brak logo

LogicIMS sp. z o.o.

Kraków

Opinie o LogicIMS sp. z o.o.

kolega noChybaWamSieCosPomlilo 2016-06-28 16:02
LogicIMS to w skrócie - mała kasa plus niemiła atmosfera. Specjalistów tam nie ma żadnych - same studenciaki które są tanią siłą roboczą i robią co mogą bez żadnego doświadczenia. Szansa rozwoju jest tam żadna. Co chwile ktoś się zwalnia. Dzień odejścia jest jednym z lepszych dni w życiu. NIE POLECAM
7
flabot 2016-07-05 15:00
Pracowałem i polecam. Oczywiście trzeba mieć umiejętności bo firma specjalizuje się raczej w dużych klientach. Czytając poprzednie opinie widzę niektórzy byli za słabi i z takim podejściem firma się z nimi pożegnała. Życzę powodzenia, doświadczenia i atmosfera super!
5
Coffemamiak 2016-07-05 16:12
Kawę akurat maja spoko, maja palarkę do kawy i z zielonej potem swierzo mielonej z dobrego włoskiego ekspresu możesz sobie pic kawę z rożnych rejonów świata. I drożdżówki w poniedziałki ale tu można było wymyślić coś ciekawszego. Co do pracy ja się sporo nauczyłem przy sporych projektach co teraz mi się przydaje. Czy dla kawy warto tam pracować?
2
No 2016-07-07 18:34
Pozytywne komentarze wyżej są totalnie wyssane z palca - to oczywista, desperacka próba ratunku własnego wizerunku.

Wątpię żeby ktokolwiek byl za słaby na ta firmę. To firma jest za słaba - żenująca organizacja pracy, napięta atmosfera, brak seniorów, zero benefitów. To nie firma się żegna z pracownikiem tylko pracownicy z firmą. Miła atmosfera jest tylko na rozmowie kwalifikacyjnej wiec nie dajcie się nabrać. Plusem tej firmy jest natomiast to ze będziecie bardzo zadowoleni z każdej kolejnej pracy.
8
Dev 2016-07-21 16:25
Do kolega noChybaWamSieCosPomlilo, dobrze że już tu nie pracujesz bo po takich słabych programistach trzeba właśnie poprawiać kod, w nowej firmie ciekawe czy dalej taką fuszerkę robisz. W Logicu trzeba się przykładać do pracy więc zostają mocni i dobrzy! A atmosfera i imprezy są super!
Poliglota 2016-08-03 21:37
A co znaczy zdanie "Życzę powodzenia, doświadczenia i atmosfera super!"? Autor niech sięgnie do słownika języka polskiego, bo po polsku mówić też nie potrafi
knok 2016-08-04 22:07
@ Poliglota chyba się trochę czepiasz :) ale tylko troche, bo nie mówie że nie masz racji ;) mnie natomaist interesuje czy pojawiły sie nowe oferty?
Kto pyta nie błądzi 2017-02-05 13:01
Jakiego IDE używacie Państwo do projektów Flash/AS3?
Zostaw swoją opinię o LogicIMS sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LogicIMS sp. z o.o.