Opinie o Oberthur Technologies R&D w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oberthur Technologies R&D. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oberthur Technologies R&D o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oberthur Technologies R&D w Łódź

Olka Nowy wpis

Dzień dobry. na LinkedIn pokazała mi się oferta dla Sales Managera. Nie widzę tu zbyt wielu opinii, więc liczyłabym na ocenę warunków na tym konkretnym stanowisku, zwłaszcza, że wymaganych jest 7 lat doświadczenia. jakie wychodzą przy tym średnie zarobki?

Artur Z. Nowy wpis

Z perspektywy czasu - najlepsza firma, w jakiej pracowałem jako QA. Byłem testerem automatyzującym, przerobiłem kilka firm i w żadnej nie pracowało się tak dobrze z punktu widzenia automatyzacji, jak w Idemii. Odszedłem tylko dlatego, że zmieniłem ścieżkę kariery na taką, której w polskim oddziale Idemii nie ma.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Oberthur Technologies R&D jest takim przedsiębiorstwem?

jest

chłop Nowy wpis

Wprost przeciwnie. Coraz więcej pracowników śmieje się z tych bzdurnych benefitów i wolą większą kasę do łapy niż dostawać owoce w czwartki. Jak będą chcieli to sobie kupią.

Wanda Nowy wpis
@chłop

Owoce to jedyna forma benefitu czy jest coś jeszcze co można zyskać. A jakie są tam zarobki. Dzięki za info

Czy w Oberthur Technologies R&D możliwa jest praca na podstawie B2B?

Można :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Dostawca

W końcu miła i sympatyczna młodza dziewczyna w recepcji i nowy kolega z brodą też w porządku. Wcześniejsze panie to wielkie damy ,zapatrzone w siebie (usunięte przez administratora)Nic się nie można było dowiedzieć ani dogadać, oby nie wracały do tej pracy. Aż się nie chciało tam z dostawą przyjeżdżać

Waldi

Może ktoś ma wiedzę o ewentualnej pracy w firmie, czy w ogóle w czasie pandemii są jakieś rekrutacje?

DevOps

Przemiła atmosfera; fajne ludzie w zespole. Ale, jak to w każdej firmie, była różnie (w kilku zespołach wiem, że menedżment jest bardzo słaby). Zarząd, HR działają sprawnie. każdy, używając normalnych argumentów, może coś zmienić w firmie ( mówimy tu o narzędziach, ogólnych zasadach... ).

Filip

Może słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Beata - HR
@Filip

hej! Miło nam, że jesteś zainteresowany! Tak, prowadzimy rekrutacje. Aplikacje i interview mogą się odbyć w pełni online. Lista ofert: https://faceidemia.com.pl/kariera/. Zapraszam!

Czy często w firmie Oberthur Technologies R&D zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Anon

Cały czas są. Przede wszystkim starają się znaleźć kogoś w firmie, a potem dopiero wypychają do netu

Julita

Co możecie powiedzieć na temat aktualnych szkoleń prowadzonych przez Oberthur Technologies R&D dla przyszłych młodych pracowników? Czy ktoś z Was uczestniczył w takim szkoleniu i może powiedzieć, czy jego zdaniem było ważne i pomocne? Na stronie tego pracodawcy widnieje również kilka ogłoszeń o pracę, np. Inżynier ds. wsparcia sprzedaży. Jak w Waszym zdaniem należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

@Julita

nie polecam

Potencjalny pracownik

Firma robi wrażenie profesjonalnej ale niestety to tylko wrażenie:(Aż boję się pomyśleć co dzieje się z obietnicami po zatrudnieniu skoro już na rozmowie kwalifikacyjnej informują, że oddzwonią obojętnie jaka będzie decyzja i... cisza. A wystarczy powiedzieć, że jak nie będzie kontaktu w ciągu x tygodni to nie są zainteresowani.

Potencjalny pracownik

cśśś

Wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać programista java? Dobrze by się było załapać, bo pewnie dają stawki adekwatne do powierzanych zadań.

Jakie premie??? pracowałem tam 1,5 roku i nie słyszałem aby ktoś z szeregowych pracowników dostał premię.

Praca w Oberthur niczym się nie różni od niefajnej korporacji, zapierdziel za darmo i wymyślne systemy szkoleniowe-podwyżkowe, a o awansie można zapomnieć jak się nie chce pracować po 10h i wchodzić w tyłek liderowi no bo przecież "nie liczy się czas tylko wykonana pracy" - cytat firmowy, a pracy zawsze jest dużo. Bardzo dużo obiecują i ładnie mówią, ale po kilku miesiącach wszystko wychodzi na jaw. Nie polecam!

Beata Nowacka

@maciej - zapraszamy do aplikowania, nadal zatrudniamy Testerów Oprogramowania (zwłaszcza Automation QA). Mamy też inne oferty. O jakości naszej oferty najlepiej przekonać się osobiście na spotkaniu.

Beata

Zapraszamy na spotkanie, wynagrodzenie zależy od umiejętności. Prosze zaaplikować przez portal pracuj.pl

Beata Nowacka

@hg - W naszym centrum pracują zarówno programiści z 2-letnim jak i 10-letnim doświadczeniem. Od wiedzy i doświadczenia Kandydata, a także jego miękkich i językowych umiejętności zależeć będzie, czy otrzyma ofertę pracy i jakie zaproponujemy warunki finansowe. Zapraszamy do aplikowania i spotkania z nami. Ciągle mamy miejsce dla Programistów Javy, Scali, C++, AngularJS, RubyonRails. Jak widać wybór jest duży.

qq

Oberthur == dawne AMG - ta sama klika

życzliwy
@qq

Dokładnie. To samo kółko wzajemnej adoracji. Hr na bardzo żenujący poziomie.

kompromis
@życzliwy

Co masz konkretnie do zarzucenia HR? Kółko wzajemnej adoracji? To znaczy że co? Loża Masońska się tam otwiera? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Oberthur Technologies R&D - Łódź

• Jak się pracuje w Oberthur Technologies R&D?

Zobacz opinie na temat firmy Oberthur Technologies R&D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oberthur Technologies R&D?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oberthur Technologies R&D?

Kandydaci do pracy w Oberthur Technologies R&D napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oberthur Technologies R&D
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Stefana Jaracza 62/64
    90-251 Łódź