Opinie o SUNSET SUITS w Krzyżanowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SUNSET SUITS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUNSET SUITS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNSET SUITS w Krzyżanowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa SUNSET SUITS w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

???? Nowy wpis

Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany pracą w Sunset Suits, to polecam poczytać wszystkie opinie o pracy w Giacomo Conti, bo jest to ta sama firma. Wyleczycie się momentalnie.

Były pracownik Nowy wpis

Bardzo nie polecam pracy w SS, nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) bo zniszczycie sobie psychikę. Zespół w większości jest bardzo toksyczny, może tylko ja na taki trafiłam. Kiepska atmosfera w pracy, 12 godzin zmiany i nawet nie masz czasu zjeść cokolwiek bo za każdym razem gdy wchodzi klient musisz go atakować. Przez całą zmianę nawet nie możesz na chwilę usiąść, na zapleczu również ponieważ nawet nie ma tam żadnego krzesełka. Dużo by tu opisywać, ale chcę jak najszybciej zapomnieć o tym, że w ogóle tam pracowałam.

Zofia Nowy wpis

Dość nieprzychylnie to opisałeś, szkoda że w spokoju zjeść nie można. :( A ten cały atak na klienta to jak konkretnie wygląda? Są jakieś procedury lub techniki?

Anita

Już w 2011 roku w poznańskim sądzie upadłościowym złożony był wniosek o upadłość Sunset Suits

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SUNSET SUITS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Roberta

Reaktywacją firmy zajmie się znana polska marka Giacomo Conti. Co wy na to?

WIelkopolanin wkl
@Roberta

Ta firma Giacomo Conti kiedyś brała meble sklepowe z zasobow SS... moze jest tam jeszcze jakieś powiązanie skoro chcą reaktywować upadła firmę SS. Ale to dobrze bo Sunset to dobra matka była przed laty

Sympatyk
@WIelkopolanin wkl

A ja chętnie bym im pomógł sie reaktywować, bo szkoda tej marki

Warszawski Król Lew

Pan Prezes (usunięte przez administratora) jakie to wspaniałe, że nie musze widzieć tej jakże zakłamanej gębusi! ma nowy interes w Poznaniu na Giełdzie na Franowie... upadł na psy - nie to za wiele. I z tego co widzę to włazidupska nadal mu pomagają te lody kręcić.

Warszawski Król Lew
@Warszawski Król Lew

Z czasem człowiek się uspakaja i łagodnieje. Patrząc z perspektywy na to co sie działo ww tej firmie, to uważam, że byłem tam na własne życzenie. Oni nie płacili miesiącami za pracę, a jak płacili to na raty. Może było trzeba od razu z tego zrezygnować. Ale jak to polak żyje nadzieją na lepsze czasy. Teraz to patrze na to inaczej. Żałuję tylko że straciłem tam tyle cennego czasu. Szkoda mi jednak tej firmy, miała potencjał, ale ludzie spowodowali jej upadek. Ale nie te małe mróweczki które pracowały za 2-3 tysie, tylko dyrektorzy, vice prezesi , kierownicy etc którzy zagarniali majątek do swoich sakiewek. (zdarzały się wyjątki i od tej reguły) .

Ulka

Firma dobra ale dla tych którzy pracują i robią to z zaangażowaniem.

