Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo Astra Logistyka Sp. z o. o.

Opinie o Astra Logistyka Sp. z o. o.

Pracowałeś w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-06 19:16:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxxy - 2014-12-01 13:26:55]:
Topaz kupił całosc nawet z całą flotą
zdjecie uzytkownika
pan topaz - 2015-01-11 22:49:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dobrze ze przynajmniej kupujacym jest ktos kto ma wizje i jakis jasny cel odnosnie przyszlosci, wie co chce w zyciu robic!
zdjecie uzytkownika
biedny kazio - 2015-03-09 19:24:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i pozamiatane!
wszystko wyhandlowane tak jak pisaliscie, tylko jest maly problem bo nas zwalniac nie chca zmuszajac do odejsc na wlasna prosbe a i w topazie zrobili zakaz zeby nikogo z astry nie przyjeli:( tak w formie podziekowania za prace! moze ktos zorientowany na forum i pomoze nam przebrnac przez to wszystko??
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-03-18 16:24:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam,chciał bym zatrudnić się do Astry,polecacie?Prosze o jakas odpowiedz.Z góry dzieki
zdjecie uzytkownika
wiedzący - 2015-03-18 20:20:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No i wreszcie zrobili porządek...
zdjecie uzytkownika
koles - 2015-03-22 10:54:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
są przyjecia do Astry do Opola?
zdjecie uzytkownika
byly - 2015-03-23 21:28:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to rozwineli skrzydla........buaha!
zdjecie uzytkownika
.......... - 2015-04-21 21:12:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a sokolow co tam bedzie?? tez topaz?
zdjecie uzytkownika
Odp.... - 2015-04-22 07:40:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co w siedlcach, przenosza firme
zdjecie uzytkownika
odp - 2015-04-23 19:35:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mowia ludzie ze nie topaz tylko od wrzesnia jakis oddzial duzej sieci tam bedzie ale wlasnosc prywatna maja prawo zrobic co chca ze swoim majatkiem, oby sie tylko z ludzmi w porzadku rozstali to bedzie ok!
zdjecie uzytkownika
dyl - 2015-06-08 20:50:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzis zwolnili 20 z astry w sokolowie podlaskim z metkowania prodokci magazynierow
zdjecie uzytkownika
xyzzzzzz - 2015-06-09 22:41:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a to dopiero poczatek
co tam sie dzieje........
no spelniaja sie marzenia, nie bedzie ludzi i klopotow, nareszcie wszedzie ulubiony porzadek! to na czym znamy sie najlepiej...
zdjecie uzytkownika
Odonel - 2015-06-19 23:56:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W Astrze chyba już jakiś czas nie było nowych zatrudnień i rekrutacji, przynajmniej ja już trochę śledzę internety i niestety nie mogę nigdzie ich znaleźć, nie wiem czy to jest dlatego, że źle szukam, no ale słyszałem właśnie że ludzie z firmy Astra dosyć często się nie zwalniają z pracy, więc pewnie dlatego.
zdjecie uzytkownika
wwwwwwwww - 2015-06-21 11:17:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jakim to trzeba byc deklem aby takie teksty pisac???
z ponad 100 osob zatrudnionych w startym opolu zostalo moze 30 z sokolowie a ten pisze jak tam musi byc dobrze ze sie nie zwalniaja...
dalej marketing prowadzimy?
zdjecie uzytkownika
asterkowicz - 2015-06-21 21:47:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak dzieki takim zabiegom jest nas astrowiczow juz w topazie 14 w magazynie i od nastepnego poniedzialku jeszcze dochodzi 3 nie liczac dziewczyn w biurze.....
nie ma tego zlego, co na dobre nie wyjdzie, jedni sie zwijaja drudzy rozwijaja......
zdjecie uzytkownika
Emu - 2015-06-24 19:48:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest ogłoszenie na OLIXie do opola starego na magazyn, i jest to oferta topazowska. Więc napewno potrzebują ludzi. Zobaczycie jak się pracuje pod rządami topazu,będziecie z żalem wspominać poprzedniego właściciela.
zdjecie uzytkownika
1358 - 2015-06-25 20:44:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ej Dyzma inteligentni ludzie o konkurencji albo nie mowia wcale albo tylko dobrze! nie slyszales tego???
zdjecie uzytkownika
byly z astry - 2015-06-25 20:50:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak,tak oczywiscie prezesie bedziemy z zalem cie wspominac i lac lzy krokodyle zwlasza za te obietnice liczne, za aneksy z podwyzka, za dodatkowo dobrze platne niedziele, za premie ktorych nie ma, za obiecane dojazdy, za gwarantowany rozwoj i pelne rece roboty i sto roznych rzeczy ktorych nie sposob zliczyc
zdjecie uzytkownika
byla - 2015-06-25 20:53:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i za to dzisiejsze zwolnienie 50% kadry w biurze a i dziekujemy wam za wieczorne i poranne udoje - to dla zorientowanych w temacie!!!
zdjecie uzytkownika
Emu - 2015-06-30 10:47:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie gadać tylko brać się do roboty leniuchy!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
adolf - 2015-07-01 22:59:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
adolf - 2015-07-01 23:01:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ty cwaniak te leniuchy jak ich nazywasz w miesiacy tyraja po 280 godzin..... czaicie temat...
zdjecie uzytkownika
skorpion - 2015-07-18 18:43:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Astra to dobra firma pracowałem tam parę lat tylko ludzi za ciemnote mają a sami niepotrafią czytnikòw obsługiwać prezes obieca wam wszystko jak jest pełno roboty a potem srały migdały
zdjecie uzytkownika
koder - 2015-07-22 22:22:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [adolf - 2015-07-01 23:01:30]:
czyli dają tyle nadgodzin> Jak to się przaklada na zarobki skoro tye sie pracuje to pewnie dość dużo się zarabia>? Dajcie mi znać jak to jest z tymi nadgoszinami i czy można ich nie robić? Czy można po prostu wypracowywać standarowe godiny pracy ludzkie tak jak się według kodeksu pracy pracuje :) Chciałem tam aplikować
zdjecie uzytkownika
fdv vvfd - 2015-07-24 20:01:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
gdzie wam tyle obiecuja co tam....dawali kase aby przychyodzic w sobote i niedzile a na koniec miesiaca potracili to z wyplaty.....
a ten co tak chce silnie aplikowac do astry to cos mi sie wydaje ze juz niedlugo bedzie musial jednak gdzies aplikowac i oby do takiego samego dobrego jak on sam!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Astra Logistyka Sp. z o. o.?
Zadaj pytanie
alert