Nordea Capital Markets IT

Gdynia

Opinie o Nordea Capital Markets IT

duży 2016-09-16 20:39:02
Przecież wymagania na financial applications specialist - reuters dealing nie są takie duże, bo w końcu zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest w pełnit erminowa, bo dbają o stabilne warunki pracowe, co jest ważne.
Airwolf 2016-11-16 09:19:48
Nordea Capital Markets IT - Gdańsk - wspolpraca w kolegami ze Skandynawii to jakis zart, traktuja wszystkich Polakow z gory, sa bardzo spieci i wrazliwi i wszystko by chcieli na wczoraj, kompletnie inaczej wyobrazalem sobie skandynawska kulture pracy. O wiele lepiej wspolpracuje sie z Amerykanami.

Kolejny minus to bardzo slaby management po stronie dunskiej, brak zdecydowania, ciagle zmienianie decyzji, nie informowanie o planach odpowiednio wczesniej, slaba komunikacja z zespolami w Polsce, brak dyskusji, konsekwencji i narzucanie swojej woli.

Poza tymi minusami miejsce super do pracy, wiec jesli wam nie przeszkadza to powyzej, to zachecam.
Zostaw swoją opinię o Nordea Capital Markets IT - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordea Capital Markets IT