Opinie o CWS-BOCO w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CWS-BOCO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-BOCO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-BOCO w Dąbrowa Górnicza

Dami

Pracowałem jako kierowca masakra nikt za nic nie odpowiada wszystko co źle to kierowcy

Były
@Dami

Zgadza się nikt za nic nie odpowiada. A jak czegoś brakuje to wina Kierowcy bo wszyscy są cacy a Kierowca be bo pracownik firmy zewnętrznyej. I jego można karać. Nie dość że płacą fszawe pieniądze to jeszcze Cię karają.

Kjhgfd

Czy to prawda ,że na jednej ze zmian jest mobingowana pewna dziewczyna????Może wreszcie wyleci ta osoba przez którą tyle osób już odeszlo z pracy?

Dzięki Bogu byla pracownica
@Kjhgfd

Czy to czasem nie Herod p.Aneta, gdybym miała napisać prawdę to chyba by mnie aresztowali..tak w ogóle widzę że nic się nie zmieniło.Tam jak w przedszkolu było.Pani Aneta ploty i podjudzanie, (usunięte przez administratora), epitety które się nasuwają, domyślcie się...Zawiść, nienawiść, tylko kilka elementów jest stałych.Spokojny, pracowity nie ma tam racji bytu, tylko (usunięte przez administratora) ordynus, donosiciel oczywiście.

Dami

Były Nowy wpis
@Dami

Kjhgfd

Ktoś
@Kjhgfd

Nie wyleci bo ja broni przełożona a ona nie lepsza, trzeba się za nią wreszcie wziąść, myśli że jak tapety nalozy to będzie wyglądać na bardziej miłą (wredne było, jest i będzie nawet tapeta nie pomoże)

Dzięki Bogu byla pracownica Nowy wpis
@Kjhgfd

Czy rozmowa kwalifikacyjna do CWS-BOCO odbywa się w siedzibie firmy?

..... Nowy wpis

Czy to prawda ,że na jednej zmianie,niektorzy pracownicy nie mają wpisywanych urlopów?Czy to prawda że biorą wolne ,a mają w kompie wpisywaną obecność?

Firma CWS-BOCO poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jaka jest kultura pracy w CWS-BOCO?

Stenia

Bardzo wysoka :) :) :)

Rysia

A to prawda ze w Dg najlepsi pracownicy, najbardziej lubiani dostaja kwiaty z Poczty kwiatowej????

Bror
@Rysia

Nie prawda. Ona sama kupuje kwiaty i sobie przysyła. Lubi jak mówi się o Niej. Nie ważne co ale jest w centrum uwagi

@Bror

"Polak Polakowi standardowo życzliwy.... (usunięte przez administratora)?Czy po prostu jadowity charakter nie pozwala inaczej???A może swoje życie ma się nudne?

@Rysia

Taaaaak .Dodatkowo 5tysiecy w kopertę i wycieczkę na Majorke:):):)

Bror
@.....

Och ile szału i namiętności... wrrrrr

Ktoś
@Bror

Zazdrość ci? to tesz sobie kup a nie rób zamieszania

Stenia
@Ktoś

Wątpię by to była zazdrość raczej jak większość ludzi uważa że to żenujące ....ani stylu ani uroku ani klimatu w sobie ma ... I dajcie spokój niech żyje w swoim świecie najwidoczniej tak jest jej lepiej!!! I do tego kwiatki zostawić w by mąż nie był zazdrosny noooo ludzie ......to powinno być dla pełnoletnich i praca i forum!

Kjhds
@Stenia

Może ta większość co niby tak myśli ,przedstawi się tutaj z nazwiska???Nie siej fermentu

Flaming

Uwaga na nowego kierownika, kawał nie powiem czego a fałszywy jak tombak

Sowa
@Flaming

Flaming ....leć w cieple kraje.... bajki to dzieciom na dobranoc

Bo
@Flaming

Flaming wracaj, miałeś rację coraz gorzej, pracy nie polecam, (usunięte przez administratora) i szpiegostwo nawet pracuje po 16 godz bo do domu po co uch! Polatać po hali że niby po cukierka albo poszpiegować po pokojach za oknami żeby tylko coś donieść. Nie masz prawa o cokolwiek się upomnieć bo jesteś niewygodny i poszukają pretekstu do zwolnienia. A brygadzista na zmianie nic nie może, nie załatwi nie pomoże nie wytłumaczy tylko kawka popycha kawkę.

