Opinie o Pegasus Trans Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pegasus Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pegasus Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pegasus Trans Sp. z o.o. w Kalisz

Edward Nowy wpis

Nie pracowalem w tej firmie, ale jako przewoznik musze powiedziec ze Pegasus to wysoka jakosc i kasa zawsze na czas - polecam !

Marek Nowy wpis

Firma specjalizuje sie w transporcie gabarytowym, szukaja do pracy tylko najlepszych spedytorow Oferuja bardzo dobre wynagrodzenie

Beata Nowy wpis

Podobno jeszcze w 2018 roku. Spokojnie zarabiać od 6000 do 10000 na miesiąc. Faktycznie to dobre zarobki jak na te czasy. Czy do dziś znacznie się zwiększyły czy zostały na tym samym poziomie? Ktoś pracuje i się wypowie?

Michał Nowy wpis

Czy firma oferuje jakieś fajne nagrody za dobre osiągnięcia ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pegasus Trans Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

Rekrutuja do biura w Kaliszu tylko. Marza ponad 30 procent plus podstawa wiec dobry spedytor zgarnia 6000 - 10000 pln na miesiac. Z checia bym sie zglosil ale jestem nowy w branzy i musze jeszcze troche sie podszkolic zeby sie tam dostac :)

Cezary

Interesuje mnie praca w firmie i miałem nadzieję na jakieś info od pracowników. Taka cisza od miesięcy? Jest jakaś przyczyna?

Czy na stanowisku Office Managera jest możliwość awansu? Dla osób, które chcą się rozwijać, to ważna rzecz. Poprzez awans, pracownicy więcej zarabiają i na dodatek rozwijają się w firmie. Takie informacje są ważne dla aplikujących w przyszłości osób, dlatego zachęcam do pozostawienia komentarza na ten temat.

falk

a tak w pieniądzach @donnatan to ile to jest miesięcznie?

donnatan

@ Antek czesc jezeli chodzi o wynik to min. 2500e marzy w skali miesiaca, mam tu na mysli roznice miedzy frachtem od klienta a frachtem dla przewoznika ...

donnatan

pracowalem w tej firmie prawie miesiac, gdyby nie fakt ze moje wyniki byly srednie to pracowalbym dalej, swietna ekipa i wysoka jakosc pracy.. ktokolwiek chce tam pracowac musi miec kilkumiesieczne doswiadczenie i pewna ilosc klientow zeby nie startowac od zera bo wtedy szansa na sukces jest mniejsza ogolnie polecam

marek

czesc, moj znajomy pracuje tam od ponad roku i bardzo sobie chwali prace, jest ciezko na poczatku ale jak juz zdobedzie sie swoich klientow to zarobki sa na wysokim poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Pegasus Trans Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Pegasus Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pegasus Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pegasus Trans Sp. z o.o.?

Pegasus Trans Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Juliusza Kossaka 20
    62-800 Kalisz