inwestbudowa

Lublin

Opinie o inwestbudowa

sta 2010-01-06 10:27:36
ciekawe czy ogladali ci ludzie ktozy chwala ta firme wczorajesza parnorame lublin jak wypowiadali sie ludzie pracujacy tam jak im płaca nawet inspekcja pracy była i co?????? pracujcie dalej[usunięte przez admina]to za darmo mozecie tam pracowac.macie pola lasy swinie to macie z czego zyc a pracowac mozecie za darmo szczescia zycze
pracujący na lsm 2010-01-07 20:48:11
[usunięte przez moderatora] teraz zasilisz urzad pracy i bedziesz chodził i żebrał o piwo.
a było zobaczyc kto tam sie wypowiadał- dwa dziadki co sie nie nadaja do pracy a kasy chcą. Głupoty gadać można a redaktorek podchwyci bo mu niezle za to zapłacą. poszaleliśta , narazie jest kasa i może niedługo zmadrzejeta
olek 2010-01-09 08:45:56
a ty jestes taki kulturalny i ok? wyzywasz od chamów [usunięte przez moderatora] Nie robisz to twoja broszka i co cie więcej obchodzi. Idz teraz i postój 3 dni aby sie zapisac w pośredniaku może ci za pół roku coś kapną. Chamy to te cwaniaki. Myślą, że cały swiat ich
max 2010-01-09 11:06:35
panowie jakby nie było to jest to najgorsza firma na lubelskim rynku i sami przyznajcie że budowa na lsm na pewno nie przez nich zostanie ukończona. niech aby zrobi się cieplej to zostaną sami zaufani luszie firmy. wiadomo którzy. i może jak po [usunięte przez moderatora] dostaną to się nauczą. teraz poobcinali stawki bo przerobu niema, a jak ma być????? jak by płacili regularnie to już byli by na ukończeniu B bo ludzie chcą robić ale coś muszą za to mieć. pozdro
robol 2010-01-09 20:13:45
[usunięte przez moderatora] Stary kłamał w telewizji nawet bał się wypowiedzieć jak cywilizowany człowiek. A ludzi traktuje jak widać na budowie lsm. Brak ubrań dziurawe buty ludzie wyglądają tam jak dziady no i nie płaci. No ale to są kapitalisci rodem z Ziemi obiecanej [usunięte przez moderatora]
rych 2010-01-11 18:06:34
JAKA PLACA TAKA PRACA
pracownik 2010-01-12 21:39:24
Dzisiaj miała być wypłata ale oczywiście nie było i to chyba nic nowego bo co tam dwa-trzy miesiące w tą czy w tą dlatego rzuciliśmy dziś tą robotę bo co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojecie i tylko się dziwimy że Inspekcja Pracy i Sąd Pracy za to się nie bierze ale jutro wysyłam list do Warszawskiego Sądu Pracy o naruszenie praw i bezradność Lubelskich władz [usunięte przez moderatora] jeśli to nie pomoże to dzwonie do każdej telewizji między innymi tv (uwaga) polsat (interwencja) tv 2 (ekspre reporterów) itd. itp to raczej ich zaciekawi będą mieć przynajmniej reportaż o prawdzie na lubelskiej budowie a tym bardziej że oni nie popuszczają i zobaczy cała polska co to za dziady z tej firmy.
