Opinie o payroll 360 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy payroll 360 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie payroll 360 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o payroll 360 Sp. z o.o. w Kraków

Antosia Nowy wpis

Witam, interesuje mnie oferowany staż w agencji. Nie mam jeszcze doświadczenia jako osoba rekrutująca dlatego zastanawiam się czy bez niego też na spokojnie można się dostać? zapraszają do słania CV. Czy warto?

Jaka jest kultura pracy w payroll 360 Sp. z o.o.?

Pracuś Nowy wpis

Pełna kulturka ????

andrzej Nowy wpis

Kontakt telefoniczny ok. Bardzo miły i profesjonalny pan z rekrutacji. Warunki pracy ujdą ale wiadomo że to praca dla agencji. Kasa zawsze na czas na konto, nic pod stołem. Dla mnie ok. Pozdrawiam.

Zuzanna

@spawacz bob, co masz na myśli pisząc o "wyłącznym werbowaniu ludzi"? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Zarzut oszustwa, mimo, że napisany w Internecie, może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. @Jasiek, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na wiodących serwisach z ogłoszeniami. Niewykluczone, że takowe pojawią się w niedługim czasie. Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? Myślałeś już o tym?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie payroll 360 Sp. z o.o. na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Gazy Specjalne/Medycyna? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jasiek

Payroll 360 ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś podpowie mi czy prowadzą jakieś rekrutacje?

spawacz bob
@Jasiek

Payroll360 tylko werbuję ludzi. Pracowałem w finlandii przez payroll360 dla biura euro work porvoo nie polecam oszukują , dla szmalu i zysku, więcej informacji udzielę pod nr telefonu: 531700319

spawacz bob

Eurowork porvoo (usunięte przez administratora) i naciągacze niby bna prawach finskich a jak się bliżej przyjrzeć to żadne prawa fińskie ty prawa euroworku.

Zuzanna

@Eryk na stronie payroll 360 pojawiły się nowe ogłoszenia, m. in. na stanowisko sortowacza, operatora wózka widłowego i kierowce kat. C + E. Po szczegóły ogłoszeń zapraszam tu: https://www.payroll360.pl/praca @Waldii a Ty masz doświadczenie w Polsce czy w Finlandii? Możesz napisać coś więcej? Wszelkie konkretne, sprawdzone informacje będą dla użytkowników cenne.

Eryk

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej o pracy w firmie od pracowników a tu taka cisza,szkoda

Waldii
@Zainteresowany

Witam zależy gdzie interesuje kokoś praca czy w Polsce czy Finlandii.

Stella

Czy tak dobra pracę macie w firmie, że od dawna nikt nie pisze??

pracuś
@Stella

tak

Zibi

@Leszek P. Gdyby większość opinii była taka merytoryczna jak Twoja to nowi chętni do pracy wiedzieliby znacznie więcej przed aplikowaniem. Dzięki za tekst

Leszek P.

wysłałem ale nie wiem czy poszło to wyśle jeszcze raz wiesz co, zakwaterowanie i transport tj. przelot tam i z powrotem po zakończeniu kontraktu, po 8 miesiącach, to wszystko było zapewnione do tego na miejscu samochód dla kilku osób do dowozu do zakładu pracy, za to wszystko było pobierane co miesiąc coś około 350 euro, tak że na rękę zostawało około 2 tys. euro, to też było zależne od tego czy miałeś nadgodziny, albo nocki, to wtedy było więcej. co do języka to miał być komunikatywny - sprawdzali w rozmowie przez telefon, nic nie wiem o kursach językowych, powiem szczerze że nie pytałem. Organizacyjnie też było ok, wyglądało to tak że podpisałem umowę pośrednictwa w Polsce z payroll360 w której były warunki na których mam tam pracować, zorganizowali mi lot z Warszawy do Helskinek, na miejscu odebrała mnie Polka i zawiozła na miejsce pracy i mieszkanie, na miejscu też podpisałem kontrakt.