Mnm
@Bo

Nie polecasz bo co? Bo sama źle robisz i innych oczerniasz. Spojrz na siebie. To jest strona o Pracodawcy a nie Pudelek czy inny Pomponik... do pracy ...

Ghost

Szybkie przemyślenia. Na 3 zmiany wypadają soboty więc co dopiero jak będą 2 zmiany. Zero życia prywatnego. Do tego do odbioru i proś się o odebranie to dostaniesz w środku tygodnia. Cieszycie się na każdą sobotę w pracy za (usunięte przez administratora) Do tego Aneta kierownikiem? Trzeba szukać normalnej pracy. Nie pozdrawiam

@Ghost

A szukaj sobie nowej pracy, a nie buntuj innych. Widac ze praca na noc nie służy. Zamiast zajac sie pracą to sie wymysla głupoty....

@Ghost

Popieram. Porobili 2 zmiany i chcą się teraz "spryndać". Nakazują pracę w sobotę, bo takie tyły i myślą,że załoga z pocałowaniem ręki przyjdzie za psie pieniądze, myślą że zastraszaniem nas do czegoś dojdą, chyba tylko do tego, że w którymś momencie ten pier_dolnik zanką.

BO
@Ghost

Piszesz człowieku bzdury żeby tylko zaistnieć.

Wiewiorka

Znam p.Anete i kobieta bez serca i skrupułow.Napewno cieszy sie ze stanowisko moze po A.P objąc.Wspolczuje DG za takiego kierownika!!!!

Bylam
@Wiewiorka

Pracowałam, byłam, widziałam.Prawda to wszystko. Żałuję,że nie zglosilam do PIP.

Czy w CWS-BOCO zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak.Zaszly zmiany,i to dobre.Dobrze się tu pracuje,także odwal się i nie podpuszczaj

Taas no bardzo dobrze...

Yy

Przez przypadek to się nie wchodzi na takie strony

Antonowy

Bardzo dziwna firma co chwilę dzwonią do człowieka zawracają (usunięte przez administratora) następnie zapraszają na rozmowę i po rozmowie widać już całkowitą olewkę na kandydata ( nawet później nie ma żadnego podziękowania).

Psss

Jeśli chodzilo o to zeby pralnie w DG zniszczyć, to sie udało. Po rozdzieleniu zmiany A zaczną sie zwolnienia i l4. Także szczał w kolano. Wystarczy ze dwie osoby sie zwolnią, to pociągną reszte... Pracy w okolicy na produkcji wiecej, za większe pieniądze. Do tego nowe zaklady powstają na Tucznawie. Gratuluje nieprzemyślanych decyzji

aaaa
@Psss

tak! ten duet z łodzi niszczy wszystko. Na kierownika wybrali wścibską ale nie robotną. Dobra zmiana każe nam wysyłąć bez napraw, zaraz klienci uciekną. Szkoda Pana Stanisława!

Taaa
@Psss

To idz do pracy gdzies indziej. Po co tu nadal siedzisz jak jest tak źle? Piszac takie rzeczy leczysz jakies kompleksy czy o co chodzi? Niektorzy swoje zycia nie maja chyba. Idz do nowej pracy i nie zatruwaj pozostałym!

Firma dużo robi dla nas gdy jest gorąco wydłużanie są przerwy i to wliczane do godzin pracy, elektrolity dla każdego, woda, praca bez czepków. Jest wiele firm, które tego nie zapewniają.

Fifa

I z czego tu się cieszyć, ze masz 5 min więcej przerwy, elektrolity cały czas są wyciągnięcie ręki.A czepki powinny byc zniesione zupełnie. Nisko mierzysz pracownico....

Buuuu
@Fifa

FIFA zmień praca jak Ci nie odpowiada. Znajdź sobie hobby zamiast pisać głupoty

Wr
@Fifa

Pracy duzo dookola wiec mozesz zmienić a nie dogadywać i buntować reszte. Żal. Tylko narzekać niektorzy potrafią.

BZZZZZ

Co to za szopka dzisiaj była z tą Kontrolą Jakości? Po co te maski miały?????Co to znowu za cyrk? A może coś mają za to? Może będziemy do czegoś przymuszani?(usunięte przez administratora)

Kierownik
@BZZZZZ

Łatwo jest kogoś oczerniać na forum i się nie podpisać… skoro masz pytania skontaktuj się z Kierownikiem KJ i zapytaj go.

