Opinie o PERFORMANTE SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PERFORMANTE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PERFORMANTE SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERFORMANTE SP. Z O.O. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.? Jakie macie spostrzeżenia?

Jaka atmosfera panuje w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 16 kwietnia. Czy jest rotacja?

HR

Atmosferę można poczuć odwiedzając nasze profile, np. na Instagramie :) Rotację mamy niewielką, przy czym dużo nie rekrutujemy. Stąd mała ilość ogłoszeń. Pozdrawiamy :)

@HR

Jak mała rotacja to ok. A na jakiej umowie można się zatrudnić? Na czas określony czy zlecenie?

Prac1

Na określony.

Iwona
@Prac1

To na jaki okres? Na stałe ktoś jest?

HR Nowy wpis
@Iwona

Forma zatrudnienia jest zawsze omawiana indywidualnie z daną osobą. Na czas określony są zazwyczaj zawierane umowy na okres próbny.

Hanna Nowy wpis
@HR

Dobrze rozumiem, że po okresie próbnym od razu można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Wynagrodzenie jakoś rośnie przy przejściu na inny typ umowy?

HR Nowy wpis
@Hanna

Jeśli tak się umówiliśmy, to jak najbardziej :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PERFORMANTE SP. Z O.O.?

HR

Naszym pracownikom zapewniamy wszystkie potrzebne im narzędzia do pracy; zarówno digitalowe, jak i te związane ze stanowiskiem pracy :)

@Kazimierz

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rekrutacji, podczas której odpowiemy na wszystkie szczegółowe pytania tego typu ;)

@HR

Wiadomo że na rekrutacji wszystkiego się dowiem, ale warto coś wiedzieć wcześniej zanim się wyśle CV, nie? Może mógłbyś napisać jaka jest orientacyjna stawka, żeby potem nie być rozczarowanym.

@Kazimierz

Stawka czy sprzęt? ;) Na każdym stanowisku potrzebne są inne narzędzia, dlatego ciężko nam odpowiedzieć na ogólne pytania. Mamy teraz sporo otwartych rekrutacji. W sprawie konkretnego procesu rekrutacyjnego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z rekruterem: (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy! :)

Katarzyna
@HR

Hm, przecież wyraźnie napisał, że pyta o stawkę. :Próby ominięcia tematu i zwekslowania na sprzęt co najmniej dziecinne, w mojej opinii.

@Katarzyna

"Fajnie. A z komputera i telefonu można korzystać także po godzinach pracy czy sprzęt zostawia się w firmie? Bo wiem że zasady są różne.". Oj GoWork, od razu odpowiedź. Wasza administracja działa bardzo bez zastanowienia..

Beata
@HR

A czy narzędzia pracy zapewniacie czy trzeba sobie samemu coś ogarnąć, skoro już o tym wspominacie to podpytam by się upewnić ;p

@Beata

Oczywiście! Wszystko co potrzebne, a nawet więcej ;)

Rafał

Widzę, że firma czasami poszukuje stażystów i praktykantów. Czy po ich zakończeniu jest szansa na stałe zatrudnienie?

@Rafał

Jeśli zatrudniamy stażystów i praktykantów, to tylko z dalszą perspektywą współpracy :)

Honorata
@HR

fajnie wiedziec, naprawde ! czy mozna prosic o jakis adres mailowy gdzie mozna dopytac o szczegoly takich stazy i jaka jest na nie szansa przy moim doswiadczeniu ?

Account Manager

Rekrutacja odbyła się w trzech krokach: - rozmowa telefoniczna - wykonanie zadania i odesłanie emailem - spotkanie w siedzibie firmy i wykonanie kolejnego zadania

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PERFORMANTE SP. Z O.O.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

HR

Zależnie od stanowiska, ale najczęściej są to 2 etapy spotkań + ewentualnie task. Z decyzją wracamy do kandydatów zazwyczaj w przeciągu tygodnia, maksymalnie dwóch.

Czy PERFORMANTE SP. Z O.O. organizuje staże dla studentów?

HR

Dzień dobry, czasami szukamy stażystów lub juniorów. Zapraszamy wszystkie zaangażowane talenty :)

Są u was staże lub praktyki?

@Michał

Dziękujemy za pytanie :) Od czasu do czasu otwieramy stanowiska dedykowane praktykantom i stażystom. Zapraszamy do obserwowania naszej zakładki kariera lub profilu na Facebooku, tam najczęściej informujemy o nowych rekrutacjach.

Czy można liczyć w PERFORMANTE SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

HR

Tak :) Pełna lista benefitów zamieszczona jest na naszej stronie: https://performante.com/careers.html

HR

Zazwyczaj po okresie próbnym, ale proponujemy różne formy umowy i różne formy współpracy. Jesteśmy elastyczni, więc często jest to kwestia indywidualnie omawiana z pracownikiem :)

Tomasz

@HR I bez problemu można sobie to ustawić wedle upodobań? Oczywiście wyrabiając dzienne 8 godzin

@Tomasz

Bez problemu :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.?