Kowal Kowalski

Dajcie sobie spokój firma nie warta zawracania sobie nią głowy..... Problemy finansowe

Leszek P.
@Kowal Kowalski

Nie wiem skąd taka opinia, ja z nimi wyjeżdżałem dwa razy i wszystko było ok. Jak ktoś chciał pracować i robił to dobrze to zgodnie z uzgodnieniami wszystko dostał, problemy mieli Ci którym się nie chciało pracować i kombinowali na każdym kroku, albo imprezowali w hotelach i potem mieli pretensje że ich wyrzucają, to jest tak jak ludzie po tygodniu pracy chcą już więcej, a jeszcze nie dostali wypłaty Jeszcze poleciłem znajomej pracę przy pakowaniu żarówek i też była zadowolona. Odnośnie języka to jak ja pracowałem to był wymagany, nie wiem jak jest teraz, może to zależy od pracy ja z czystym sumieniem mogę polecić

Zuzanna

W sieci pojawiła się oferta pracy z zagraniczną lokalizacją. Payroll 360 Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Metal Worker'a - czy ktoś z forumowiczów może opisać warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy wymagana jest znajomość języka obcego? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Zorba

Podoba mi się, że firma jest aktywna na forum i wyjaśnia wszystkie niejasności. Polewanie wody i podpuszczanie w ten sposób można znacząco zmniejszyć.

ZIBI

Witam wszystkich poszukuje osób które pracowały w Finlandii przez Biuro Euro Work dawny adres EW Manning Oy, Mannerheiminkatu 20, 06100 Porvoo Finland, a Payroll 360 podsyła im ludzi. Pracowałem przez Euro Work i powiem krótko oszukują ludzi na stawce, dni świąteczne nie płatne i urlop zaniżona stawka, jak dasz wypowiedzenie natychmiastowe to nie wypłacają za dwa tygodnie pracy, twierdz że, opierają się na prawie Fińskim nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!. Kto jest zainteresowany grupowym pozwem do Inspekcji Pracy lub Prawnikiem w Finlandii proszę o kontakt na nr.531700319 lub e mail;palkazbigniew@wp.pl PS. mam zainteresowane trzy osoby czekam na innych. Pozdrawiam Zbigniew

payroll360 sp. z o.o.
@ZIBI

Przykro nam jest czytać takie opinie o naszych kontrahentach. Współpracujemy z EuroWork od wielu lat i opinie zawsze były pozytywne. Ze swojej strony możemy zapewnić, że postaramy się wyjaśnić tą sprawę i przekazać Panu stanowisko EW w tej kwestii.

Zuzanna

Wiesz jak wygląda praca za pośrednictwem payroll 360 Sp. z o.o.? Wciąż trwa rekrutacja na stanowisko Pracownika myjni (dealer samochodów BMW M-Cars) w Krakowie przy ul. Conrada. Zamierzacie aplikować?

wiwi

wierzę że to jednak jednorazowy przypadek, nie zrażam się. dlatego nadal interesuje mnie u panstwa bieżąca oferta pracy pakowacza transportowego na znicze

Ulm

Ta ala firma z finlandi po miesiącu pracy w lampach niewypłacając mi zadnych pieniedzy wyźuciła mnie z zakwaterowania i kazała niewracac ,,musiałem dzwonic do rodziny aby ta kupiła mi bilet do polski a pieniedzy do tejpory za pszepracowany miesiąc niema ,najgorsza moja firma ,czytając wczesniejsze opinie to nie ja pierwszy , a p.360 udaje ze wszystko ok dlatego zeby nastempną osobe wykoźystac

payroll360
@Ulm

Proszę o skontaktowanie się z nami bezpośrednio. Postaramy się wyjaśnić, dlaczego nie otrzymał Pan wynagrodzenia od pracodawcy z Finlandii.

Nr adam

Zróbmy pozew zbiorowy w finladji przeciwko temu naganiaczowi payrol360 adwokat. Sie zgodzi poprowadzić sprawę A kasę dostanie po wygranej sprawie z zadość uczynienia i odszkodowania ,ja mogę to poprowadZić i znalesc adwokata to jest łatwe mając tyle świadków ale czym wiencej tym lepiej większą kasą i bankructwo tego obozu roboty i tych koordynatorów zasmarkanych

payroll360
@Nr adam

Z chęcią dowiemy się skąd u Pana opinia o nas jako naganiaczach. Zapraszamy do kontaktu - jeżeli nasi klienci w Finlandii w jakikolwiek są nieuprzejmi w stosunku do pracowników z Polski, to z chęcią się o tym dowiemy i spróbujemy w miarę swoich możliwości wyjaśnić sprawę i nie doprowadzić do takich zachowań w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o payroll 360 Sp. z o.o. - Kraków

payroll 360 Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

payroll 360 Sp. z o.o.