logo Noble Option

Noble Option

Opinie o Noble Option

Tetate 2016-05-03 22:29:06
Nie ma umowy o pracę, ale stawki rynkowe. Premie spoko, szczególnie jak ktoś ma gadane do klienta. W tamtym roku pracowałem, ale to nie dla mnie.
kali 2016-05-05 11:29:19
@Tetate jakiej wysokości wypłaty w takim razie dostawałeś? Wiem, że to niedyskretne pytanie, ale chodzi mi tylko o rząd wielkości :) Widzę, że poszukują właśnie w Warszawie osoby na stanowisko sales managera i rozważam...
Daniel Cz. 2016-10-24 14:52:49
Czy ktoś się orientuje, jak wygląda praca w tej firmie? Pytam o zarobki, umowę, atmosferę. Chcę aplikować na stanowisko Account Managera i się waham.
Daniel Cz. 2016-10-24 14:53:07
MagdaLena 2016-10-25 09:25:15
Mogę Ci powiedzieć tak- nie wahaj się. Warunki i atmosfera pracy na piątkę z plusem. Luźny klimat, sympatyczni ludzie, często z różnych krajów, bez wielkiego dystansu między pracownikami. Bardzo dobre zarobki, premie, dofinansowanie do karty medycznej i multisport. Co jest fajne, jeśli zauważą, że masz potencjał na jakieś inne stanowisko, niż zajmujesz, to pomogą ci się rozwijać w tym kierunku. Naprawdę można się realizować, a dla mnie to jest bardzo ważne. Nie masz ściśle określonej ścieżki. Trochę się rozpisałam;)
bylsobiekrol 2016-10-25 17:27:57
Zgadzam się. Wszystko ok. Kasa, ludzie, bonusy, karty, spoko miejsce.
Sahara 2016-10-27 10:53:23
Pracowałam tam pol roku ale musialam wyjechac z facetem z Warszawy. Zaluje bo robota była bardzo fajna i od tamtego czasu nie udalo mi sie znalezc miejsca w ktorym tak dobrze bym sie czula. Fajny klimat, mozna bylo zarobic i tak jakos fajnie sie wszyscy trzymali ze soba. Nie bylo chorej rywalizaji. Polecam kazdemu warto sprobowac i sie przekonac.
Marko Polo 2016-11-03 11:43:17
Czy ktoś ostatnio się tam zatrudnił? Mam na myśli jakieś kilka miesięcy. Jak jest?
Joanka J. 2016-11-04 09:19:21
Ja pracuję od czterech miesięcy i nie mam zamiaru stąd uciekać;) Wszystko się zgadza- zarobki, klimat w pracy, świetni współpracownicy i dużo możliwości awansu. No i co jest fajne, ten awans nie jest zamknięty w określonym kierunku, bo jeśli się wykażesz, to możesz sprawdzić się w innych obszarach. Wiem, bo sama przeszłam taką drogę. Warto! Marko, jakbyś miał jakieś pytania, to możemy się jakoś zgadać mailowo albo pytaj tutaj;)
Marko Polo 2016-11-08 10:28:09
A jak wygląda kwestia wdrażania się na nowe stanowisko? Cisną czy wszystko ok?
Joanka J. 2016-11-09 09:55:09
Nie ma się czego obawiać, bo wszystko tłumaczą, dają czas na zapoznanie się z zakresem obowiązków, są naprawdę w porządku. Szkolenia, wsparcie managerów, zawsze można liczyć na pomoc. Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Tak z babskiej ciekawości spytam;)
Monika 2016-11-29 13:53:25
Czy ktoś wie, czy poszukują kogoś teraz? Słyszałam, że całkiem fajnie tam jest i chciałabym spróbować.
MacieY 2016-12-01 10:16:41
@Monika Widziałem ogłoszenia, że szukają kogoś na stanowisko Opiekuna Klienta. Pamiętam, że niezłe warunki, ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie mi się to przewinęło.
Zostaw swoją opinię o Noble Option - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noble Option