BZZZZZ
@Kierownik

Nie ma Pani serca zmuszając ludzi do chodzenia w maskach w takiej temperaturze. To w ogóle sensu nie ma żadnego. Nikt Pani w niczym nie słucha, więc może czas odpuścić ????Chodzenie w czepkach, chodzenie w maskach,zakaz picia swojego napoju w upały, zakaz biżuterii ,zakaz malowania paznokci-tipsy,nakazy ,zakazy ,a czy wie Pani przy jakiej temperaturze pracownik może odmówić pracy?

Zdrowy pracownik
@BZZZZZ

BZZZZ Czas poszukać sobie pracy bo nie doceniasz ludzi i swojej pracy. Nie potrafisz się podpisać pod tym co piszesz.. Z tego co widzę to KJ jest zadowolona ze swojego kierownika i w przeciwieństwie do ciebie bo Ty nie potrawisz się dogadać z nikim za głośno myślisz. Wiem kim jesteś. Następny wpis mój. To twoje imię i nazwisko zobaczymy czy będzie Ci tak wesoło.

Obserwator
@BZZZZZ

Czyżby Twój przełożony nie miał odwagi powiedzieć o tych zasadach tylko zrzucał na Jakość i ich kierownika? Mnie zależy na zdrowiu moim i koleżanek z którymi pracuje i ciszę się ze takie zasady są w firmie dla wszystkich.

Bum bum

Czy szykują sie wreszcie jakieś zmiany w DG??? Od kąd jest A.B u Nas, to wreszcie widać "porządki". Ten Duet z A jest Ok????

@Bum bum

Prawda!Wreszcie jest ktoś w DG kto wszystko wie i o wszystko możemy zapytać i z uśmiechem na ustach. Czy to juz tak na stałe bedzie z nami. pani A.B.?

Efgh

Ciekawe jak długo ten uśmiech Wam zostanie drogie Panie...

obserwator
@Bum bum

no widać że ktoś chce zrobić karierę!! Takiego kierownika jak pani Agata trudno bedzie znależć!! niestety to już jest firma w ktorej ludzie, pracownicy się nie liczą!. Pani Agato, cały zespół, całym sercem jest z Panią - te wpisy jak ponizej to nie my, Może nasze kadry teraz tak wprowadzają nowe osoby? Smutne to, bardzo smutne!

@obserwator

Ktory ten zespół?????

Cykl cyk
@Bum bum

Podobają się zmiany? Porządki? Co tak cicho???

Acb
@obserwator

Jaki kierownik ?? Że jednych faworyzuje a drugim uprzykrza pracę?

Ha!
@Cykl cyk

A podobają coraz. bardziej !

Jak jest z pakietem medycznym w CWS-BOCO? Można dołączyć rodzinę?

Można, korzystam z tego i jestem bardzo zadowolona

Pracowałam tam ..

Pani Aneta ..nieraz dziwię się,że tańcu ludzie kimś rzadzsOsoba kierująca powinna być sprawiedliwa????uczciwa . A jest to krętacz,len, plotkara,mimo że (usunięte przez administratora) okrutnie to nagadała głupot i mnie zwolnili.PAMIETAM TEN DZIEN...PRZYLAZLA 1 RAZ ZRESZTS, ZE NIBY MI POMAGA. KUWA...NIE ZNALALAM LUDZI...OKAZSLO SIE ZE BYLI Z LODZI NO I ONA ZROBILA TAK..ZE NIBY MI TRZS POMAGAC.PRAWDA TAKA ZE ZOBACZYLA WE MNIE ..NO PIWIEDZMY NIE BARANA. TYLKO BARANY,PATOLE TAM MAJA PRAWO BYTU.Zwolni też bardzo pracowita Panią Renatę, oj byłam w szoku. Że takie popierdziuchy obłędne jak Pani A. Asus władzy hehe. Patolki góra Pozdrawiam wredną panią Antenę...

Jjjj
@Pracowałam tam ..

Proszę się nauczyć pisać, a potem wypowiadać

Mmm

Pani Agnieszko, a bedom lody??? Na hali tak gorąco..... Elektrolity nie dają rady..... Pot po du... sie leje.

Wrrr

Ludziska weśta się do pracy. Nie mąć wody jedna z drugą. Nie oczerniajcie i głupot nie piszcie. Wstyd żeby we własne gniazdo(usunięte przez administratora)Wstyd co piszecie. Wstyd i kłamstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-BOCO - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w CWS-BOCO?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-BOCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-BOCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CWS-BOCO