logo PERFORMANTE SP. Z O.O.

PERFORMANTE SP. Z O.O.

Opinie o PERFORMANTE SP. Z O.O.

Dawid 2017-02-28 12:53
Miejsc, gdzie Twoje zdanie się liczy!
Gość 2017-03-02 14:28
Bardzo mili ludzie, międzynarodowe środowisko. Myślałam, że mają biura globalnie ale siedziba mieści się w Warszawie
Maja 2017-04-18 11:18
@Dawid to ważne, że pracownicy mają poczucie że ich zdanie jest brane pod uwagę oraz mają możliwość wpływania na to jak wygląda praca w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w PERFORMANTE?
Dawid 2017-04-18 14:29
@Maja: dla mnie osobiście była to miła odmiana w stosunku do agencyjnych "korporacji", tutaj demokracji jest znacznie więcej. Za przykłady podać mogę cotygodniowe spotkania, na których w gronie całej firmy (obecnie około 50 pracowników) dyskutowane są najważniejsze tematy, decyzje i ustalenia. Każdy może zabrać głos lub anonimowo zgłosić sugestię, która zostanie na spotkaniu przeczytana i poddana pod dyskusję. A takich przejawów jest więcej :)
Zostaw swoją opinię o PERFORMANTE SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.