Opinie o Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji w Rzeszów

Karol Nowy wpis

Czy firma ma jakieś nowe otwarte stanowiska pracy?

Rafał

Podstawa 2000 PLN, obecnie najniższa możliwa. Innych bonusów brak. W ogłoszeniu jest napisane że zarudniają na umowę B2B lub zlecenie - w Lidlu są lepsza warunki :) Frima dobra chyba tylko dla świeżaków :)

Łukasz Szczęsny (Dyrektor Sprzedaży w OpenCard) Nowy wpis
@Rafał

Szanowny Panie Rafale, Poruszył Pan temat pracy na stanowisku handlowym w OpenCard, więc jako Dyrektor Sprzedaży tej spółki poczułem się wywołany do tablicy. Dodam, że rekrutacją na stanowiska handlowe w OpenCard zajmuję się od ponad dwóch lat. Bardzo dziękuję za Pana opinię. Jest jednak kilka faktów, które chciałbym sprostować, bądź skomentować: 1. Prowadzę dokładną ewidencję kandydatów, których zapraszam na spotkania rekrutacyjne. Jedyna osoba o imieniu Rafał, która brała udział w procesie rekrutacji, była na rozmowie 14.07.2016 roku i z racji faktu, że nie przeszła do kolejnego etapu rekrutacji, nie otrzymała ode mnie propozycji finansowej. Podejrzewam zatem, że podpis "Rafał" jest tylko pseudonimem. Jeśli to nie problem, prosiłbym o podpisanie powyższej (a jeśli nie da się zmienić podpisu, to kolejnej) opinii imieniem i nazwiskiem po to, żebyśmy mogli wymienić merytoryczne argumenty. 2. Odkąd zajmuję się rekrutacją na stanowiska handlowe nigdy żaden z kandydatów nie dostał takiej propozycji wynagrodzenia podstawowego. W każdym przypadku stawka była wyższa. Kwota wynagrodzenia podstawowego ustalana jest indywidualnie z każdym kandydatem, a propozycja wyjściowa zależy od Jego doświadczenia oraz kompetencji. Mogło się zatem zdarzyć tak, że zaproponowana stawka była bliska kwocie, o której Pan pisze, ale tylko w przypadku kandydatów o małym doświadczeniu, bądź z kompetencjami innymi niż przeze mnie wymagane. 3. Nie do końca rozumiem co Pan miał na myśli pisząc "Innych bonusów brak." Dokładam starań, żeby część zmienna wynagrodzenia umożliwiała osiąganie wysokich zarobków przy realizacji realnych celów sprzedażowych. Zapewniam Pana, że członkowie mojego zespołu, którzy rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków nie narzekają na brak bonusów. 4. Potwierdzam, że preferowaną formą zatrudnienia jest umowa B2B. Jest to standardem w wielu organizacjach start-up'owych. Poza tym osoby prowadzące działalność gospodarczą (bądź gotowe do jej założenia) odznaczają się przedsiębiorczością, kreatywnością i są zazwyczaj skutecznymi sprzedawcami. Te cechy są bardzo pożądane w każdym skutecznym dziale handlowym. Przyznam szczerze, że nie orientuję się jakie warunki zatrudnienia proponuje Lidl (pewnie to zależy od poziomu stanowiska). Sprawdziłem jednak, że trwa obecnie rekrutacja. Skoro interesuje się Pan tą organizacją, pewnie będzie Pan zainteresowany. Szczegóły znajdzie Pan pod tym linkiem: http://kariera.lidl.pl/cps/rde/career_lidl_pl/hs.xsl/jobsearch.htm?hitsperchunk=10&chunk=0&chnksim=0&action=showJobDetails&id=14531 Ps. Jeżeli faktyczniezdecyduje się Pan aplikować do Lidla, to proszę przyjąć moją dobrą radę i w żadnym wypadku na rozmowie rekrutacyjnej nie używać sformułowania "Świeżaki", ponieważ jednoznacznie kojarzy się ono z konkurencyjną siecią dyskontów. Z poważaniem, Łukasz Szczęsny

Rysiu Nowy wpis
@Łukasz Szczęsny (Dyrektor Sprzedaży w OpenCard)

Podstawa 2200 PLN na B2B czyli do ręki nawet 2000 nie ma

Rafał Nowy wpis

Dominika

Aktualnie poszukują Specjalisty ds. sprzedaży B2B natomiast w Warszawie. Ktoś chętny by złożyć cv? W ofercie jest napisane, że gwarantują wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny, możliwość pracy zdalnej, niezbędne narzędzia pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
we

hej widze ze pojawila sie od nich oferta na stanowisko project manager w Warszawie oferuja elastyczne godziny pracy,arzędzia pracy (telefon, laptop)..

OpenCard oferuje bardzo niską podstawę, obiecują duże prowizje których brak bo produkty ciężko się sprzedaje. Plusy że praca zdalna home office, szkolenia i materiały, karta Opencard gratis. Minusy: duże ciśnienie na wynik, niska podstawa, umowa b2b...

małgorzata

Konkrety mistrzu a nie jakieś dyrdymały.

Zostaw merytoryczną opinię o Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji - Rzeszów

Opencard Sp. z o.o. w Restrukturyzacji
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Piłsudskiego 34
    35-001 Rzeszów