Misiak&Partners Investment Group

Katowice

Opinie o Misiak&Partners Investment Group

lego 2015-11-27 23:38
Od dłuższego czasu poszukuje jakiejś pracy i co raz częściej trafiam na zdania , że akurat w tej firmie warto się zakręcić i szukać swojego szczęścia w życiu zawodowym.
Czik 2016-10-25 19:45
Polecam współpracę z firmą. Mało opinii powoduje niepewność. Sam zastanawiałem się nad tym czy warto. Jednak zaryzykowałem i nie żałuję. Pełna satysfakcja z ciągle podnoszonych kwalifikacji w super atmosferze. Trzeba dać też coś od siebie, ale fajnie, że jest to doceniane. no i warunki finansowe...:) nie narzekam.
MagicznyMaciej 2017-03-16 09:18
Naprawdę świetna firma. Mili ludzie, ciepła atmosfera, dobre zarobki i podnoszenie własnych kwalifikacji - chyba każdy z nas tego pragnie i właśnie w tej firmie jest to możliwe.
Paweł 2017-03-21 10:48
Polecam pracodawcę. Świetna atmosfera, warunki do rozwoju oraz dobre zarobki. Oby więcej takich!
Zostaw swoją opinię o Misiak&Partners Investment Group - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Misiak&Partners Investment Group