Galaxy GSM

Szczecin

Opinie o Galaxy GSM

Mirenzo_89 2015-04-13 17:04
Niestety moja opinia bardzo negatywna. Galaxy GSM niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem. Nie dotrzymują terminów, przy rezygnacji z naprawy (po czterech niedotrzymanych obietnicach i terminach), nie chcieli oddać telefonu...w ogóle. Sprawa otarła się o Policję.
Marcin 2015-05-08 14:45
Zgadzam się z przedmówcą. Oszuści, nie dotrzymują terminów, nie chcą oddać telefonu. Odradzam!!!
K 2015-07-14 15:33
Usługi jakich udziela serwis Galaxy GSM to czysta kpina. Takie miejsca gdzie firma prowadzi jakąś własną politykę oszukiwania klientów nie ma miejsca bytu. Nie dają paragonów , a wszystko odbywa się na słowo. Czar pryska jak zapłacisz gotówkę , a wtedy możesz już sobie tylko pogadać.
Gówno nie serwis i radzę omijać wszystkim szerokim łukiem !
edf 2016-04-29 18:20
hej no byc moze ktos po prostu raz sie tak zdazylo
oszukany klient 2017-03-14 17:52
OSZUSCI! Oceny pozytywne chyba opłacone. Telefon oddany do naprawy, skasowali około 100 zł stwierdzili, że na prawione a nadal nie działa jak być powinno. Chodziło o przylutowanie urwanego gniazda anteny na płycie głównej. Gniazda nie przylutowali tylko obrali końcówkę przewodu i gołe przewody przylutowali w różnych miejscach. Gniazda zpowrotem nie dostałem i jeszcze uszkodzili mi kabelek anteny. Idiotę jeszcze ze mnie robili, że to wina gniazda karty SIM, że nie ma zasięgu. ale ja kupiłem nową taśmę z gniazdami SIM i nadal nie działa.
Zostaw swoją opinię o Galaxy GSM - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galaxy GSM