2010-01-13 18:32:52
jeśli komuś się nie podoba to zawsze może się zwolnić ja nie narzekam. Sałate zawsze dostawałem i nigdy mi nic nie brakowało. Jeśli ktoś sądzi że jest inaczej to są inne firmy
OSZUKANY 2010-01-13 19:50:28
TO NAJPIERW NIECH ZAPŁACĄ TO CO WISZĄ I Z MIŁĄ CHĘCIĄ ODEJDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lecho 2010-01-13 21:54:11
co ty [usunięte przez moderatora] kolego o jakichs telewizjach sądach czy innych waznych miejscach. Myslisz , że jesteś tak w porzadku? z czym pójdziesz? w Polsce są inne tematy a nie twój jakiś zakichany temacik i myslisz, ze najważniejszy. Daj se siana [usunięte przez moderatora] i ci przejdzie. Każdy kij ma dwa końce a do czego sie przyczepisz? zobacz ilu już było tkich jak ty co szaleli i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przysiedli? Nie dostałeś kasy? inne firmy padają albo po 3-4 miesiace nie płacą albo wogóle. ja tu napisałem wcześniej bo znam życie. Najpierw sie dowiedz z czego to się bierze. Ciebie [usunięte przez moderatora] nie obchodzi, że inni chcą pracować i jakoś to przetrwać. Jak ci sie nie podoba to [usunięte przez moderatora] sadz ogórki albo idź kraść, rób rozboje i ci dadza za darmo na Południowej wyro i troche szamany i nie bedziesz musiał pracować [usunięte przez moderatora]
andrzej 2010-01-13 22:08:27
[usunięte przez moderatora] zastanów sie co piszesz i czego w zyciu chcesz. Za takie coś możesz za darmo pracować z 5 lat. Twój komputer można łatwo namierzyć. Troche rozumu i rozsądku przyda ci sie bo nawet
do żadnej roboty chyba sie nie nadajaesz. Nie dostałeś kasy? interweniuj i sprawdz czy masz prawo i rację tak pisać. Czego na innych budowach ludzie nie narzekają i zdaja sobie sprawę jak jest na rynku budowlanym. Może weż wystartuj w " Jak oni spiewają" albo "gwiazdy tańczą na lodzie" to tam zarobisz- oczywiście kosztem tych co wysyłają smsy
grześ 2010-01-13 22:21:36
macie rację, ZA TAKA WYPOWIEDŹ MOŻE BEKNĄĆ. pOWINNI GO OSKARZYC I NAMIERZYĆ ZARÓWNO FIRMA JAK I INSPEKCJA PRACY MOŻE GO OSKARŻYC. jA NA MIEJSCU FIRMY ZŁOŻYŁBYM POZEW
XXX 2010-01-13 22:27:36
POTWIERDZAM. nA WNIOSEK PROKURATURY KAŻDY KOMPUTER MOZNA NAMIERZYC ALE I MYŚLE ŻE KTOŚ TO ZROBI I FACET SIE [usunięte przez moderatora] . PRZECIEŻ WIEDZA KTO PRACOWAŁ I ZNAJDĄ
były 2010-01-14 14:54:01
[usunięte przez moderatora] i Ci za (klakierzy ) i Ci przeciw (robotnicy ) bo robotnik jest od roboty, a nie od szukania i upominania się o wypłatę jak to klakierzy sugerują, bo wypłata powinna czekać na pracownika, a nie sam ma się upominać, a może jeszcze powinien kogoś w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pocałować zanim dostanie ciężko zapracowane pieniądze.A co do sądu to klakierze nie bój o nic jeśli ktoś to ruszy to łajno to i dowodów ludzie dostarczą na nie jeden wyrok !
Życze rozumu albo wytrwałości.
komatsu 2010-01-14 15:01:31
>bisnesmen inwest< Ciebie to ja nawet rozumie, bo ty to jesteś niezły szejk ! i dlatego jest Ci tak dobrze.
pozdrawiam też anonimowego alkona.
adam 2010-01-14 15:35:37
a to najlepiej nie pracuj to nie będziesz miał problemów mądralo, przecież nikt cie nie zmuszał i nie zmusza. A teraz weż se w zęby kawałek deski
i gryź to może ci przejdzie
on 2010-01-15 14:10:48
najlepiej niech pracują ci co chcą a ci co nie chcą to to niech się zwolnią
anonim 2010-01-15 18:18:50
no to jak sie zwolnią to kto bedzie tyrał na młodego [usunięte przez moderatora]
były 2010-01-16 16:57:26
lepiej gryźć deskę bez roboty będąc wypoczętym niż [usunięte przez moderatora] się jak wól i też gryźć deskę bo pseudo biznes firma Cie [usunięte przez moderatora]
murarztynkarz 2010-02-02 10:32:22
Jestem dobrze zorientowany na rynku Lubelskim i wiem ze lipa jest wszedzie - jesli Inwestdziady padną to wejdzie syndyk i odda co do grosza i odprawy dla wszystkich ktorzy byli ztrudnieni ale jesli sie ktos zwolni to [usunięte przez moderatora] nic nie dostanie Lipa nic nie zrobi i nic nie udowodni . A pozatym to kadra Kierownicza jest tak Cienka że [usunięte przez moderatora] choć sami nie dostają Kasy - kierownika na taczce powinno sie wywieść i to na kapciu . -szkoda tylko majstrów ze za darmo pracują ........