Inga - 2010-10-11 10:12:22 To wszystko prawda. Firma fatalna. Nie wiem jakim cudem w 21 wieku pozwala się na takie rzeczy. Nie wypłacają kasy wogóle. W Nowym Sączu Salon został zamknięty na kłódkę przez zarząd galerii ponieważ (usunięte przez administratora) ie płaci czynszu. Dziewczyny przychodzą do pracy i dostać się nie mogą. Z zasiłkami chorobowymi też robią przekręty. ZUS przejął od nich wypłacanie tych zasiłków a oni są na tyle bezczelni że nawet im się na czas nie chce dokumentów przesłać do zus-u przez co znów są spóźnienia w wypłatach. Straszne i niepojęte rzeczy się tam dzieją. Sunset Suits SA to NIE FIRMA TO NIE PRACODAWCA TO OSZUŚCI...JESTEM BYLYM PRACOWNIKIEM JEDNO WIELKIE NIE POROZUMIENIE, WSZYSCY MAJAÓŻNIENIA W WYNAGRODZENIU, I NA DODATEK NIE KTÓRZY MAJA PŁACONE W CZĘSCIACH. oPÓŻNIENIE SIĘGA NAWET 30 DNI PO TERMINIE... NIE PŁACA ZUS, MAJA BAŁAGAN W PAPIERACH KADROWYCH I KSIĘGOWYCH... I UWIERZCIE NIE WARTO Z NIM PODEJMOWAĆ WSPÓLPRACY BĘDZIECIE ŻAŁOWAC. PIERWSZĄ WYPŁATE DOSTANIECIE PO DWÓCH MIESIĄCACH BO TAKI MAJĄ WARUNKI I SIĘ TYM CHWALĄ BO TAM NIC UKRYTEGO NIEJEST. PANI DYREKTOR WAM POWIE ALBO SIĘ PRZYZWYCZAISZ DO OPÓŻNIEŃ ALBO ... DOMYŚLCIE SIĘ . BYŁY KIEROWNIK SALONU SUNSET SUITS SA.

Sunset

Mialam pod soba dwa salony firmowe...jezdzilam szkolic innych kierownikow i pracownikow nowo otwieranaych salonow i dzwia mnie wasze wpisy.Ja mialam wyplaty ...zusy...podatki placone na bierzaco....moze dlatego ze moje salony ktore prowadzilam przynosily dochody...!!!!!!!Pracowalam w Sunset Suits Moda Meska w latavh 1999-2004 i serce mnie boli widzac to co z tej firmy zostalo.Ale nie dziwie sie jak bylo tam wiecej zlodzieji niz pracowmikow...kazdy okradal firme kierownicy ...sprzedawcy...kierunkowi i dlugo by wymieniac....Ja bylam, dobrym pracownikiem i moze dlatego nie mialam wyplat z 2 miesiecznym opozniemiem

Zainteresowana

Czy są jakieś zmiany ?

kao

to znaczy, ze można u nich zarobić do 2000 zł? no chyba to jest taka dosyć podstawowa kwota, która można zarobić, nie uwazacie? dajcie znac jak to wygląda tak npaarwde, bo chyba nie za bardzo mozna u nich liczyć na szybki awans z tego co wiem jednak...

Janek

Ciekawa informacja, w takim razie co sie stało z samym sunset, skoro prezes odszedł? Jakieś zmiany na lepsze?

gustaw

znalazłem jakiś artykuł z 2012, że prezes Sunset Suits został skazany. Wiecie o czym mowa i o co tam chodziło?

proszę sprawdzić jakie ma wykształcenie i robiła/gdzie pracowała główna księgowa wcześniej dlaczego "odeszła"

król LEW...oczywiście

król LEW .... oczywiście - 35 minut temu odpowiedz | cytuj | Po długiej przerwie napisze coś jeszcze... Jestem poza (usunięte przez administratora) szczęśliwy, radosny z zadawalającą pracą, z wynagrodzeniem na czas. W firmie pracuje 130 os i raz sam mój NOWY Szef przyszedł do pracowników i chodził po działach pytając się czy może się opóźnic pensją o 3-4dni!!! Mało tego jesli ktos się nie zgodził miał wypłacona wypłatę odrazu w terminie, a Ci co wyrazili zgode dostali wypłate 3-4 dni poźniej, a po 2 tyg bon do EmPIKu.(50zł) - taki drobiazg w podziękowaniu.... Czy Wy sobie wyobrażacie taką sytuację w Sunset Suits.??? Firma SS wisi mi z wypłat i tzw. delegacji na których nigdy nie byłem ok. 10 tysi, pewnie nie odzyskam tego nigdy.. ale spokój jaki mam teraz jest dla mnie duuuużo ważniejszy Widzę że wszyscy tu raczej anonimowi, ja zostawie do siebie maila: może ktoś by chiał sie zebrać do kupy i wystosować pozew zbiorowy, WTEDY SZANSE ROSNĄ!!! Ja nie mam nic do ukrycia. tom_ek30@wp.pl pozdrawiam wszystkich serdecznie

