Mediacore Sp. z o.o.

NIP: 7010257106 KRS: 0000363809

Adres: Aleje Jerozolimskie 136 Budynek „Alfa” Piętro 17 i 18, 02-305 Warszawa

Opinie o Mediacore Sp. z o.o.

Judyta Nowy wpis

Dzień dobry. Szukam pracy jako recepcjonistka u nas na Ochocie i okazuje się, że jeszcze parę miesięcy temu były prowadzone nabory na Al. Jerozolimskie. Z treści wiem, że oferowano wtedy zlecenie. Czy później jest już umowa o pracę?

Michael Scott Nowy wpis

Miałem okazję spędzić w tej firmie, a dokładnie w Jump, ok. 2 lata. Można o tej firmie powiedzieć wiele, ale z pewnością niewiele dobrego. Nie polecam tej agencji. Po 1 - (usunięte przez administratora) Nie ufają pracownikom, specjalistom, których sami zatrudnili. Bardzo często narzucają swoją wizję realizacji tasków, przez co teamy kreatywne nie mają możliwości pracy KREATYWNEJ. Bardzo często zdarza się też tak, że finalne projekty są prezentowane nie przez osoby, które nad nimi pracowały, a przez członka zarządu, który traci 30min spotkania na to, żeby zaprosić klienta na kawę lub nierzetelnie opowiedzieć o projekcie. (usunięte przez administratora) Po 2 - zarządzanie. Tutaj jeden plus, bo faktycznie system zarządzania w samym Mediacore ma ręce i nogi, chociaż zdarzył się przypadek menagera, który przebywał na wiecznym urlopie lub home office. Absolutnie nie zajmował się sprawami swojego zespołu i zrzucał robotę na innych. (usunięte przez administratora) Co innego zarządzanie w Jump. Tutaj na czele agencji social media stoi... (usunięte przez administratora). Osoba, choć bardzo dobra w swoim fachu, nie potrafi zawalczyć o pracowników(usunięte przez administratora)Nie istnieje coś takiego jak delegowanie zadań, system traffikowania, przełożeni interesują się tym co jest do zrobienia tylko jeśli coś jest opóźnione i niedowożone. Kompletny brak komunikacji i feedbacku - nikt nic nie wie, nie jest oceniany ani motywowany, mimo przywiązania do sztucznie narzuconych codziennych spotkań statusowych, nie ma ani okna czasowego, ani woli ze strony przełożonych do merytorycznych rozmów nt. rozwoju, wizji dla danej osoby, oczekiwań itp. Kończy się to albo zwalnianiem albo zdziwieniem, gdy ktoś chce zwolnić się sam. Po 3 - premie i podwyżki. Dramat. Zaczynając od tego, że precedensem jest zatrudnianie studentów, osób bez doświadczenia, za psie pieniądze. Każdy ma tyle, ile sobie sam wyrwie. Dosłownie, bo rozmowy często dotyczą 200-300PLN. Podwyżka? A na co to komu, skoro wprowadzony został system premiowy, w którym pracownicy dostają wirtualne monety JUMP. System wprowadzony kilka miesięcy temu, a żaden z pracowników nie wie ile żetonów ma na swoim koncie oraz na jaką sumę pieniędzy się to przekłada... Po 4 - finanse. Chyba najważniejszy dział w firmie, obsługujący wypłaty, ale także płatności za telefon, internet, programy... Ileż to razy zdarzyła się sytuacja, że dostawaliśmy SMS o tym, że połączenia wychodzące zostały zablokowane.(usunięte przez administratora) Do tego wieczny brak komunikacji np. w sprawie premii świątecznej, gdy dowiadujesz się o zmianie systemu premiowania z przelewu, na bon sodexo, w momencie gdy bez informacji ucinają ci podatek z wypłaty. Jedynym plusem firmy są ludzie. Zespół z którym współpracowałem był bardzo profesjonalny, a jednocześnie bardzo życzliwy i zgrany, co przekładało się na bardzo dobrą atmosferę wewnątrz zespołu - pomimo usilnych prób ze strony kierownictwa, aby to "rozbrykane towarzystwo" rozdzielić po pokojach niczym w szkole podstawowej. (usunięte przez administratora)

Czy Mediacore Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy w Mediacore Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nowy wpis

Nie ukrywamy, że preferujemy standardowe rozwiązania, ale w uzasadnionych przypadkach możemy podjąć rozmowy na ten temat. :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mediacore Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Starszy Specjalista ds. finansów?

Pracuję tu i jest super polecam !

Jak wygląda obszar szkoleń i rozwoju pracowników. Jak prezentują się ścieżki kariery?

@Kandydat

Rozwój zarówno nowych, jak i obecnych pracowników, jest dla nas niezwykle istotny, dlatego dbamy o poszerzanie ich wiedzy poprzez organizowanie szkoleń. Natomiast ścieżki kariery zależą indywidualnie od konkretnego stanowiska, po więcej informacji zapraszamy do sprawdzenia na naszej stronie Internetowej zakładki "Kariera", www.mediacore.pl

Czy firma Mediacore Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście, w naszej firmie stawiamy na doświadczenie i kwalifikacje, i to one decydują o wysokości płac :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Mediacore Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Studenci są chętnie zatrudniani zarówno w Mediacore jak i w Jump. Jeżeli więc jesteś studentem i chcesz rozpocząć z nami swoją ścieżkę kariery zapraszamy do kontaktu.

Julia
@Mediacore Sp. z o.o.

Czy zarobki studenta, który musi połączyć zajęcia na uczelni z pracą, różnią się jakoś od płac regularnego pracownika? Czasem niestety żaków ma się za pracowników gorszej kategorii, więc wolę się upewnić :)

@Julia

Absolutnie studenci nie są traktowani gorzej! Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i kompetencji a nie statusu uczącego się :)

Najlepiej ;)

yuoiufcr

Jak to jest z mediacore i jump, czy jak rekrutuje się do jumpa to pracuje w mediacore ?