Pracownik2 2010-02-07 17:56:31
[usunięte przez moderatora] Porządny pracownik który chce pracować i pracuje to i na kase czeka bo ZAWSZE wypłacają. Póżno ale zawsze kasa jest. A jak sie nie ma za co wypic i sie chodzi po kątach chowa żeby wypić to [usunięte przez moderatora] do innej firmy i szukac szcześcia bo napewno długo tez nie benda trzymac. Wszyscy co zostali to zostali Ci którzy znaja firme i wiedzą jak jest i pracuja dobrze. A niestety za strajki wyrzucali w pierwszej kolejnosci pijaków i którzy sie [usunięte przez moderatora] Wiec zastanówcie sie troche i szukajcie na piwo na ulicy. Ci co sami odeszli to Ci którzy musieli bo niestety rodzina rachunki czekaja a kiepsko w kieszeni jest z pieniedzy. Zastanówcie sie. Ale Firma leci w [usunięte przez moderatora] zeby nie było. Mogli by płacic na czas i ubrania dać a nie jak dziady chodzimy każdy w swoim. Ale jak głupi [usunięte przez moderatora] rządzi to dobrze nie bedzie.
murarz 2010-02-12 15:13:19
na otwocku wczoraj nam już zapłacili i p. [usunięte przez moderatora] wszystkie zaległości wyrównał. ja osobiście do prezesa nic niemam dla mnie jest w porzątku
zyga 2010-02-13 00:23:57
[usunięte przez moderatora] ja przyjechalem z otwocka siadlem do do komputera i czytam. kara boska cie dopadnie wcześniej czy później za te kłamstwa. Bronisz siie. pisze takie teksty o prezesie i [usunięte przez moderatora] albo on sam albo jego koleżka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłacili. czekaliśmy żadnej informacji.a takie teksty piszą ludzie tego niby prezesa.jawne kłamstwo dzwoniłem do chłopaków z lublina to mówili jak ich ten wspaniały "prezes" zrobił .ale mówili że staną bo w [usunięte przez moderatora] leci ten młody c [usunięte przez moderatora]
aaaaaa 2010-02-16 17:16:15
Ostrzegam tych wszystkich którzy jeszcze nie pracowali w firmie Inwestbudowa Pracuję w biurze firmy i wiem że pieniądze na wypłaty dla pracowników budowy są na koncie , ale przechodzą przez prywatne konto prezesa który nimi dysponuje . Prezes gdy zaspokoi własne i rodziny potrzeby (wygody) pozostałości rozdziela między pracowników którzy i tak z tego się cieszą i [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!
