąd. Dyrektor kłamał w żywe oczy podczas procesu rekrutacji. Jednym słowem handlowcy maja tam obóz pracy. Ilość biurokracji niewyobrażalna. Ilość wymaganych tabelek, zestawiań i itp wręcz absurdalna Dodatkowo mnóstwo rażących drobiazgów, które świadczą o tym , iż Piab to firma ze skandynawskimi standardami,a le w polskim wydaniu..
Zostaw swoją opinię o Piab Polska Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piab Polska Sp. z o.o.