SUNSET SUITS

Krzyżanowo

Opinie o SUNSET SUITS

Ja 2009-12-02 16:23:26
To prawda ta firma jest okropna moja mama niema pieniędzy na czas i na poje zachcianki . Ciężko pracują a pieniędzy nie zyskują rachunki nie popłacone a odsetki rosną .A szef to oszust obiecuje ze zapłaci a tego nie robi . Nie polecam tej firmy jest marna a szef głupi jak but niema wu gule pojęcia o tej pracy . Ta firma spada na psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rozczarowana 2009-12-07 22:38:50
caly zarzad tej gow[usuniete przez admina] firmy to [usuniete przez admina] myslace tylko o wlasnej kabzdzie!!!cale to gadanie o kryzysie funta klakow niewarte!!w tej firmie zalega sie z placami od 10 lat!!Na poczatku dzialalnosci firmy w krzyzanowie szef twierdzil ze chce by w firmie pracowali ludzie ambitni chcacy duzo zarabiac,a teraz chcialby zebysmy pracowali za darmo!! Ale mu sie odmienilo!!A na tace w kosciele?sto zlotych!!Proboszcz powinien go z ta forsa pogonic.A w firmie pozory domowej,swiatecznej atmosfery--wszedzie choinki!!W palacu pracownice-sluzace myja okna.Jedno tylko dziwi ze nie widac efektow kontroli PIP!! Niema tam uczciwych ludzi??
fagot 2009-12-13 20:36:52
Kochani. Z tą firmą wygrać nie sposób. Właściciel obstawia się prawnikami, którzy wyszukują kruczki prawne jak oszukać pracowników. Pracodawca to złodziej do potęgi. Nie wypłaca zasiłku chorobowego co jest totalnym złodziejstwem, jako że pieniądze na zasiłek ZUS przelewa na konto firmy. Kradnie te pieniądze, obraca nimi i wypłaca po pół roku. Nie dajcie się nabrać na jakość towarów. Wszystko to Chińszczyzna.
ktos 2010-01-10 21:32:00
to co słyszałem i czytałem to żenada co ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora) człowiek nie ma serca takiego frajera aby zniszczyć życzę mu tego by błagał pracowników kiedyś o coś by skończył na bruku poczuł pieniądze i zrobił się nie wiadomo kim ...(usunięte przez administratora)
ps CIEKAWE JAK BYŚ SIĘ CZŁOWIEKU CZUŁ JAK BY TOBIE PENSJI NIE WYPŁACALI !!
Inga 2010-10-11 10:12:22
To wszystko prawda. Firma fatalna. Nie wiem jakim cudem w 21 wieku pozwala się na takie rzeczy. Nie wypłacają kasy wogóle. W Nowym Sączu Salon został zamknięty na kłódkę przez zarząd galerii(usunięte przez administratora) Dziewczyny przychodzą do pracy i dostać się nie mogą. Z zasiłkami chorobowymi też robią przekręty. ZUS przejął od nich wypłacanie tych zasiłków a oni są na tyle bezczelni że nawet im się na czas nie chce dokumentów przesłać do zus-u przez co znów są spóźnienia w wypłatach. Straszne i niepojęte rzeczy się tam dzieją.
anonim 2010-10-18 13:53:28
Inga - 2010-10-11 10:12:22

To wszystko prawda. Firma fatalna. Nie wiem jakim cudem w 21 wieku pozwala się na takie rzeczy. Nie wypłacają kasy wogóle. W Nowym Sączu Salon został zamknięty na kłódkę przez zarząd galerii ponieważ (usunięte przez administratora) ie płaci czynszu. Dziewczyny przychodzą do pracy i dostać się nie mogą. Z zasiłkami chorobowymi też robią przekręty. ZUS przejął od nich wypłacanie tych zasiłków a oni są na tyle bezczelni że nawet im się na czas nie chce dokumentów przesłać do zus-u przez co znów są spóźnienia w wypłatach. Straszne i niepojęte rzeczy się tam dzieją.