bida 2010-02-16 17:32:12
Firma powinna upaść jak najszybciej a jej władze powinny siedzieć w więzieniu. To są zwykli krętacze z prezesem na czele i tym jego synalkiem. Trzeba tak pracować jak oni płacą. Ten stary prezes to jeszcze uważa się za poważnego człowieka a słoma mu z butów wystaje. Wiosna idzie na szczęście
anonim 2010-02-26 22:15:08
na lsm dzis nowy trochę dal kasy. ale co on może.zabagnione i syf po tamtych szkoda, ze nie przywiezli
tego starego niby prezesa albo tego cwaniaka młodego, jest tu pare taczek to bysmy ich wywiezli na te ich posiadlosci i tam zabetonowali
inwestdziad 2010-02-28 19:25:51
gorzej byc nie moze firma schodzi na psy wyplaty juz ze trzy miechy bedzie jak nie widzialem chodza sluchy ze firma upada ze tonie w dlugach juz nawet telewizja sie nia interesuje daja po 100zl zapomogi ale to na fajki nie starcza nie mowiac juz o misce z jedzeniem
ryba 2010-03-05 21:19:56
zaczeli płacić , [usunięte przez moderatora] juz ma troche lepszy humor i widze, ze mu chyba dali kase. cos sie chyba ruszyło. no wiadomo ze ktos musial [usunięte przez moderatora] w stoł i tych cwaniaków 2 wywalił. ale nie nabierajcie sie na nowa firme , ktora niby tez tam ma robic na nowym budynku bo te babke to ja znam od żyda waisa a już widze łazi, podpuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego bedzie
były 2010-03-13 00:31:53
to co wywalili [usunięte przez moderatora]? a firma prezez nich pada.[usunięte przez moderatora] naobiecywal , a co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robił przez te ostatnie lata. a ta pani jak szłem sie dopytać o rozliczenie kasy to niby wiceprezes to co, co ona robi i robiła , była na budowie? ja jak pracowałem w henpolu to ktoś tam się nami troche interesował. damy o sobie znać. Ludzie zapamientajcie [usunięte przez moderatora] i jakas pani [usunięte przez moderatora] . maja zajazd [usunięte przez moderatora]
edek 2010-03-13 17:34:09
[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] pieniądze z firmy m in. na dom weselny [usunięte przez moderatora] to jeszcze w nagrodę dostał mieszkanie na Tetmajera. [usunięte przez moderatora] do końca [usunięte przez moderatora] do końca. [usunięte przez moderatora]
zzzzz 2010-03-16 17:30:46
mam pytanie do ludzi z budowy na wileńskiej,ktorzy dzis byli w biurze:jakie konkretne informacje uzyskaliście odnośnie dalszej pracy,pieniędzy,tej budowy?
xyxyxyxyx 2010-03-17 18:36:39
do zzzz
Ja byłem dzisiaj , no i przynajmniej ktos ze mna gadał bo informacji fakt że nie ma . Coś próbują łatać i obiecują, że robota będzie i niedługo jakaś kasa
stary 2010-03-23 23:43:06
kurna pracowałem 3 lata, i teraz byłem w biurze a tam sie okazuje, że po cholere sie starałem, rano o 4 zbiorka i wyjazd. czy pan [usunięte przez moderatora] ma sumienie. tyle poniewierki, a on teraz ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkich, wyczyścił się
[usunięte przez moderatora] - tu apel do wszystkich z lubelszczyzny, ni e korzystajcie z lokalu borek- to nASZA krwawica , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] Teraz ich nie ma. Jak dzwonię to nic. A kto ich rozliczy. [usunięte przez moderatora] to szatany a le se [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wychował syna
zenon 2010-03-23 23:48:36
ludzie gadaja ze ma sie wyprowadzic pod warszawe ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezes , na pewno bedzie szczesliwy ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zanim to zrobi to nie wyjdzie z biura
bbbbb 2010-03-24 15:44:04
wiecie wogóle co i jak , raczą coś wypłacić do świąt?
MALARZ 2010-03-24 18:59:13
KOLEDZY TU JUŻ NIC NIE BĘDZIE BYŁEM W PONIEDZIAŁEK W FIRMIE I TO JEST JUŻ KONIEC. A CO DO KASY TO BĘDZIE ALE KIEDY TO TEGO NIKT NIE WIE. KAZALI CZEKAĆ. A KTO CHCE TO NIECH CZEKA ALE CZEŚĆ BĘDZIE ZAKŁADAĆ SPRAWĘ TYM [usunięte przez moderatora] TO MOŻE COŚ SIĘ ODZYSKA!
zib 2010-03-25 14:41:58
tu pracownicy z budowy Wrocław.w jaki sposub mozemy odzyskac chociarz częsc pieniedzy od inwestdziada.
