brak logo

LogicIMS sp. z o.o.

Kraków

Opinie o LogicIMS sp. z o.o.

noChybaWamSieCosPomlilo 2016-06-27 13:02:06
Pracowałem tam przez 2 lata. Delikatnie mówiąc nie polecam. Nigdy nie wiadomo do której godziny będzie trzeba siedzieć. Jest żądanie aby zadania bardzo często wymagające kilku dni pracy były wykonywane z dnia na dzień. Później zostawia się taki dług technologiczny , że wstyd się pod tym podpisać , nie mówiąc już o tym ,że poprawianie tego to jakaś droga przez mękę. Atmosfera pracy katastrofalna. Właściciele nie mają pojęcia o zarządzaniu. Generalnie podejście pt. "Każdego pracownika można zastąpić skończoną ilością studentów pracujących za darmo". O rozwoju można zapomnieć- stosuje się wszystkie możliwe złe praktyki zarządzania zespołem, zarządzania projektem i programowania. Plus jest taki , że po odejściu znacznie bardziej się docenia kolejnych pracodawców.

12
kolega noChybaWamSieCosPomlilo 2016-06-28 16:02:23
LogicIMS to w skrócie - mała kasa plus niemiła atmosfera. Specjalistów tam nie ma żadnych - same studenciaki które są tanią siłą roboczą i robią co mogą bez żadnego doświadczenia. Szansa rozwoju jest tam żadna. Co chwile ktoś się zwalnia. Dzień odejścia jest jednym z lepszych dni w życiu. NIE POLECAM
7
flabot 2016-07-05 15:00:08
Pracowałem i polecam. Oczywiście trzeba mieć umiejętności bo firma specjalizuje się raczej w dużych klientach. Czytając poprzednie opinie widzę niektórzy byli za słabi i z takim podejściem firma się z nimi pożegnała. Życzę powodzenia, doświadczenia i atmosfera super!
5
Coffemamiak 2016-07-05 16:12:32
Kawę akurat maja spoko, maja palarkę do kawy i z zielonej potem swierzo mielonej z dobrego włoskiego ekspresu możesz sobie pic kawę z rożnych rejonów świata. I drożdżówki w poniedziałki ale tu można było wymyślić coś ciekawszego. Co do pracy ja się sporo nauczyłem przy sporych projektach co teraz mi się przydaje. Czy dla kawy warto tam pracować?
2
No 2016-07-07 18:34:56
Pozytywne komentarze wyżej są totalnie wyssane z palca - to oczywista, desperacka próba ratunku własnego wizerunku.

Wątpię żeby ktokolwiek byl za słaby na ta firmę. To firma jest za słaba - żenująca organizacja pracy, napięta atmosfera, brak seniorów, zero benefitów. To nie firma się żegna z pracownikiem tylko pracownicy z firmą. Miła atmosfera jest tylko na rozmowie kwalifikacyjnej wiec nie dajcie się nabrać. Plusem tej firmy jest natomiast to ze będziecie bardzo zadowoleni z każdej kolejnej pracy.
8
Dev 2016-07-21 16:25:01
Do kolega noChybaWamSieCosPomlilo, dobrze że już tu nie pracujesz bo po takich słabych programistach trzeba właśnie poprawiać kod, w nowej firmie ciekawe czy dalej taką fuszerkę robisz. W Logicu trzeba się przykładać do pracy więc zostają mocni i dobrzy! A atmosfera i imprezy są super!
Kanarek 2016-07-22 19:17:39
Myślę że każda szanująca się osoba zauważy że powyższe "pozytywne" komentarze są przesłodzone i oczywiście nieprawdziwe. To próba uratowania wizerunku. Normalny pracownik nie zostawia takich komentarzy o firmie.
Osobiście spędziłem (czyt. zmarnowałem) w firmie pare lat. Studenci wykonują pracę, na tyle ile potrafią. Wg Logica taniej utrzymać 3 studentów i ciągle poprawiać i wymieniać skład niż zatrudnić 1 specjalistę na umowe o prace.

Brak możliwości rozwoju, wszystkie projekty na przestarzałych technologiach, brak możliwości researchowania nowych technologii lub metodyki pracy, ponieważ wszystko "na wczoraj" lub "byle do call'a" na koniec dnia. Brak zarządzania od strony szefostwa, kompletna dezorganizacja. "Scrumy" to jakaś parodia i nigdy nie są utrzymywane harmonogramy, bo wpadają rzeczy które mają być "na już" zrobione. Celowo się olewa klientów bo wpadają inne pilniejsze taski których nie przewidzieli.

Szefostwa często nie ma w firmie, a gdy wpadają to z pretensjami że coś nie zostało zrobione wg ich myśli lub widzimisię.
Jakość kodu opłakany, cieżko się czymś pochwalić, z niczego nie czuje się dumny. Graficy to narzędzia... to nie twórcza praca tylko wykonują to co im się mówi. Ich zdanie się nie liczy. "Masz dzień żeby narysować całą stronę główną".

Dobra firma na miesiąc żeby zobaczyć jak NIE pracować w IT.
7
UnikajcieNiczymOgnia 2016-07-27 15:21:12
Zarządzającym tą smutną firmą dwa słowa zamieniły się miejscami:
"pracownik" i "niewolnik".

Pozdrawiam
3
Poliglota 2016-08-03 21:37:42
A co znaczy zdanie "Życzę powodzenia, doświadczenia i atmosfera super!"? Autor niech sięgnie do słownika języka polskiego, bo po polsku mówić też nie potrafi
knok 2016-08-04 22:07:47
@ Poliglota chyba się trochę czepiasz :) ale tylko troche, bo nie mówie że nie masz racji ;) mnie natomaist interesuje czy pojawiły sie nowe oferty?
Zostaw swoją opinię o LogicIMS sp. z o.o. - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LogicIMS sp. z o.o.