Sunset Suits SA to NIE FIRMA TO NIE PRACODAWCA TO OSZUŚCI...JESTEM BYLYM PRACOWNIKIEM JEDNO WIELKIE NIE POROZUMIENIE, WSZYSCY MAJAÓŻNIENIA W WYNAGRODZENIU, I NA DODATEK NIE KTÓRZY MAJA PŁACONE W CZĘSCIACH. oPÓŻNIENIE SIĘGA NAWET 30 DNI PO TERMINIE... NIE PŁACA ZUS, MAJA BAŁAGAN W PAPIERACH KADROWYCH I KSIĘGOWYCH... I UWIERZCIE NIE WARTO Z NIM PODEJMOWAĆ WSPÓLPRACY BĘDZIECIE ŻAŁOWAC. PIERWSZĄ WYPŁATE DOSTANIECIE PO DWÓCH MIESIĄCACH BO TAKI MAJĄ WARUNKI I SIĘ TYM CHWALĄ BO TAM NIC UKRYTEGO NIEJEST. PANI DYREKTOR WAM POWIE ALBO SIĘ PRZYZWYCZAISZ DO OPÓŻNIEŃ ALBO ... DOMYŚLCIE SIĘ . BYŁY KIEROWNIK SALONU SUNSET SUITS SA.
:( 2010-11-22 18:53:58
Pracowałam w tej firmie i nie mam miłych wspomnień,wyzysk ludzi,tylko robić,robić i robić..a pieniądze się nie liczyły,słowa kierowniczki "ciesz się że masz pracę,pieniądze nie są najważniejsze". żeby prosić się o własną wypłatę hańba. Teraz to już ta firma nie "istnieje"
król LEW...oczywiście 2011-01-14 11:26:34
król LEW .... oczywiście - 35 minut
temu odpowiedz | cytuj |

Po długiej przerwie napisze coś jeszcze...
Jestem poza (usunięte przez administratora) szczęśliwy, radosny z zadawalającą pracą, z wynagrodzeniem na czas. W firmie pracuje 130 os i raz sam mój NOWY Szef przyszedł do pracowników i chodził po działach pytając się czy może się opóźnic pensją o 3-4dni!!!
Mało tego jesli ktos się nie zgodził miał wypłacona wypłatę odrazu w terminie, a Ci co wyrazili zgode dostali wypłate 3-4 dni poźniej, a po 2 tyg bon do EmPIKu.(50zł) - taki drobiazg w podziękowaniu....

Czy Wy sobie wyobrażacie taką sytuację w Sunset Suits.???
Firma SS wisi mi z wypłat i tzw. delegacji na których nigdy nie byłem ok. 10 tysi, pewnie nie odzyskam tego nigdy.. ale spokój jaki mam teraz jest dla mnie duuuużo ważniejszy
Widzę że wszyscy tu raczej anonimowi, ja zostawie do siebie maila: może ktoś by chiał sie zebrać do kupy i wystosować pozew zbiorowy, WTEDY SZANSE ROSNĄ!!! Ja nie mam nic do ukrycia. tom_ek30@wp.pl
pozdrawiam wszystkich serdecznie
anonim 2011-06-20 16:31:28
proszę sprawdzić jakie ma wykształcenie i robiła/gdzie pracowała główna księgowa wcześniej dlaczego "odeszła"
gustaw 2014-04-13 17:21:34
znalazłem jakiś artykuł z 2012, że prezes Sunset Suits został skazany. Wiecie o czym mowa i o co tam chodziło?
Janek 2014-05-27 18:32:23
Ciekawa informacja, w takim razie co sie stało z samym sunset, skoro prezes odszedł? Jakieś zmiany na lepsze?
Warszawski Król Lew 2015-01-20 23:04:16
Pan Prezes (usunięte przez administratora) jakie to wspaniałe, że nie musze widzieć tej jakże zakłamanej gębusi! ma nowy interes w Poznaniu na Giełdzie na Franowie... upadł na psy - nie to za wiele. I z tego co widzę to włazidupska nadal mu pomagają te lody kręcić.
kao 2016-05-20 11:51:26
to znaczy, ze można u nich zarobić do 2000 zł? no chyba to jest taka dosyć podstawowa kwota, która można zarobić, nie uwazacie? dajcie znac jak to wygląda tak npaarwde, bo chyba nie za bardzo mozna u nich liczyć na szybki awans z tego co wiem jednak...
Zostaw swoją opinię o SUNSET SUITS - Krzyżanowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNSET SUITS