Opinie o Personal Expert Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Personal Expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Personal Expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personal Expert Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Personal Expert Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

widzę, że warunki w pracy w tej firmie są dobre. można prosić w takim razie o informację zakwaterowania, które podobno jest wysokiego standardu. jak ono wygląda? ktoś jest w stanie o tym napisać coś więcej? i czy to firma za wszystko płaci? dajcie znać, bo swoją drogą chciałbym tutaj zaaplikować..

Janek Nowy wpis

Polecam współpracę z Personal Expert, wypłata na czas, dobre warunki pracy, wysoki standard zakwaterowania.

Marek Nowy wpis

Pracowałem jako monter w warsztacie we Francji, wszystko ok, wypłata na czas.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Personal Expert Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz MIG-MAG? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Artur

Dzięki Personal Expert mam przyjemność wykonywać pracę we Francji ( operator CNC). Wypłata zawsze na czas, kontakt z koordynatorem bardzo dobry i zakwaterowanie o wysokim standardzie. Polecam!

Firma ok, świetna współpraca, dobra obsługa, polecam

Proszę o wyrażenie opinie na temat współpracy z Panem Ryszardem W

Zofia
@Jk

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jak zarobki, atmisfera czy coś innego?

@Zofia

Zarobki, płatności, mieszkania, przejazdy, atmosfera. Ogólnie wszystko. Jakąś opinie osoby już współpracującej.

Jk

Zarobki, płatności, mieszkania, przejazdy, atmosfera. Ogólnie wszystko.

Gienek

Firma w porządku, pracowałem dzięki jej we Francji w S.Jean de M., współpracowałem z p. Riszardem . Kasa na czas , praca super. Moje doświadczenie z personal expert - pozytywne. Polecam.

Witold
@Gienek

A jak to z umową wyglądało? Podpisywałeś tu czy tam? I jaki rodzaj umowy dawali?

Dzień dobry. Na jakiej umowie zatrudniacie Państwo pracowników we Francji? Polskiej czy francuskiej? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualnych warunków pracy i mieszkania we Francji na stanowisku spawacza przy spawaniu jakiś części dla wojska. Jak wyglądają przejazdy , co ile są zjazdy do Polski i jak wygląda praca. Urlopy i nadgodziny płatne? Pieniądze na czas? Z góry dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

DarekDee

Witam mogly się ktoś wypowiedziec na temat oferty na tokarza w okolicach grenoble? Jakie warunki w pracy mieszkania, czy wyplaty są na czas i jaki poziom zaawansowania w pracy poprostu czy młody zmotywowany tokarz z 6 -letnim doswiadczeniem nie Bedzie miał tam z niczym problemu , chcialbym najlepiej opinie od osoby która już tam pracuje na miejscu , Pozdrawiam

Darekdeee

Nie aplikowalem, z tego co się dowiedziałem oferta jest na karuzełówki A ja szukam na konwencjonalne

Łukasz
@Darekdeee

Ok rozumiem. W sumie szkoda, ponieważ w dalszym ciągu brakuje odpowiedzi na Twoje pytania i miałem nadzieję, że Ty przedstawisz, jak te warunki wyglądają. Odpowiedź byłaby pomocna dla każdego, kto w przyszłości może planować zatrudnienie za pośrednictwem firmy Personal Expert.

M, K

Nie polecam

Personal Expert
@M, K

Witam Panie Mirosławie, Poleciliśmy Pana kandydaturę firmie francuskiej, otrzymał Pan bezpłatne zakwaterowanie, miał Pan opłaconą podróż do Francji. Z informacji od pracodawcy wiemy, iż otrzymał Pan w 100 % całą pensję bez żadnych potrąceń.Niestety okazało się, że pracodawca francuski miał sporo zarzutów do jakości Pana pracy i został Pan po 2 tygodniach zwolniony. Rozumiem, ze w ten sposób wylewa Pan swój żal na naszą firmę rekrutacyjną. Poprosiliśmy o opinie na Pana temat zarówno pracodawcę jaki i osobę , która z Panem pracowała przy maszynie. Jeśli wyrazi Pan zgodę, chętnie przedstawimy je na forum aby zarówno kandydaci szukający pracy jak i pracodawcy poznali prawdę. Przykro nam, iż w ten sposób odpłaca nam Pan za rekomendacje Pana osoby i bezpodstawnie szarga Pan opinię naszej firmy. Mimo wszystko, życzymy Panu powodzenia w kolejnej pracy. Zespół Personal Expert

M.K
@Personal Expert

Witam Jak widze z tekstu jaki został zamieszczony ma pani bledne dane pracowałem 3 tygodnie . Jezeli tak oceniam to jest to wynikiem błedów jakie napotkałem w rozliczeniach Po pierwsze lista płac na niej są wszelkie rozliczenia oraz naliczenia i z nich wynika róznica na nia wskazuje a w zamian oczernia sie mnie póblicznie. Wysyła sie mi swiadectwo pracy w którym jest napisane ze otrzymałem pieniadze za urlop a ich nie otrzymłem wiec sle zapytania a w zamian otrzymuje upokorzenia Jesli ma pani odrobine przyzwoitosci to prosze sie przyjzec blizej , jestem w stanie pani wysłac kopie salda bankowego na które wpłyneła moja wypłata i sama pani oceni czy moje watpliwosci sa słuszne do tego ma pani moja liste płac wiec bedzie łatwo policzyc . Taka operacje wykonałem do PIP i mam nadzieje ze oni dobrze licza. A tak swoja droga wykazuje pani wyjatkowa uległosc wobec swojego pracodawcy skoro wiezy pani p Ryszardowi na słowo a mi nie chcee uwierzyc w dokumenty i zaistniałe fakty. Z wyrazami szacunku Mirosław Kaczmarek

Placater

Witam firma bardzo wpożądku współpracuje z nimi 2 lata na kontraktach w szwecji. Aten ktury opisuje negatywną opinie to może być niefachowic i tyle w temacie

Glazurnik Szwecja

Bardzo dobra firma nie mam rzadnych zastrzeżeń pensja zawsze jest na czas,komunikacja biuro-pracownik uważam ze jest na dobrym poziomie. Pani Monika czy Pan Patryk zawsze odpowiadają na wszystkie pytania.Jestem bardzo zadowolony.

kolo

Francja, praca na warsztacie dla wojska, 8000zł. Ktoś? Coś? Był? Pracował?

Miroslaw
@kolo

Nie polecam firma nie wywiazuje sie z umow nie placa za nadgodziny i urlop

M, K

Firma nie rzetelna uwazajcie na umowy ,zadbajcie zeby w nich wszystko bylo napisane w przeciwnym razie zostaniecie zrobieni w balona nie wyplacaja nadgodzin i innych swiadczen n.p za urlop wypoczynkowy

Maja

@prac aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy http://www.personalexpert.pl/rekrutacja/zaproszenie-na-rekrutacje.html Zamierzasz aplikować za pośrednictwem Personal Expert Sp. z o.o.?

prac

praca dla murarz płytkarz? ktoś coś wie?

legia

Widzę ciekawą ofertę na płatne praktyki w dziale HR - trzeba znać tylko w sposób biegły język niemiecki...

Zostaw merytoryczną opinię o Personal Expert Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Personal Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personal Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personal Expert Sp. z o.o.?

Personal Expert Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.

Personal Expert Sp. z o.o.