Opinie o Galaxy GSM Sebastian Smuniewski w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Galaxy GSM Sebastian Smuniewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galaxy GSM Sebastian Smuniewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galaxy GSM Sebastian Smuniewski w Szczecin

Karol Nowy wpis

Niestety bardzo niemiła obsługa. Odebrać można frustracje I niezadowolenie. Na serwisie nie pomogli.

Pan N Nowy wpis

Pracowałem tam jakiś czas, właściciel nie daje umowy, po ciągłym upominaniu się zaproponował z laską "na odczepnego" umowę na 1/4 etatu. Usługi wykonywane przez firmę są mocno zawyżane gdy nadąża się taka okazja, montowane są części zamienne lub używane po cenie nowych oryginalnych. Nie wystawiają paragonów bez nachalnego upomnienia się.

nick Nowy wpis

Korzystałem ostatnio z usług tego serwisu i jestem bardzo nie zadowolony. Pełno niejasności i brak pokwitowań i 3 razy musiałem jeździć. Naprawa metodą prób i błędów żenada nie polecam nie pozdrawiam

Marina Nowy wpis

Ogólnie jak oceniacie atmosferę?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galaxy GSM Sebastian Smuniewski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sieć całodobowych sklepów z alkoholami poszukuje sprzedawców.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Zbigniew

korzystałem ostatnio z usług firmy o nazwie GALAXY GSM PREMIUM . naprawili mi smartfona ( wyświetlacz ) w ciągu 3-4 godzin. to chyba szybko. Mam pozytywne wrażenia.polecam.

Patryk

Dobrze się pracuje, firma ma również dobre opinie, polecam.

Bartek

Fajnie, że klienci są zadowoleni z pracy jaka wykonali pracownicy ale miałem nadzieję, że dowiem się coś o atmosferze w firmie.

Arturro

Mega profesjonaliści. Zmarnowałem dużo czasu na szukanie serwisu w Szczecinie by naprawić Iphone i IPada po katastrofie lądowej w wyniku zabawy Dzieci. Tylko oni chcieli a przede wszystkim potrafili mi pomoc bez wymiany całego sprzętu czy ultra drogiej naprawy. Serdecznie polecam !

Wanda

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Galaxy GSM i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat.

edf

hej no byc moze ktos po prostu raz sie tak zdazylo

K

Usługi jakich udziela serwis Galaxy GSM to czysta kpina. Takie miejsca gdzie firma prowadzi jakąś własną politykę oszukiwania klientów nie ma miejsca bytu. Nie dają paragonów , a wszystko odbywa się na słowo. Czar pryska jak zapłacisz gotówkę , a wtedy możesz już sobie tylko pogadać. Gówno nie serwis i radzę omijać wszystkim szerokim łukiem !

Zgadzam się z przedmówcą. Oszuści, nie dotrzymują terminów, nie chcą oddać telefonu. Odradzam!!!

Mirenzo_89

Niestety moja opinia bardzo negatywna. Galaxy GSM niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem. Nie dotrzymują terminów, przy rezygnacji z naprawy (po czterech niedotrzymanych obietnicach i terminach), nie chcieli oddać telefonu...w ogóle. Sprawa otarła się o Policję.

Zostaw merytoryczną opinię o Galaxy GSM Sebastian Smuniewski - Szczecin

• Jak się pracuje w Galaxy GSM Sebastian Smuniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Galaxy GSM Sebastian Smuniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Galaxy GSM Sebastian Smuniewski
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Obrońców Stalingradu 4
    70-406 Szczecin