Pracowałam w tej firmie i nie mam miłych wspomnień,wyzysk ludzi,tylko robić,robić i robić..a pieniądze się nie liczyły,słowa kierowniczki "ciesz się że masz pracę,pieniądze nie są najważniejsze". żeby prosić się o własną wypłatę hańba. Teraz to już ta firma nie "istnieje"

Inga

To wszystko prawda. Firma fatalna. Nie wiem jakim cudem w 21 wieku pozwala się na takie rzeczy. Nie wypłacają kasy wogóle. W Nowym Sączu Salon został zamknięty na kłódkę przez zarząd galerii(usunięte przez administratora) Dziewczyny przychodzą do pracy i dostać się nie mogą. Z zasiłkami chorobowymi też robią przekręty. ZUS przejął od nich wypłacanie tych zasiłków a oni są na tyle bezczelni że nawet im się na czas nie chce dokumentów przesłać do zus-u przez co znów są spóźnienia w wypłatach. Straszne i niepojęte rzeczy się tam dzieją.

ktos

to co słyszałem i czytałem to żenada co ten (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) człowiek nie ma serca takiego frajera aby zniszczyć życzę mu tego by błagał pracowników kiedyś o coś by skończył na bruku poczuł pieniądze i zrobił się nie wiadomo kim ...(usunięte przez administratora) ps CIEKAWE JAK BYŚ SIĘ CZŁOWIEKU CZUŁ JAK BY TOBIE PENSJI NIE WYPŁACALI !!

fagot

Kochani. Z tą firmą wygrać nie sposób. Właściciel obstawia się prawnikami, którzy wyszukują kruczki prawne jak oszukać pracowników. Pracodawca to złodziej do potęgi. Nie wypłaca zasiłku chorobowego co jest totalnym złodziejstwem, jako że pieniądze na zasiłek ZUS przelewa na konto firmy. Kradnie te pieniądze, obraca nimi i wypłaca po pół roku. Nie dajcie się nabrać na jakość towarów. Wszystko to Chińszczyzna.

rozczarowana

caly zarzad tej gow[usuniete przez admina] firmy to [usuniete przez admina] myslace tylko o wlasnej kabzdzie!!!cale to gadanie o kryzysie funta klakow niewarte!!w tej firmie zalega sie z placami od 10 lat!!Na poczatku dzialalnosci firmy w krzyzanowie szef twierdzil ze chce by w firmie pracowali ludzie ambitni chcacy duzo zarabiac,a teraz chcialby zebysmy pracowali za darmo!! Ale mu sie odmienilo!!A na tace w kosciele?sto zlotych!!Proboszcz powinien go z ta forsa pogonic.A w firmie pozory domowej,swiatecznej atmosfery--wszedzie choinki!!W palacu pracownice-sluzace myja okna.Jedno tylko dziwi ze nie widac efektow kontroli PIP!! Niema tam uczciwych ludzi??

To prawda ta firma jest okropna moja mama niema pieniędzy na czas i na poje zachcianki . Ciężko pracują a pieniędzy nie zyskują rachunki nie popłacone a odsetki rosną .A szef to oszust obiecuje ze zapłaci a tego nie robi . Nie polecam tej firmy jest marna a szef głupi jak but niema wu gule pojęcia o tej pracy . Ta firma spada na psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SUNSET SUITS - Krzyżanowo

• Jak się pracuje w SUNSET SUITS?

Zobacz opinie na temat firmy SUNSET SUITS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SUNSET SUITS