LogicIMS sp. z o.o.

Kraków

Opinie o LogicIMS sp. z o.o.

kolega noChybaWamSieCosPomlilo 2016-06-28 16:02:23
LogicIMS to w skrócie - mała kasa plus niemiła atmosfera. Specjalistów tam nie ma żadnych - same studenciaki które są tanią siłą roboczą i robią co mogą bez żadnego doświadczenia. Szansa rozwoju jest tam żadna. Co chwile ktoś się zwalnia. Dzień odejścia jest jednym z lepszych dni w życiu. NIE POLECAM
flabot 2016-07-05 15:00:08
Pracowałem i polecam. Oczywiście trzeba mieć umiejętności bo firma specjalizuje się raczej w dużych klientach. Czytając poprzednie opinie widzę niektórzy byli za słabi i z takim podejściem firma się z nimi pożegnała. Życzę powodzenia, doświadczenia i atmosfera super!
Coffemamiak 2016-07-05 16:12:32
Kawę akurat maja spoko, maja palarkę do kawy i z zielonej potem swierzo mielonej z dobrego włoskiego ekspresu możesz sobie pic kawę z rożnych rejonów świata. I drożdżówki w poniedziałki ale tu można było wymyślić coś ciekawszego. Co do pracy ja się sporo nauczyłem przy sporych projektach co teraz mi się przydaje. Czy dla kawy warto tam pracować?
No 2016-07-07 18:34:56
Pozytywne komentarze wyżej są totalnie wyssane z palca - to oczywista, desperacka próba ratunku własnego wizerunku.

Wątpię żeby ktokolwiek byl za słaby na ta firmę. To firma jest za słaba - żenująca organizacja pracy, napięta atmosfera, brak seniorów, zero benefitów. To nie firma się żegna z pracownikiem tylko pracownicy z firmą. Miła atmosfera jest tylko na rozmowie kwalifikacyjnej wiec nie dajcie się nabrać. Plusem tej firmy jest natomiast to ze będziecie bardzo zadowoleni z każdej kolejnej pracy.
Dev 2016-07-21 16:25:01
Do kolega noChybaWamSieCosPomlilo, dobrze że już tu nie pracujesz bo po takich słabych programistach trzeba właśnie poprawiać kod, w nowej firmie ciekawe czy dalej taką fuszerkę robisz. W Logicu trzeba się przykładać do pracy więc zostają mocni i dobrzy! A atmosfera i imprezy są super!
Poliglota 2016-08-03 21:37:42
A co znaczy zdanie "Życzę powodzenia, doświadczenia i atmosfera super!"? Autor niech sięgnie do słownika języka polskiego, bo po polsku mówić też nie potrafi
knok 2016-08-04 22:07:47
@ Poliglota chyba się trochę czepiasz :) ale tylko troche, bo nie mówie że nie masz racji ;) mnie natomaist interesuje czy pojawiły sie nowe oferty?
Zostaw swoją opinię o LogicIMS sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LogicIMS sp. z o.o.