Stelweld Sp. Z o.o.

Opinie o Stelweld Sp. Z o.o.

@Mimo

Zarobki w firmie są uzależnione od posiadanych certyfikatów i doświadczenia zawodowego danego kandydata, jego wiedzy i umiejętności. Kandydat jest kwalifikowany na daną ścieżkę rozwoju. W przypadku spawacza może to być: mł. spawacz, spawacz, starszy spawacz lub spawacz expert. Umiejętności są powiązane z widełkami wynagrodzeń. Zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko spawacza. pozdrawiamy Dział ZZL

Od niedawna pracuję w Stelweld, ale już dziś śmiało mogę powiedzieć, że firma daje na prawdę duże możliwości rozwoju a co za tym idzie podniesienie własnych kwalifikacji. Od samego początku spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem w zespole a koledzy i koleżanki, z którymi współpracuję służą wiedzą i doświadczeniem :).

Aneta
@Y…

Za samą atmosferę? A o zarobkach aktualnych co powiesz ciekawego? ;) Na jakim stanowisku jesteś tak właściwie?

@Władi

Praca w dziale wycinarek laserowych odbywa się w systemie 3 zmianowym. Każdy operator odpowiada za jedną maszynę, a potrzebne materiały są dostarczane przez magazyn. Potwierdzenie wykonanych detali odbywa się w systemie MES. Na każdej zmianie jest brygadzista, który zarządza pracą i odpowiada za daną zmianę. W dziale panuje dobra, przyjazna atmosfera. Na rozmowie dokładnie opowiadamy, jak wygląda praca, a także zapraszamy na stanowisko pracy, aby samemu można było się o tym przekonać. Serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy Dział ZZL

Mariano
@Ten sam spawacz

Lepiej. Zdecydowanie. Jest rozwój.

Ona Nowy wpis

Szkoda, że nie padają żadne odpowiedzi na pytania potencjalnych kandydatów, bo sama tu weszłam żeby rozejrzeć się za pracą. Właściwie to chłopak się rozgląda za pracą i w sumie spróbuje aplikować na etat operatora prasy krawędziowej. Wiecie ile kasy dają za tai techniczny i dokładny etat? Firma pisze o chęciach nawiązania stałej współpracy i chłopak jak najbardziej ma takie chęci, tylko na jakich zasadach by się to odbywało?

Pracownik Nowy wpis

Na Ile mogę liczyć netto jako operator tokarki frezarki na początek mam 8 letnie doświadczenie .

Tamara Nowy wpis

A gdyby chłopak się zdecydował na pracę magazyniera to od kiedy byłaby praca faktyczna? Oprócz pensji podstawowej firma daje możliwość wyrobienia premii, zna ktoś zasady jej przyznawania? Chciałabym podliczyć ile chłopak może wyjść miesięcznie.

Maverick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Na jakie wynagrodzenie netto (na rękę) może liczyć operator CNC ? Tokarki, frezarki, wiertarki. Poproszę o rzetelne odpowiedzi.

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Procesu Spawania oferowane przez firmę Stelweld Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy kobieta też ma szansę na etat specjalistki ds. jakości? Wisi ogłoszenie na pracuj.pl i w ogóle się zastanawiam czy się angażować. Duże trzeba mieć doświadczenie żeby tu dostać pracę? Jaką podstawę można sobie na start wynegocjować? Bardzo dużo oferują benefitów i to mnie zaskoczyło na plus. Czy praca zdalna często się zdarza na tym etacie?

Czy jest możliwość ustalenia pracy na stanowisku brygadzista strefy montażu w systemie jednozmianowym?

Ulka

Jak ma się różne certyfikaty i uprawnienia to firma daje za to lepszą pensję startową? Na stanowisku Inżynier Procesu Spawania poszukują obecnie kogoś i mile widziany jest Certyfikat IWE lub IWT. Przekłada się to na podniesienie wynagrodzenia, czy z tym lub bez tego kasa ta sama?

Czy w firmie są działy, na których jest tylko jedna zmiana? Jeśli tak co to za dział. Pozdrawiam.