HR

Elastyczne :) W warszawskim biurze zaczynamy między 8:00-10:00 i pracujemy mniej więcej do 16:00-18:00

@AWDS a czy pytania są zadawane również po angielsku?

www
@Michał

Jest krótka rozmowa przeprowadzana w języku angielskim w celu zweryfikowania poziomu.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.?

AWDS

Pytania są przesiewowe i dokładnie sprawdzają twoją wiedzę w temacie, do którego się rekrutujesz. Rozmowy są prowadzone przez osoby, które wykazują się sporym doświadczeniem, więc ich pytania sięgają głęboko w niuanse i są mocno merytoryczne. Trzeba opowiedzieć o swoim doświadczeniu, posługując się przykładami, wykazać znajomość branży i swoich obowiązków. Nic ponadto, żadnych osobistych wycieczek i podejrzanych pytań.

XXL

Hej, ktoś ma jakieś opinie ogólnie o firmie i o stanowiskach w performance marketingu? Atmosfera/warunki itp....

@XXL

Jesteś zainteresowana pracą w Performance? Możesz złożyć CV na anglojęzycznej stronie https://performante.com/careers. Pracodawca oferuje szereg benefitów takich jak karty sportowe, prywatną opiekę medyczną i firmowe eventy. Można także brać udział w kursach językowych. Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie napisz proszę o swoich pierwszych dniach w pracy.

W Performante*

Maja

Bardzo zastanawia brak Waszej aktywności na tym wątku. PERFORMANTE to bowiem nowoczesna agencja interaktywna o globalnym zasięgu, tworząca zintegrowaną komunikację marketingową od strategii po produkcję. Projekty prowadzone są przez agencję ze szczególnym naciskiem na efektywność i realizację celów biznesowych klientów. Jeśli zatem ktoś chciałby rozpocząć tam swoją karierę zawodową, to świetnie się składa, gdyż prowadzą teraz rekrutację. Zapraszam Was na ich oficjalną stronę: https://performante.com/careers Znajdziecie na niej aktualne oferty pracy, proponowane przez nich. Odważycie się aplikować? Jestem ciekawa, co właściwie o tym sądzicie.

@Maja

W sieci najczęściej wylewa się hejt. Czy brak aktywności to zatem dobry znak? ;)

Maja

@Dawidto ważne, że pracownicy mają poczucie że ich zdanie jest brane pod uwagę oraz mają możliwość wpływania na to jak wygląda praca w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w PERFORMANTE?

Dawid
@Maja

@Maja: dla mnie osobiście była to miła odmiana w stosunku do agencyjnych "korporacji", tutaj demokracji jest znacznie więcej. Za przykłady podać mogę cotygodniowe spotkania, na których w gronie całej firmy (obecnie około 50 pracowników) dyskutowane są najważniejsze tematy, decyzje i ustalenia. Każdy może zabrać głos lub anonimowo zgłosić sugestię, która zostanie na spotkaniu przeczytana i poddana pod dyskusję. A takich przejawów jest więcej :)

Agata
@Dawid

A czy zatrudniają też starszych pracowników (np 40l.) czy tylko mlodych (25-32l.). Jaka jest średnia wieku?

@Agata

Z tego co widać na ich profilu i w biurze, zespół jest raczej młody

Kacper

Miałem tam rekrutacje z 3 miesiące temu, ale finalnie mi podziękowali. Szukali kogoś bardziej operacyjnego. Co do samego procesu : a) szybko, b) miło, c) konkretnie. Panie z HR sympatyczne, same spotkania czy rozmowy telefoniczne bezstresowo i na luzie. Również sama Pani dyrektor operacyjna miła. Dość precyzyjna i lubi dopytywać. Fajna lokalizacja, biuro takie 4/10. Atmosfera ? Nie wiem.

Maja

@Gość jasne, takie rozwiązanie jest najlepsza. Ale, żeby się dostać trzeba przejść przez rekrutacje. Może masz jakieś rady? Wiadomo, że z takimi radami stres będzie mniejszy i może bez problemu uda się dostać pracę w PERFORMANTE. Szczególnie, że szukają osób na kilka stanowisk. Oferty są dostępne na serwisie gowork.pl

Melih

Dobra firma, aby zacząć swoją karierę w online marketing. Praca jest ciekawa i rozwijająca. Wspólpracownicy są mili i przyjaźni.

Maja

@Aleksa, @Tina czyli pracując w PERFORMANTE ma się szansę i możliwości rozwoju. Wszystko co zostało wymienione brzmi zachęcająco. Co jeszcze mogłabyście doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

@Maja

Radzę aplikować i przekonać się już podczas rozmowy rekrutacyjnej, że warto :)

Zostaw merytoryczną opinię o PERFORMANTE SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w PERFORMANTE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PERFORMANTE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERFORMANTE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERFORMANTE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w PERFORMANTE SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERFORMANTE SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Koszykowa 61
    00-667 Warszawa