Opinie o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna w Kraków

Renata Nowy wpis

A z czego wynikają te opóźnienia? Wiesz może?

Kandytat Nowy wpis
@Renata

Dzień dobry, czy rzeczywiście występują w tej firmie problemy z płynnością finansową i wypłatami? Bedę wdzięczny za potwierdzenie tej iformacji.

Znajomy Nowy wpis
@Renata

Czy naprawdę powinno mnie to interesować?

Helena Nowy wpis

Co miesiąc tak jest, że jest miesiąc wypłata opóźniona? :/

Wiesz, kiedyś pisaliście że cały czas szukają kogoś do pracy i ogólnie chwaliliście, trochę mi się te rzeczy wykluczają ale pomijając, co się stało że teraz nic nie piszecie, już nie ma tej pracy?

Kontraktowy
@Karolina

Znam tę firmę od założenia. Dawno temu mieli kilka lat prosperity, które im zafundowałem. Teraz wracają do korzeni. Tam pozostają tylko Ci pracownicy dla których mottem życiowym jest hasło; "Jaka płaca, taka praca",

Helena
@Kontraktowy

Ale chyba tak źle nie jest, co?

Jerzy

Firma dobrze prosperująca, znana ze swoich kompetencji, praca dla ludzi z otwartą głową , polecam.

Anty Jerzy
@Jerzy

Jerzy , jak to przeczytałem, to aż mi włos na głowie zjeżył. Ile dostałeś w łapę za pisanie takich bzdur.

Firma Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant branży budowlanej (budownictwo przemysłowe). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wiecie czy w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna szukają chętnych na staż?

Prac.

Cały czas szukają do pracy.

@Prac.

Czy Twoim zdaniem Polteron to dobra firma i warto wysłać tu swoje CV? Zastanawiam się nad tym, jesteś w stanie powiedzieć mi coś na temat atmosfery wewnątrz zespołu?

Czy warto podjąć pracę w Polteronie? Bo ostatnio podobno ruszyli trochę z tematami.

@Zainteresowany

Warto :)

Ty

Chyba tylko po to żeby popsuć sobie zdrowie i nerwy. Tragiczna firma dla pracowników i dla współpracujących. Chcesz mieć wrzody? Zacznij pracę w Polteronie.

@Ty

Widzę, że nie polecasz pracy w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna. Dlaczego uważasz, że firma jest "tragiczna"? Będę wdzięczna, jeśli podasz konkretne argumenty i podasz przykłady sytuacji, które sprawiają, że czujesz się tam źle. Dziękuję!

@Karolina

A kto pyta? :)

OK

zed

Jeżeli ktoś jeszcze pracuje w Polteronie to nie nadaje się do pracy w innej normalnej firmie. Wpisanie tej firmy w cv to fantastyczna negatywna reklama swoich kompetencji.

Jakmutam
@zed

A można coś więcej się dowiedzieć? Bo to jest bardzo ciekawe.

@zed

Z drugiej strony - wpisanie tej firmy świadczy, że dany kandydat jest w stanie wiele znieść i poświęcić dla dobra pracodawcy :D

zed
@independent

Racja. Można w CV wpisać "niewolnik na pełen etat z nadgodzinami":)

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

independent

Ogólnie - dzieje się dużo :-)

POLTERON FAMILY
@independent

narodziła się się firma siostra Polteron Engineering

Wierzyciel

Cała prawda, fałsz i obłuda. Jeżeli ktoś myśli o współpracy niech rezygnuje i to szybko ponieważ, będą duże problemy. Rozpoczynam batalie o zwrot dłużej nie czekam.

AS

Emerytury coraz bliżej, czekajcie spokojnie dalej. Tymczasem komornik wyegzekwował dla mnie ostatnie raty z tyt. sądowej „Ugody” w której strona pozwana „Polteron” w osobie prezesa przyznała się do postawionych jej zarzutów w zamian za darowanie ok. 90% odsetek z 4 lat procesowania. Pełny zwrot zaskarżonych kwot z pozostałymi odsetkami, poniesione koszty procesów, dwóch adwokatów, egzekucji komorniczych, utrata rozgrywających z nazwiskami, wiedzą i doświadczeniem, oczekiwanie z „będącymi w rozkroku” na ostatnie spłaty lub na kolejny „cud” - oto bilans chciwości, ignorancji i zawziętości marginalizowanego w ŚRODOWISKU lecz z niebywale wybujałym EGO artysty biznesu wraz z niezłomną drużyną wsparcia. A to tylko jeden epizod z wielu. Mam nadzieję, że moje uwagi i bieżące relacje „z życia” będą pomocne potencjalnym aplikantom w podjęciu jedynie słusznych decyzji, a „pozostającym w rozkroku” dodadzą odwagi, gdyż swoją biernością legitymizują przekonanie wyrachowanego na swój sposób pryncypała o słuszności i skuteczności przyjętej przez siebie filozofii i strategii tzw. prowadzenia tzw. firmy. Przerabiacie to właśnie na swoim grzbiecie tracąc bezpowrotnie i bezowocnie dany wam czas. Ani zarobków, ani zawodowych szlifów. Co więc was tam jeszcze trzyma? Zerkajcie czasami na KRS Polteronu abyście nie zostali z „rękami w nocniku” jak wasi poprzednicy. Spytajcie Jarka.