Kobieta

Gdzieś wyszukałam w internecie ofertę od nich na stanowisko INŻYNIER PROCESU. Pracował tu ktoś? Macie informacje na jakiej umowie pracuje się na tym stanowisku? Jest opcja na umowę o pracę? Czy inna umowa np. zlecenie?

Josif
@:)

Czyżby rodzina kogoś z zarządu? : ) W jakim dziale pracujesz?

Y…
@:)

Pracuję od niedawna, ale wielki pozytyw za atmosferę w firmie????

Aneta
@Y…

Czy nowo zatrudnione osoby w Stelweld Sp. Z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Drodzy, czy ktoś może coś powiedzieć o zatrudnieniu u nich jako inżynier ds. badań? Widzę po ogłoszeniu, że mam jeszcze 12 dni na decyzję, czy aplikować. Faktycznie takie duże możliwości rozwoju są, jak obiecują? Jest szansa na kierownicze stanowisko po jakimś czasie?

Mimo

Na jakie zarobki może liczyć spawacz w tej firmie

@Mimo

Sylwia

Ale za co te kary miały być, o których piszesz, że nimi straszyli? I jakie to kary? Finansowe? W rzeczywistości ktoś był kiedykolwiek ukarany?

Czy w Stelweld Sp. Z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jarek

Są premie motywacyjne oraz dodatki niefinansowe (np. multisport, zniżki na paliwo, dofinansowanie posiłków czy dopłaty do kursu angielskiego).

Hanna

Ktoś tu pytał o dział dla kobiet na produkcji. W sumie ciekawe, ale chodzi o to że tylko panie tam pracują? Mieli dawniej ogłoszenie Kontroler jakości i zastanawiam się, czy z czasem można awansować na jakiegoś starszego kontrolera jakości albo coś podobnego?

@Hanna

Awanse są zarówno podnosząc kwalifikacje na zajmowanym stanowisku (np. starszy specjalista) jak i awanse związane z przejściem na inne stanowisko w firmie.

chętna

czy jest jakiś dział dla kobiet na produkcji w stelweld? jak wygląda praca?

Lidia
@chętna

a to nie ma mieszanych działów w firmie tylko są odrębne dla kobiet a odrębne dla mężczyzn ?

@Lidia

Są działy mieszane. Niemal w każdym obszarze firma jest otwarta na pracę kobiet. Jedynie w obszarach, gdzie wymagane jest dźwiganie ciężkich elementów praca jest przeznaczona dla mężczyzn.

Stalyak

Czy zakład bierze spawacza po ukończeniu kursów? Dziękuję

Cześć, Moglibyście podzielić się swoją opinią na temat pracy w dziale konstrukcyjnym? Jaka atmosfera panuje w biurze? Można liczyć na pomoc przy wdrożeniu, czy raczej panuje podejście radź sobie sam? Jak wyglada podejście kierownictwa? Pomocne czy bardziej odkręcanie śruby? Nie chodzi mi o to żeby się obijać, tylko czy przypadkiem nie są wymagane rzeczy niemożliwe. Jak krótko oceniacie prace w tym dziale? Pozytywnie/negatywnie?

Współpracownik
@Kandydat

Bardzo pozytywny dział :) Ekipa życzliwa i można liczyć na wsparcie. Kierownik wyrozumiały i skory do pomocy bez dokręcania śruby. Pracę w tym dziale można ocenić na Pozytywnie.

Tazo1978

Ile zmian a wózki udt

@Tazo1978

Dzień dobry, Operatorzy wózków widłowych pracują na dwie lub trzy zmiany w zależności od działu do którego aplikują. W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. pozdrawiamy Dział ZZL

Czy w STELWELD możliwa jest praca na podstawie B2B?

Witam, w firmie Stelweld jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Praca na podstawie umowy B2B nie jest możliwa. Zachęcamy do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stelweld Sp. Z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Stelweld Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stelweld Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelweld Sp. Z o.o.?

Stelweld Sp. Z o.o.