logo PERFORMANTE SP. Z O.O.

PERFORMANTE SP. Z O.O.

Opinie o PERFORMANTE SP. Z O.O.

Dawid 2017-02-28 12:53
Miejsc, gdzie Twoje zdanie się liczy!
Gość 2017-03-02 14:28
Bardzo mili ludzie, międzynarodowe środowisko. Myślałam, że mają biura globalnie ale siedziba mieści się w Warszawie
Maja 2017-04-18 11:18
@Dawid to ważne, że pracownicy mają poczucie że ich zdanie jest brane pod uwagę oraz mają możliwość wpływania na to jak wygląda praca w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w PERFORMANTE?
Dawid 2017-04-18 14:29
@Maja: dla mnie osobiście była to miła odmiana w stosunku do agencyjnych "korporacji", tutaj demokracji jest znacznie więcej. Za przykłady podać mogę cotygodniowe spotkania, na których w gronie całej firmy (obecnie około 50 pracowników) dyskutowane są najważniejsze tematy, decyzje i ustalenia. Każdy może zabrać głos lub anonimowo zgłosić sugestię, która zostanie na spotkaniu przeczytana i poddana pod dyskusję. A takich przejawów jest więcej :)
pfff 2017-05-15 11:31
Rekruterka urwała kontakt. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po wstępnej rozmowie. Brak profesjonalizmu.
Antoni 2017-05-19 01:51
Ja mam pozytywne doświadczenia. Mam wrażenie, że to fajna firma, mają dużo obcokrajowców, jak byłem na rozmowie, widać było, że mają fajną atmosferę, ludzie sobie pracowali na kanapie, w kocykach. Mają wysokie wymagania, szczególnie co do angielskiego. Rekruterka była ze mną na bieżąco w kontakcie, wiedziałem na jakim etapie jest proces i dostałem feedback. Dużo rekrutują, może za jakiś czas zaaplikuję jeszcze raz, zobaczymy.
Zostaw swoją opinię o PERFORMANTE SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.