anonim 2010-03-25 14:44:21
[usunięte przez moderatora] znajdziemy cie zaplacisz za to jeszcze sie spotkamy ty [usunięte przez moderatora]
podwykonawca 2010-03-25 20:03:21
Witam. Moim zdaniem, jak napisałem wczoraj, jedyną możliwością jest zawiadomienie organów ściagania o popełnionym przestepstwie. Można dokonac tego w kazdej prokuraturze, lub komisariacie odpowiednim terenowo za miejsce w którym została spisana umowa o pracę. W przypadku siedizby firmy - to tam gdzie ja byłem, komisariat 3 na kunickiego, jeśli jednk umowa buła pisana we Wrocławiu, to tzrba szukać na tamtejszym najblizszym posterunku. Pamiętajcie, że tylko udowodnienie oszustwa i wyłudzenia za strony [usunięte przez moderatora] na waszą szkodę, daje możliwość wnioskowania w sądzie o zadośćuczynienie z jego prywatnego majątku. Nie czekajcie - działajcie. Inwestchujoza wycofała się ze wszystkich budów. Nie ma obecnie żadnego Prezesa. Zarząd ogłasza upadłość.
z nowego światu 2010-03-26 18:52:07
Panie [usunięte przez moderatora] , pan nie jesteś taki święty a krytykować łatwo. Niech pan pisze te instrukcje to bedzie panu łatwiej. Może ktoś je kiedyś wykorzysta przeciw panu
anonim 2010-03-27 10:52:38
z nowego światu - 2010-03-26 18:52:07

pracowałem w tej " firmie" we wrocławiu jesienią ur., ale kiedy poczułem smród to odszedłem, a szkoda, że nie było do tego chętnych bo dzisiaj mieli by w [usunięte przez moderatora] inwestbudowe i całą klike prezesa .SIE MA -[usunięte przez moderatora]
anonim 2010-03-29 20:13:36
Trzeba iść do sadu i podać [usunięte przez moderatora] i mamy wygrane. Sam nikt nic nie zdziała!!!
zrobiony 2010-04-08 20:28:24
[usunięte przez moderatora] dał noge. Chciałem z nim pogadać ale [usunięte przez moderatora]
gdzieś . Zostawił syf i mundry teraz. ale smród go dopadnie wcześniej czy później. Krzytwda ludzka co jej narobił wyjdzie mu bokiem, życze mu i chyba wszyscy wszystkiego najgorszego
anonim 2010-04-13 23:40:36
ja go widziałem na budowie w Otwocku i łaaziłz aparatem fotograficznym.
To budow a tego inwestora mdi . podobno sie tam zatrudnił i znowu kombinuje. Ludzie trzeba sie zebrać i póśc do prokuratora na [usunięte przez moderatora]
WK 2010-04-23 14:38:13
Nie wiecie czy JUZ ZAMKNĘLI [usunięte przez moderatora]? CHOCIAZ OSTATNIO WIDZIAŁEM [usunięte przez moderatora] JAK JECHALI TO NIEBIESKĄ RENÓWKA Z TYM SWOIM [usunięte przez moderatora]. WOŻA CHYBA ZUPKI NA FIRMOWYM AUCIE.
trzeba chyba pomóc prokuratorom
anonim 2010-04-26 18:31:32
slyszalem ze wyplacaja jakas kase czy ktos cos slyszal i potwierdza
lo 2010-06-27 12:46:44
czy ktos wie co sie dzieje z [usunięte przez moderatora] czy wysla nam swiadectwa pracy
były poacownik 2012-05-28 09:17:05
Ja w tej firmie pracowałem 2 lata temu,we Wrocławiu. Niepłacili delegacyjnego,a do dnia dzisiejszegoza urlopy. INWESTBUDOWA=INWESTBIDA
koralina 2015-01-31 23:29:51
wiesz co, co do tego czy istnieje czy nie, to chyba najlepiej sprawdzić jakoś na sobie samym. Może po prostu spróbuj tam zadzwonić i dowiedzieć się, myślę że tak bedzie Ci najprościej, a jak Tylko sie czegoś dowiesz to powiedz, bo myślę że komuś jeszcze ta informacja mogłaby się przydać, weź to proszę pod uwagę
Adam 2016-05-19 09:30:04
Właśnie - może ktoś podpowiedzieć mi, jak wygląda tutaj proces rekrutacji. Może Ty coś wiesz na ten temat @Cezary? Będę wdzięczny za informacje, czy składa się on z jednej rozmowy, czy może to kilka etapów. Lubię wiedzieć na czym stoję, szczególnie, że to stresujące.
Zostaw swoją opinię o inwestbudowa - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inwestbudowa