Ladytime.pl Sp. z o.o.

Opinie o Ladytime.pl Sp. z o.o.

ima 2016-05-15 22:11
no właśnie, startup... ale czy można nich już teraz zdobywając jakies zatrudnienie zarobić naprawdę dobre i godne pieniądze? interesowałoby mnie jakieś stanowisko związane ze sprzedaż, n. przedstawiciel handlowy, ale ciekawe jaki by dali system prowizyjny
MM 2017-02-16 14:04
ogólnie nie polecam tam pracy w charakterze sprzedawcy/handlowca, szef podejrzliwy i dwulicowy, atmosfera przez to bardzo niefajna, umowa śmieciowa, zarobki średnie
Były pracownik 2017-02-22 01:35
Start up jak start up. Byle wykorzystać, zlecić duza ilosc zadań, pracować ponad 8h godzin i mieć umowę o dzieło w dziale handlowym jako fotograf. Kpina! Najpierw dają umowę o pracę a potem zabierają z extra bonusem w podstawie wynagrodzenia. Co dzień nowe wizje i pomysły panów M.N i P.J. Dobre wsparcia merytorycznie koordynatora sprzedaży. Z drugiej strony zero wsparcia po stronie M.N., a wręcz przeciwnie - namolne pytanie i przeszkadzanie w pracy co nic kreatywnego nie wnosi w postaci poprawy i motywacji sprzedaży.
Zostaw swoją opinię o Ladytime.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ladytime.pl Sp. z o.o.