asas

Spokojnie czekamy na kolejne relacje:)

AS

Widać, że nikt tu już nawet nie zagląda a więc "kończ Waść, wstydu oszczędź" byłym i pozostającym w rozkroku. Niebawem bilans zamknięcia.

AS

Z odrazą, ale i pewnym rozbawieniem obserwuję wasze kolejne krętackie zabiegi zmierzające do próby dalszego uszczuplenia własnych zobowiązań. Czy normą jest, że wasze rozmemłane plewy przyjmowane są do dalszych rozwleczonych w czasie rozważań, czy może ktoś was wspiera. Ponieważ nie pozwalacie mi o sobie zapomnieć, będę obserwował wasze dalsze dzieje. Z pewnością nie podniesie wam notowań nowa internetowa odsłona starych struktur z artefaktami. Brakuje tam życiodajnych tematów na przyszłość. Z pełnienia funkcji honorowych też się nie wyżyje i nie są one wieczne. Ale może wam już tego nie trzeba, gdyż może cała ta firma to tylko gra pozorów, która w waszym bilansie jest w rubryce po stronie kosztów? A komornik już wie. Gratuluję nowego procesu z K.P.

Kom..nik

Wesołych Świąt

AS

Panie Ciekawski, ostatnio czytałem, że próbują kończyć spalarnię śmieci w Szczecinie. Ponad 2 lata opóźnienia i 41 milionów złotych drożej. Macie w tym swój udział a Pan ma odpowiedź. Moim zdaniem temat ten powinno zbadać CBA.

@AS

Bez "bicia piany" Panie Ciekawski.

AS

Informuję Polteron, że odbieram e-maile wyłącznie wysłane na mój adres. Jeśli chcecie się uwolnić od komornika, spłaćcie wcześniej pozostałe 3 raty. 6 lat procesowania z wami nauczyły mnie, że w żadnym wypadku nie wolno wam ufać, tym bardziej że zachowania wasze są niebywale aroganckie. Może komornik nauczy was nieco pokory dla prawa.

AS

Zalegacie mi jeszcze 4 raty. Jeśli je dostanę wcześniej obojętnie czy od was czy od komornika, to zamiast pisać niedorzeczne wezwania będziecie mieli więcej czasu na myślenie o robocie. Bo wszystko wskazuje na to, że zbliżacie się szybko do poziomu roku 2006, od kiedy to zacząłem z wami współpracę i zacząłem windować was z niebytu po upadłości Polteron Engineering. Z poziomu tematów za kilka tysięcy do tematów za wiele milionów. Teraz swoją polityką wracacie na swoje miejsce w szeregu. Szkoda mi tylko ludzi, którzy przy was jeszcze trwają.

AS

Swego czasu powiedział mi, że obciąży adwokata który przegra sprawę. Kolejny raz adwokat pisze nie prawdę. Czy naprawdę chcecie odpowiadać z KK za próbę wyłudzenia ode mnie pieniędzy? O dokonanej wpłacie przez Polteron w dniu 21.12.2017 dawno w tym również pisemnie poinformowałem komornika. Z tego co mi wiadomo komornik wyegzekwował z Polteronu nie zapłaconą ratę za listopad 2017. Tę kwotę mi przekazał.

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje? Czytając komentarze wnioskuję że powinna zostać zamknięta jak najszybciej aby oszczędzić zdrowie pracowników i właścicieli:)

@anonymous

Powiedział mi, że moja przepowiednia o kolejnej upadłości Polteronu się nie spełni. Wg opinii pozostających na warcie pracowników po moim odejściu jest tylko gorzej. Zobaczymy ile ludziom wystarczy cierpliwości a właścicielowi pieniędzy.

@AS

Problemem może być niechęć do zmian. Podejrzewam że niektórzy pracują w tej firmie tak długo że nie biorą pod uwagę możliwości zmiany pracy. Miałem możliwość do współpracy tą firmą i nie mogę jej polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna?

Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna
1.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Stoczniowców 3
    30-709 Kraków