@yuoiufcr

Mediacore i Jump należą do jednej Grupy, natomiast są to dwie niezależne Agencje. Łączą nas wspólne projekty (czasami, nie zawsze), biuro i imprezy integracyjne. Jak rekrutacja jest prowadzona przez Jump, to pracuje się w Jump (i tak samo jest w przypadku Mediacore lub Influenter). :)

Aktualność

Do domu mediowego Mediacore poszukujemy osób na stanowiska:

SENIOR/EXPERT MEDIA TV PLANNER/BUYER Aplikuj na stanowisko

• Definiowanie oraz wdrażanie działań komunikacyjnych w TV i VOD dla klientów firmy

• Planowanie, zakup oraz monitoring kampanii reklamowych z wiodącą rolą TV i VOD

• Analizy działań konkurencji, analizy grup docelowych, trendów telewizyjnych i rynkowych

• Samodzielne tworzenie ofert TV i prezentowanie ich klientom

• Czynny udział przy tworzeniu strategii komunikacyjnych dla różnych marek

• Kontakt i utrzymanie pozytywnej relacji z klientem

• Nadzorowanie pracy i projektów innych osób prowadzących kampanie TV

MEDIA ASSISTANT Aplikuj na stanowisko

• Współpraca przy tworzeniu kampanii reklamowych (na poziomie planowania i zakupu mediów) we wszystkich typach mediów, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji online

• Pomoc w bieżącej pracy działu Communications, przygotowywanie analiz i zestawień

Czy w Mediacore Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dbamy o komfortowe warunki pracy naszych pracowników, dlatego każdy może liczyć na nasze wsparcie. Jakiego problemu dotyczy pytanie?

Piotrek

Brałem udział w rekrutacji online, ale nie dostałem pracy. Spoko było, że można było podczas rozmowy zapytać o wszystko i pogadać normalnie.ale mogliby dawać info o wyniku rekrutacji nieco wcześniej (mail wpadł mi po ponad tygodniu). Moze innym razem

@Piotrek

O wynikach rekrutacji informujemy po zakończeniu całego procesu rekrutacyjnego, który może trwać do kilku tygodni. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Dziwi mnie większość wpisów. Moim zdaniem to fajna firma, której największą zaletą jest klimat i ludzie. Z tego co wiem taka polityka jest nadal prowadzona więc jeżeli o mnie chodzi to mogę wszystkim polecić pracę tutaj (a dodatkowo polecam spotkania integracyjne :) podobno teraz są co miesiąc) Pozdrowienia dla całego zespołu ! (jeżeli to czytacie)

@ja

Dziękujemy za opinię! I potwierdzamy – bawimy się co miesiąc, a integrujemy się nawet częściej :) Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów!

Czy w Mediacore Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

To zależy od rodzaju usług i działalności, jakie Pan/Pani prowadzi. Zapraszamy do kontaktu.

kandydat

Brak informacji o wynikach rozmowy rekrutacyjnej - pomimo zapewnień. Strasznie niska stawka + umowa zlecenie.

Agata
@kandydat

Szkoda, że nie zostałeś poinformowany o wynikach rekrutacji, ale pamiętaj, iż ta sytuacja nie musiała zaistnieć bezpośrednio z przyczyny pracodawcy. Może warto byłoby samemu udać się do siedziby firmy Mediacore i po prostu dopytać. Myślę, że na pewno udzielono by Ci informacji. A na jakie stanowisko aplikowałeś? Pamiętaj, iż zawsze możesz dzielić się tu swoimi spostrzeżeniami o tym pracodawcy.

@Agata

Tak, miał jechać i zapytać po okresie rekrutacji "witam, nie zostałem przyjęty, dlaczego?" Bądźcie poważni

Bogdan

Moglibyście napisać, jak w przypadku firmy Mediacore wygląda proces rekrutacyjny? Chciałbym dowiedzieć się, czy składa się on z jednego etapu, czy może z dwóch? Jeżeli znajdzie się osoba, która przedstawi, czego można spodziewać się po samej rozmowie kwalifikacyjnej, to będę tym bardziej wdzięczny.

Hoodie
@Bogdan

Na większość stanowisk jest dwuetapowy proces rekrutacyjny.

Aneta
@Agata

Jeśli pracodawca się zobowiązuje, to on takiej informacji powinien udzielić. Szczególnie, że najczęściej nie jest znany termin końca rekrutacji, więc skąd mam wiedzieć, kiedy zadzwonić?

śmiechłem
@Agata

Heh i jeszcze w czasach Coronavirusa się fatygować. tak trudno napisać choćby zbiorczego maila?

CORE

Słaba firma, nie dość że mało płacą, to dziwna atmosfera. Wymagania wysokie,a umowy - śmieciówki. Siedziba firmy na końcu świata. Nie polecam, ludzie szybko odchodzą lub zwalniają pod byle pretekstem. Chyba się zwijają z rynku.

Gabriela
@CORE

@CORE tak samo dla kogoś niska płaca może być wystarczająca, tak dziwna atmosfera może być ok. Każdy szukając pracy decyduje się, czy chce do niej dojeżdżać, czy jest za daleko. Nie widzę rekrutacji, więc może nie jest tak źle. Powiedz, jakie szkolenia zapewnia firma, i czy są systemy motywacyjne?

Dina

@kandydat niska, czyli?

Zostaw merytoryczną opinię o Mediacore Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mediacore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mediacore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mediacore Sp. z o.o.?

Mediacore Sp. z o.o.