Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Interesujący profil? Udostępnij!

Profil firmy: Astra Logistyka Sp. z o. o.

Oceniono 536 razy
Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach na swój adres e-mail.
Otrzymuj powiadomienia
Obserwuje: 52 osoby
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2012-01-27 18:32:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no własnie nie wiem dlaczego szkalujo astre... normalna robota jak wszędzie, w innych firmach wypłatę co 2 co 3 miesiące się dostaje, a w asterce potwierdzam co miesiąc wypłata.
zdjecie uzytkownika
magazynier - 2012-02-03 23:54:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W astrze daja rade tylko trwardzi lub pracowici ludzie. wszelkie lenistwo znika stamtąd po 1-2 tygodniach bo nie dają rady. Robota w astrze jest spoko, bo tak jak na magazynie tu czy tam jedna robota. Robiłem w innych firmach i było o wiele gorzej. W Astrze szanują ludzi ... a że komuś się porządek nie podoba... to już jego problem. nikt nikogo w astrze na siłę nie trzyma. Szacunek dla Zarządu, dzięki nim mamy robotę w czasach kryzysu.
zdjecie uzytkownika
kierowca 321 - 2012-02-18 14:16:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
chciałbym tylko napisać że firma jest okay. Szefostwo super ludzie zawsze pomogą doradzą. Jak dla mnie najlepsza firma w której dotychczas pracowałem. Trzeba być kulturalnym i umieć prosić o swoje - wtedy jest dobrze. Ci co zle piszą o firmie - dlaczego tam jeszcze pracujecie. Pozdrawiam wszystkich kolegów.
zdjecie uzytkownika
ważne - 2012-03-03 20:19:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z powyzszych opisów jednoznacznie wynika iż firma jest okay. Są pozytywy i negatywy - no ale nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi, a więc Astra sie świetnie rozwija - sami o tym piszecie w popszednich zakładkach. Pracowałem w kilku dużych korporacjach i jak ktoś nie wie to powiem jedno - astra ma zacięcie do tego by dążych żeby być dużą - bo korporacją to juz jest - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. "Lustereczko" dla wszystkich astrowiczów.
zdjecie uzytkownika
najważniejsze - 2012-03-05 19:36:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma super - polecam wszystkim... nie wierzcie szkalującym tę firmę, ci co źle mówią o firmie mają w tym swój interes - pomyślcie dlaczego ktoś kto pracuje w tej firmie zniechęca innych - którzy mogliby być dla niego konkurencją - do pracy w asterce. wlaczcie o pracę w tej firmie, dobrze płatna, i jak się spiszecie praca na stałe.
zdjecie uzytkownika
a co to - 2012-03-07 17:47:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tu widze powyżej wpisy same super hyba pujde tam do pracy
zdjecie uzytkownika
do wszystkich - 2012-03-13 17:01:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
omijajcie tą firmę ... wszstko inne bez komentarza...
zdjecie uzytkownika
move - 2012-03-31 15:17:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jestem zadowolony z pracy w tej firmie ... choć już nie pracuje w Astrze to doświadczenie procentuje ... polecam wszystkim kierowcom C + CE ...
zdjecie uzytkownika
malgosia - 2012-07-14 16:27:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czy to prawda że astra masowo zwalnia ludzi...? bo moja kolezanka mówi że ją zwolnili.
zdjecie uzytkownika
przyszły kierowca - 2012-07-17 18:56:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie czy warto iść do pracy do Astry?
zdjecie uzytkownika
malwanka - 2012-10-13 20:40:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam mozliwosc dostać sie do astry do biura do logistyki
napiszcie cos wiecej jacy tam ludzie pracuja jaka atmosfera itp
na rozmowę mam przyjść do( usunięte przez administratora ) zna ktos ? jaki jest chce dobrze wypaść
zdjecie uzytkownika
aerox - 2012-10-29 22:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co taka cisza, czyżby premie dali?
zdjecie uzytkownika
pracownik123 - 2012-11-01 20:32:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
ludzi o astrze już nic nie piszą bo "szkoda słów"
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2012-11-21 15:02:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie czy warto pracować w astrze bo chcę się zatudnić
zdjecie uzytkownika
? - 2012-11-22 08:26:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracować zawsze warto ale nie w astrze
zdjecie uzytkownika
szofer - 2012-12-24 12:33:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
koledzy z sokołowa od kiedy u nas zaczynacie...?
zdjecie uzytkownika
driver soko - 2013-06-26 10:26:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a kolego ja moge nawet od przyszlego tygodnia jak mnie przyuczysz chetnie polatam w tej firmie sprobowac wszystkiego trzeba to kiedy mnie wprowadzisz DrivSok
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-12 11:39:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jakie są warunki pracy w Astrze Logistyka sp.zo.o. z biurze?Czy warto aplikować?Ile można zarobić przez mieisąc?Pozdr
zdjecie uzytkownika
wckol - 2013-08-21 15:37:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Byle nie z (usunięte przez administratora) z dołu
zdjecie uzytkownika
Mierk - 2013-08-21 21:59:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jakie wynagrodzenie jest dla nowych pracowników? czy umowa gwarantuje ubezpieczenie i jakiś socjal??
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-08-27 16:47:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
zalezy w czym pracujesz, w astrze jest kilka dzialów, ale wszyscy maja pełny zus od pensji, wiec socjal pelny jeżeli o to chodzi.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-28 10:22:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie jeszcze, ze jest jakies dofinansowanie do zajec sportowych to skladam papiery, jak daja multisporta to porzadna firm:)
zdjecie uzytkownika
prac. - 2013-09-01 09:17:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na takie rzeczy nie masz co liczyc.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-21 20:09:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jak moje dziecko chodzi do żłobka, własnie po to, żebym mógł pracować:) to czy mogę się starać o dofinansowanie żłobka?
zdjecie uzytkownika
Antek - 2014-02-27 19:21:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Starac zawsze się można, jak Astra Logistyka ma fundusz socjalny na takie sprawy, to może się uda, próbuj.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.

Twoj email:
Wiadomość: