Opinie o Astra Logistyka Sp. z o. o. w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astra Logistyka Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Astra Logistyka Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra Logistyka Sp. z o. o. w Sokołów Podlaski

pracownik123

ludzi o astrze już nic nie piszą bo "szkoda słów"

aerox

Co taka cisza, czyżby premie dali?

malwanka

mam mozliwosc dostać sie do astry do biura do logistyki napiszcie cos wiecej jacy tam ludzie pracuja jaka atmosfera itp na rozmowę mam przyjść do(usunięte przez administratora) zna ktos ? jaki jest chce dobrze wypaść

przyszły kierowca

mam pytanie czy warto iść do pracy do Astry?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca C+E KRAJ
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
move

jestem zadowolony z pracy w tej firmie ... choć już nie pracuje w Astrze to doświadczenie procentuje ... polecam wszystkim kierowcom C + CE ...

do wszystkich

omijajcie tą firmę ... wszstko inne bez komentarza...

a co to

ja tu widze powyżej wpisy same super hyba pujde tam do pracy

najważniejsze

firma super - polecam wszystkim... nie wierzcie szkalującym tę firmę, ci co źle mówią o firmie mają w tym swój interes - pomyślcie dlaczego ktoś kto pracuje w tej firmie zniechęca innych - którzy mogliby być dla niego konkurencją - do pracy w asterce. wlaczcie o pracę w tej firmie, dobrze płatna, i jak się spiszecie praca na stałe.

ważne

Z powyzszych opisów jednoznacznie wynika iż firma jest okay. Są pozytywy i negatywy - no ale nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi, a więc Astra sie świetnie rozwija - sami o tym piszecie w popszednich zakładkach. Pracowałem w kilku dużych korporacjach i jak ktoś nie wie to powiem jedno - astra ma zacięcie do tego by dążych żeby być dużą - bo korporacją to juz jest - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. "Lustereczko" dla wszystkich astrowiczów.

kierowca 321

chciałbym tylko napisać że firma jest okay. Szefostwo super ludzie zawsze pomogą doradzą. Jak dla mnie najlepsza firma w której dotychczas pracowałem. Trzeba być kulturalnym i umieć prosić o swoje - wtedy jest dobrze. Ci co zle piszą o firmie - dlaczego tam jeszcze pracujecie. Pozdrawiam wszystkich kolegów.

magazynier

ja sobie chwalę Astrę. pensja na czas na koncie co miesiąc. nadgodziny i nocne elegancko placone. jak się przyłożysz i robisz dokładnie to (usunięte przez administratora) co miesiąc niewyjęte... pozdrawiam tym którym w astrze się nie udało czyli (usunięte przez administratora)

anonim byly kierowca

widze, ze w koncu ktoś normalny się odezwał. Mimo ze nie pracuje już w tej firmie, nie będe oczerniał jak reszta zazdrosnych ludzi. wiadomo jak wszedzie nie jest idealnie. Ale trzeba przyznać, że zawsze pieniądze były na koncie, a nie jak w innych firmach, że trzeba upominać się po swoje. A do osob piszacych przede mna to apeluje niech zaczna od siebie,bo pisanie o tym kto jak i ile kradnie to tylko wystawia opinie o samym sobie. Wstyd.

potwierdzam

byłem tam kierowcą, odszedłem teraz zaluję i chętnie bym do tej firmy wrocil..

były menedżer

Astra logistyka to porządna firm, która mimo przeciwności trudnego rynku daje ludziom robotę jak tak narzekacie to idzcie sobie szukac roboty gdzie indziej... dlaczego sobie niezrobicie dobrze i nie odpoczniecie od tej złej jak mówicie firmy. Firma jest ok, a Zarządowi należy się szacunek a ciężką pracę i wytrawłość.

Hej co tu taka cisza? Czyżby przyznono premie przedświąteczne zamiast obciążeń?

a jak tam sie pracuje w biurze, mam zamiar zlozyc papiery

czy naprawde jest tak zle w tej firmie?? warto zlozyc tam aplikacje czy racje sobie darowac?? (jako magazynier)

świeżak

może coś o pracy kierowcy. Mam złożone dokumenty. mają dzwonić.

Zostaw merytoryczną opinię o Astra Logistyka Sp. z o. o. - Sokołów Podlaski

Astra Logistyka Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 581 ocen.

Astra Logistyka Sp. z o. o.